Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kaskadeiros Capoeiros


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Kaskadeiros Capoeiros
Calkiem skoczny facio. Chyba jakieś sceny filmowe przygotowują.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_archi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 466 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:ABADA Białystok/Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
No, świetny jest jeśli chodzi o akrobatykę i szybkość. Szkoda że fragmenty gry w Roda krótkie ;)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
Gość jest bardzo bardzo dobry 8O Szybkość, technika, siła - ma to wszystko. Jak zobaczyłem na koniec logo Zero Gravity to wszystko stało sie jasne. Ten team to legenda w świecie stunterów. Więc nic dziwnego ze koleś potrafi to co potrafi... poklon
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
Siema

Ma ktos moze filmik , albo wie skad sciagnac mistrzostwa , nie wiem jak te zawody sie nazywaja, ale byly nie dawno na eurosporcie i wygral w nich Polak , wiem ze ma na imie Janusz ale nazwiska nie pamietam.Mianowicie byly to mistrzostwa polegajace na akrobacjach wlasnie , na takiej sciezce z maty wybijajacej. Goscie tam strasznie szybko i ladnie robili akrobacje.Moze ktos widzial i wie o co mi chodzi ? :P
  • 0

budo_grozes desperades
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinond

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
co do filmiki to powim ze jestem pod wrazeniem i trzba przyznac ze swoje koles potrwafi...sciagac wszyscy to trzeba poprostu zobaczyc
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
Czy ja wiem... stuntpeople na mnie wieksze wrazenie zrobili. I ogolne widzialem juz wiele lepszych tricksterow.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
cynik nie o to chodzi, że nie ma lepszych, bo jasne że są. Ale poziom techniczny tego kolesia jest bardzo wysoki. Popatrz na detale - szybkość obrotówek, siłę i rotację na wybiciu do salta...przecież on będąc w górze sprawia wrażenie jakby kręcił na pełnym luzie ba - zapasem czasu...tak sie wybijac trzeba umieć 8) Ja przyznam szczerze na takim i wyższym poziomie dosyć mało ludzi widziałem...

a jakiegoś linka do stuntpeople masz moze tak btw :) ?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
el primo - dobra, gosc jest dobry ale skoro sie go nazywa legenda to wg mnie jest za slaby jak na legende...


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bodajze, kreca filmy tricksterskie z fabula czesto, nieraz mozna jebanc ze smiechu co oni wyrabiaja, amerykanski ninja jakis i jego pies, matko boska :)
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Kaskadeiros Capoeiros
Nastąpiło w takim razie lekkie nieporozumienie. Ja nazwałem legendą Zero Gravity Team. A ponieważ ten koleś jest z nimi związany to sie nie dziwię że prezentuje wysoki poziom. Ale sam w sobie legenda jeszcze z pewnością nie jest - tutaj pełna zgodza.

Właśnie byłem na tej stronce i kurcze dział filmów był nieczynny ale będe próbował.
Ze swojej strony polecam ZGTeam. Chociaż pewnie ich znasz 8)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024