Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Dołączona grafika

Z dedykacją dla tych, którzy jeszcze wierzą w Vitora :wink:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Z dedykacją dla tych, którzy jeszcze wierzą w Vitora :wink:

Są jeszcze tacy??
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Są jeszcze tacy??

podobno są, tylko gdzie?
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Tutaj jest jeden...TAK JA JA JA :D :) :) . Zawsze bede wierzyl :P ,moze to juz fanatyzm :) . Belfort dla mnie jest debesciak :D .
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Są jeszcze tacy??

podobno są, tylko gdzie?


Są. To przeważnie małolaty które dorwały w łapy UFC Hits i Viktor Belof to super wymiatacz i zabijaka ;-)
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Są. To przeważnie małolaty które dorwały w łapy UFC Hits i Viktor Belof to super wymiatacz i zabijaka ;-)


Toz to widze ze ja starsznie nie na czasie jestem. Ale po obejrzeniu jego kilku walk z ostatniego czasu min z Chuckiem czy Tito śmiem twierdzic ze jest ciagle w ścisłej czołówce LHW.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Heh,widzialem tez jego walke,chyba z Ortizem jak wylapal.Po prostu nie ma takiej stabilnej formy ot co,przeciez nie powiesz,ze jest slaby ???Mi sie bardzo podoba jego styl walki,bo ja wole style uderzane,a do tego on zajebiscie wyglada :) :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Heh,widzialem tez jego walke,chyba z Ortizem jak wylapal.Po prostu nie ma takiej stabilnej formy ot co,przeciez nie powiesz,ze jest slaby ???Mi sie bardzo podoba jego styl walki,bo ja wole style uderzane,a do tego on zajebiscie wyglada :) :)

Michał właśnie o to chodzi, że jest za słaby. Przede wszystkim kondycyjnie. Nie ma już tej swojej dawnej szybkości, którą błyszczał w latach swej świetności. Czasem mam wrażenie, że Vale Tudo poszło na świecie do przodu a Vitor stoi w miejscu. Prawdopodobnie będzie walczył na najbliższym Pride, i zobaczymy czy pokaże, że wielu za wcześnie go przekreśliło.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Tzn tez mi sie wydaje,ze nalepsze lata ma juz za soba,ale cenie go dalej chociazby za to co osiagnal wczesniej.Mam nadzieje,ze moze jakos sie zmobilizuje i pokaze chociaz namiastke tego co kiedys..Chociaz wydaje mi sie,ze sa to tylko marzenia scietej glowy.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Michał -nie bardzo rozumiem co w walce z Ortizem Belfort "wyłapał" ???
Ja widziałem jak Vitor bombardował go w stójce. Bombardował na ziemi, bodajze w 1szej rundzie był bliski załozenia gilotyny. Tito skonczył walke z połamanym nochalem zawieszajcym go (6miesiecy) ? w zawodzie. Sam lezał momentami na nim jak samica i wyciearl łokciami bez znaczacego efektu... w tej walce ze strony Ortiza nie było nic więcej. Absolutnie nic.
Natomiast walka z Liddelem była juz duzo bardziej wszechstronna ale również cholernie wyrównana i emocjonujaca do końca. Moim zdaniem o werdykcie zadecydował sierpowy Liddela który skosił Vitora z nóg pod sam koniec walki .... Co do jego wydolności i kondycji fizycznej - mam podobne zdanie jak Wy - starsznie szybko puchnie. Co do jego kondycji psychicznej o której tez nie mało historii krazy- nie wypowiadam sie bo nie jestem dostatecznie zorientowany.
Dla mnie facet jest ciagle rewelacyjny. Wystep w GP faktycznie mu nie wyszedł, poprostu dał sie oszukać, ale i nie został tak zdeklasowany jak Sakuraba czy Nakamura z których to nie bardzo było co zbierac a jakoś nikt na forum krzyzy na nich nie stawia.
  • 0

budo_franz_szn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 225 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SzczecIn

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
W takim razie sorry,bo ja do konca pewny nie bylem czy to bylo w walce z Titem :? . Pamietam,ze jakos walke jego jedna z ostatnich ogladalem i wylapal porzadnie. Tak jak wczesniej pisalem jestem ciagle za nim,a u Belforta chodzi po prostu o niestabilnosc formy.Jestem za nim calym sercem i niech wygra :D :) .
  • 0

budo_ryota
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 328 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Vitor dostal oklep od Randego Coulture, w UFC. ale lepiej zbil go Sakuraba.
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Dla mnie facet jest ciagle rewelacyjny.


No i tu się różnimy.
Rewelacyjny był do walki z Silvą, potem to już zupełnie inny zawodnik.

Jasne, że ten Viktor Belof ;) to zawodnik wysokiej klasy, ale... to, że do światowej czołówki nie należy (i wg mnie należeć już nie będzie) udowodniły przegrane z Randym, Tito i Overeemem.
  • 0

budo_donpedro
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Ja uwazam ze Vitor jeszcze da rade. O ile Randy spizgal go strasznie to walka z Tito nie byla tak oczywista. A Overeem wygra GP :) (poz tym Igor tez przegram z Overeemem w ten sam sposob i nikt na nim krzyzyka nie postawil).
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Vitor niestety walczy bardziej defensywnie niz kiedys, walki z Tito i Chuckiem byly wyrownane, z Alisterem wyszlo jak wyszlo, ja jeszcze licze na to, ze dobrze powalczy.
  • 0

budo_taz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Vitor przegrał z Tito Ottizem tylko i wyłącznie bo spuchł w ostatniej rudndzie.
Tito świetnie przygotował się do walki kondycyjniei pomimo iż dostał oklep w drugiej,
to w trzeciej "wyprasował" Vitora na płasko. Według mnie po pierwsze kondycja po drugie psychika.Widać było jak Couture niszczył go psychicznie. Chociaż przy Couturze nawet Ortizowi psyche siadła.
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Miał kryzys, ale moim zdaniem wraca do formy.
Jeszcze duuużo powalczy. To niewątpliwie dobry zawodnik.
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Dla mnie facet jest ciagle rewelacyjny.


No i tu się różnimy.
Rewelacyjny był do walki z Silvą, potem to już zupełnie inny zawodnik.

Jasne, że ten Viktor Belof ;) to zawodnik wysokiej klasy, ale... to, że do światowej czołówki nie należy (i wg mnie należeć już nie będzie) udowodniły przegrane z Randym, Tito i Overeemem.


Fakt - od Randego oklep dostał, ale jeśli chodzi o walke z Tito, to werdykt mógł być równie dobrze i na jego korzyść. Co zatem Tarciu Twoim zdaiem jest głównym wyznacznikiem przynależnosci do światowej czołówki ? Suche statystyki ?
Taki Randleman z 7 pojedynków stoczonych w ciagu ostatnich dwóch lat wygrał zaledwie 1 ! (z CC) a jak widac walczy niemal w każdym Pridzie i chyba każdy sie zgodzi ze jest wstanie wbić głową w ring kazdego.
Na czele owej czołówki stoi niejaki Pan Silva :D Rekord ma porażający - nie liczac porażki z Huntem to chyba z 5 lat nie przegrał. Nie chciałbym sie narazic jego fanom bo i dla mniej jest niesamowitym atletą, ale czesto pod jego adresem padaja "zarzuty" ze rekordzik ma co nieco wyśrubowany dzieki temu ze non stop skacze po głowach Japończykom. ( Jak sprawdziłem - na 20 ostatnich walk z innymi zawodnikami walczył zaledwie 8 razy z czego tylko 5 walk stoczył po 2000 !!! r, min z Huntem i CC gdy jeden jaki drugi stawiał pierwsze kroki w MMA )
Z kolei ten wątek podjałęm z tego powodu ... niczego nie chce ujmować wojownikom z Japonii ale w Pride to im generalnie większość z wielkich przyjezdnych spuszcza tęgi łomot.
Wiec nie wiem czy tak łatwo da sie obiektywnie ocenic kto komu moze .... kto jest scisłą a kto nie scisła czołówka. Czekajmy na pranie - wszystko wyjdzie.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie

Z kolei ten wątek podjałęm z tego powodu ... niczego nie chce ujmować wojownikom z Japonii ale w Pride to im generalnie większość z wielkich przyjezdnych spuszcza tęgi łomot.


No ale musisz przyznac, ze w wiekszosci to kurna pancerne te japonce sa ;)
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Vitor Belfort HL i troche dyskusji o jego formie
Forma ... raz jest,czasem sie nie chce.Belfort dobry jest i powalczy jeszcze.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024