Skocz do zawartości


Zdjęcie

taktyczna dziura... :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczna dziura... :(
nie nie nie!!!
do takich dziur kup taśmę do podklejania nogawek w spodniach. jest dostepna w każdym sklepie z pasmanterią. Jest na metry i kosztuje około 2,50 z zależności od szerokości. kładziesz na spodnie podkladasz drugi materiał na łatkę od wewnatrz i prasujesz gąracym żelazkiem.
tasma posiada specialny klej.

sprawdzone!
  • 0

budo_ntech
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczna dziura... :(
Nie,nie i jeszcze raz nie...
Jezeli ta dziura ma byc taktyczna to nie wolno jej w zaden sposob cerowac czy zaklejac!!!
Musisz tylko ladnie ja obszyc dookola, wzmocnic krawedzie tasma (taka taktyczna co wytrzymuje 2 tony obciazenia ) nastepnie doszyc jakas naszywke pod spodem ( im bardziej krzykliwa tym lepiej ) no i na koniec znalezc zastosowanie.
Moje propozycje.
1. W (T)aktycznej (D)ziurze wieszamy latarke SiurFajer lub ulubiony folder dzieku czemu jest zawsze po reka, zawsze sucho, zawsze bezpiecznie ... oops rozpedzilem sie.
2. Przeplatamy przez TD 2 m taktycznego paracordu ktory mamy na wypadek jakbysmy chcieli gdzies zawisnac albo np. kogos zwiazac.
3. Mocujemy w TD oporzadzenie z zestawu MP. Np. M4 albo M1 . Wymaga to dokupienia klipsow u Jedynego Slusznego Dealera ™
4.TD w warunkach pustynnych sluzy do ochrony wzroku przed piaskiem i nadmiernym naslonecznieniem.
5. O TD zaczepiasz maly karabinek i masz punkt do podpiecia liny w trakcie wspinaczki.
Zastepuje z powodzeniem uprzaz.
6.TD pelni role wentylacyjna w klimacie tropikalnym co ma niebagatelne znaczenie w trakcie trudnym i pelnym niebezpieczenstw misji (taktycznych).
7. TD sluzy nam do wyznaczania pozycji slonca lub gwiazd.Poprzez TD patrzymy na wybrany obiekt i mierzymy kat padania promieni.
8.W ostatecznosci TD moze nam posluzyc do podrapania sie po jajkach.Jednak aby mialo to znamiona taktycznosci nalezy to wykonywac w rekawicach taktycznych a nie po chamsku gola lapa.Tak to kazdy potrafi...
Reszte zostawiam inwencji wlasciciela TD...
Pozdrawiam :D
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: taktyczna dziura... :(

Witaj bionick ! Są łatki specjalne do podklejania Hydrotexu i gore. Są do załatwienia. Niewiem kiedy dokładnie będzie miał to mój kolega w sklepie. To wojskowy patent brytoli do szybkiego naprawiania membran. to link do niego [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Powołaj się na mnie. A ktoś pytał o heliograf tam też można nabyć. Pozdrawiam.

Ooooooo! Nie wiedzialem. Dzieki za kontakt - sprobuje, a noz :wink: sie uda (problem, bo siedze w Reichu). Ale mam jeszcze pod nosem jednostke szkockich pancerniakow, podejde i zapytam - moze cos odsprzedadza zanim zastrzela :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024