Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stary poczciwy Amphibian


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian

No co Wy, Chlopaki, [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest ich jeszcze cala banda :wink:


samych zdjec :)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
Tzn jakbym chcial amphibiana manuala to juz raczej nie bardzo...? Fuck liczylem, ze kiedys sobie go odkupie :(
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
Jest szansa ze znowu beda je produkowac, ale juz raczej nie z kratone ale WingWalkiemw rekojesci i tymi swoimi dziwnymi srubami.
Wiec to juz nie to, chociaz projekt ten sam
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian

Jest szansa ze znowu beda je produkowac, ale juz raczej nie z kratone ale WingWalkiemw rekojesci i tymi swoimi dziwnymi srubami.
Wiec to juz nie to, chociaz projekt ten sam

Osobiście, zdecydowanie wolę właśnie Wing Walkimw, a nie wstawki z kreatonu.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian

Osobiście, zdecydowanie wolę właśnie Wing Walkimw, a nie wstawki z kreatonu.


mowisz to na podstawie wlasnych doswiadczen z zabawy nozykiem z wkladkami z kratonu ??
  • 0

budo_bigbang
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 584 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
popieram Kamila - wingwalk to wielkie gówno w nożach - wcale nie poprawia chwytu (w stosunku do kratonu) a baaaardzo niszczy kieszeń. I mówię to z doświadczenia...
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
No nie do konca...
Tez wole kraton, ale przy skrobaniu rybek... wing-walk troche jednak lepiej sie trzyma.
  • 0

budo_makato
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian

Osobiście, zdecydowanie wolę właśnie Wing Walkimw, a nie wstawki z kreatonu.


mowisz to na podstawie wlasnych doswiadczen z zabawy nozykiem z wkladkami z kratonu ??

Miałem amphibiana z wkładkami a kreatonu i mam obecnie z wing walkiem ( czy jak to sie odmienia) tak więc napisałem ta opinie na podstawie jakiegos włąsnego doswiadczenia.
Może wersji z kreatonem nie miałem zbyt długo, ale właśnie z powodu kreatonu został zamieniony na obecny. Co do opinii, o niszczeniu kieszeni to nie miałem okazji tego doświadczyć - noszę go w kaburze i nie widzę żadnych problemów.
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
o Karramba :) ależ świetny nożyk, tylko pozazdrościć, w dodatku manual, co jak dla mnie oddaje w pełni sens użytkowy tego noża, nie ma co się zjebać, najwyższych lotów technologia, siła w ręku po prostu.

mamo kup mi :)



pozdro
  • 0

budo_tui
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
to Zeby sie nie zachwycać niwiadomo jak to ja dam 1 negatyw!!!! klips jest do dupy mi sie rozginał ze 3 razy i musiałem go przyginać ale od kiedy sie spieprzyl rzep w pochewce nie uzywam jej a nosze w kieszeni z klipsem. A klis spieprzyłem (pierwszy raz) wciskająć na kieszeń z zamkiem i się rozgiol za mocno potem to juz sam się rozginał bez powodów. no tak Sam spieprzył i pisze ze jest do dupy - ale uwazam że za tyle kasy to mogli dać jkiś lepszy materiał bardziej sprężysty a nie giętką stal. :-)
  • 0

budo_akme
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1650 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
Co do pochewki - zgadzam sie. Rzep szybko traci swoje wlasciwosci a wewnetrzna wysciolka masakruje sie z predkoscia swiatla...
Ale klips? 8O Klips w moim Amphim to jeden z najmocniejszych i najlepiej trzymajacych klipsow z jakimi mialem do czynienia!
Nie wiem jak nowe, ale moj (rocznik 2001) jest swietny.
  • 0

budo_tui
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian
wiesz ja noże uzywam i szanuje ale nie oszczędzam i często do róznych rzeczy je wykorzystuje. Wogóle wszystko co kupuje to staram sie kupić dobre ale za to sprzetu nie oszczędzam (co nie znaczy że nie szanuje) bo po to placę tyle zeby się nie popsuło w sytuacji powiedzmy ekstremalnej bez przeginek (w tym wypadku dla klipsa) choć przygina się z powrotem i nie widać żadnych pęknięć. I jak ide gdziś tak ubrany że nie mam gdzie schować noża to go wcisnę (troszkę mu pomagając) na kieszeń z zamkiem - to się i rozgioł. No cóż nic nie jest wieczne klips to nie koniec swiata nawet w amphibianie ostrze wytrzymuje zadania jakie przed nim stają to podstawa.
  • 0

budo_kkamill
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2163 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Praszka

Napisano Ponad rok temu

Re: Stary poczciwy Amphibian

to Zeby sie nie zachwycać niwiadomo jak to ja dam 1 negatyw!!!! klips jest do dupy mi sie rozginał ze 3 razy i musiałem go przyginać ale od kiedy sie spieprzyl rzep w pochewce nie uzywam jej a nosze w kieszeni z klipsem. A klis spieprzyłem (pierwszy raz) wciskająć na kieszeń z zamkiem i się rozgiol za mocno potem to juz sam się rozginał bez powodów. no tak Sam spieprzył i pisze ze jest do dupy - ale uwazam że za tyle kasy to mogli dać jkiś lepszy materiał bardziej sprężysty a nie giętką stal. :-)


Jakby to bylo mocniejsze to pewnie bys tego do portek nie przypial bo nie dalo by sie w ogole odgiac.
Klips w moim amhim nie daje oznak zeby sie mial zbyt mocno wyginac
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024