Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oszustwo na zawodach?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

budo_janwillen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 352 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Caserta
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?
Fortitudo:
Przydałby się również mały Rachunek Sumienia na temat ,,Co trenuję?" (aby zrozumieć, że dla prawdziwego karateki liczy się coś więcej niż tylko puchar).

i o to chodzi , żeby na codzień być/ćwiczyć to prawdziwe karate (niezależnie od stylu/organizacji) a nie skupiać sie na dyplomach,medalach czy tym że kyokushin lub shotokan jest skuteczniejszy.
  • 0

budo_danbog
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?
Popieram Janwillen'a
poklon
  • 0

budo_scott
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?
Ja cos takiego widzialem na mistrzostwach makroregionu w Kyokushin Karate, niewazne kiedy gdzie itd. Goscie z pewnego miasta sie wlasnie dziwnie zachowywali i kazdy to zauwazyl, byli bardzo agresywni i ich strasznie energia rozpierala :) Zgodze sie z tym z dla prawdziwego karateki nie powinien sie liczyc puchar, ze start w zawodach ma na celu zdobycie doswiadczenia itd. Ale po to wylewasz z siebie poty na treningach, biegasz, charujesz jak glupi zeby tez cos osiagnac. Dla mnie mile jest jak po tych 3 miesiach ostrych treningow zdobede jakich puchar, zajme jakies miejsce na podium. Za to nie jest zbyt mile jak tyle trenujesz a pozniej odpadniesz w eliminacjach przez goscia który sie speeduje.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?
Widzialem ludzi startujacych po alkoholu. Niestety, trudno teraz o uczciwosc w sporcie i wogole na swiecie.
  • 0

budo_wielki kark
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Karkoland

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?
no mi się nie wydaje że po alkoholu to mógł taki zawodnik daleko zajść;d
  • 0

budo_menthol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?

inne pseudo sportowe związki (bez urazy) w których nieraz po paru miesiacach ćwiczeń zdobywa sie pierwsze miejsce w "all style karate"tylko dlatego że na kilka kategorii jest kilku startujących


Myślę, że gdyby w IKO1 dopuszczali do zawodów ludzi z innych organizacji zamiast kisić się we własnym sosie to wyszłoby wszystkim na dobre.
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?

Widzialem ludzi startujacych po alkoholu. Niestety, trudno teraz o uczciwosc w sporcie i wogole na swiecie.

Po alkoholu startujący w zawodach??? no bez przesady. Środek dopingujący się niby bierze, żeby wspomógł w walce, a alkohol to niby co może zrobić??? szybszy nokaut :)
  • 0

budo_wielki kark
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Karkoland

Napisano Ponad rok temu

Re: Oszustwo na zawodach?
ech wałki w Polskim Związku Karate nie maja końca chyba... kolejne zawody ustaione sędziowanie i warzenie zawodników powiedzcie jak często się z takim czymś spotykacie?
bo ja się już do tego zaczynam przyzwyczajac...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024