Skocz do zawartości


Zdjęcie

buty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
82 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Div037, daruj sobie te niewiązane - ode mnie chłopak jedną pare po miesiacu wymienł bo sie rozleciały, druga po 2 tyg spada z nóg. Co do adidasa, to ostatnio na allegro widziałem, że jeden gośąciu zaczął handlować sprzetem do sztuk walki właśnie firmy adidas: pasy, kimona, buty etc
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Ja obecnie mam Mooto Spirit, zamówiliśmy sobie lackzi z Koreii w pare osób i wyszło nam kolo 300 zł, czyli tyle co za kwony(psujace sie i ciężkie). Mam je z 3 miechy, w czym miałem je przez dwa tygodnie na obozie i nawet nie mają jednej skazy, a u mnie to głównie mucka w tarcze i hogo jest, wiec są naprawdę wytrzymałe, a do tego nic nie ważą, dla mnie kosmos. Są bezkonkurencyjne!!!
  • 0

budo_dauniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Rip_dorey z jakiej stronki zamówiłeś buty Mooto?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <--z tej?

A co do tego nowego modelu Adidasa możecie podać jego nazwę?
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: buty

Rip_dorey z jakiej stronki zamówiłeś buty Mooto?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <--z tej?

A co do tego nowego modelu Adidasa możecie podać jego nazwę?


Nom, dokładnie z tej. Tylko pamiętaj, żeby zamówić w kilka osób, bo koszty przesyłki cię zjedzą.
  • 0

budo_dauniel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
wiem wiem już od tygodnia mnie głowa boli jak myśle ile za nią zapłacimy... :evil:
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
To jest właśnie przygnębiające, że w Polsce jeśli chodzi o akcesoria do SW jest bida totalna. Nowy model adidasa to delta-x, jedyne egzemplarze widziałem na allegro ale rozmiary tylko damskie. Tak samo z innymi markowymi produktami do SW
Ale tam gdzieś na zachodzie musi być jakaś cywilizacja :roll:


rip_dorey - mam pytanie. Te buty są niewiązane. Nie boisz sie, że... najzwyczajniej spadną? Ja jak kupiłem swoje adasia to odrazu dorobiłem do nich sznurówki.

Nie pojmuję dlaczego tak się robi. Przecież właśnie powinny być porządnie wiązane aby dawać 300% pewności. Wiązane zwykłe buty na halę potrafią spaść a co dopiero takie jak się rozciągną (co jest nieuniknione).
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty

(...)rip_dorey - mam pytanie. Te buty są niewiązane. Nie boisz sie, że... najzwyczajniej spadną? Ja jak kupiłem swoje adasia to odrazu dorobiłem do nich sznurówki.

Nie pojmuję dlaczego tak się robi. Przecież właśnie powinny być porządnie wiązane aby dawać 300% pewności. Wiązane zwykłe buty na halę potrafią spaść a co dopiero takie jak się rozciągną (co jest nieuniknione).

Ziom to jest MooTo a nie zwykłe obuwie na hale, paputki były i są testowane już od dłuższego czasu u nas w klubie przez 8 albo wiecej osób i ani razu się nie zdarzyło żeby komuś się zsunął ani nic w tym stylu. Jak sie kupuje ch*j warte buty wiązane/niewiązane to potem są problemy.

"300% pewności" - zabić na śmierć
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: buty

(...)rip_dorey - mam pytanie. Te buty są niewiązane. Nie boisz sie, że... najzwyczajniej spadną? Ja jak kupiłem swoje adasia to odrazu dorobiłem do nich sznurówki.

Nie pojmuję dlaczego tak się robi. Przecież właśnie powinny być porządnie wiązane aby dawać 300% pewności. Wiązane zwykłe buty na halę potrafią spaść a co dopiero takie jak się rozciągną (co jest nieuniknione).

Ziom to jest MooTo a nie zwykłe obuwie na hale, paputki były i są testowane już od dłuższego czasu u nas w klubie przez 8 albo wiecej osób i ani razu się nie zdarzyło żeby komuś się zsunął ani nic w tym stylu. Jak sie kupuje ch*j warte buty wiązane/niewiązane to potem są problemy.

"300% pewności" - zabić na śmierć


Heh, czasem się zsuwały, jak ktoś mnie zaskoczył od tyłu i mnie przydepnął :wink: ale tak poza tym jak to mój poprzednik stwierdził 300% pewności.
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
AzizAwduAnal, żeby były osobiście robione przez 7000 specjalistów tylko dla Ciebie to ZAWSZE się bedą rozciągały, nie ma takich materiałów - nawet stal się rozciąga, a co dopiero buty.
Nie mówie, że są złe, ale czy sznurowadła nie dałyby jeszcze lepszego trzymania. Chodzi mi o zasadę, że często robi się buty do SW bez wiązania. Jest to dla mnie mało logiczne
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty

AzizAwduAnal, żeby były osobiście robione przez 7000 specjalistów tylko dla Ciebie to ZAWSZE się bedą rozciągały, nie ma takich materiałów - nawet stal się rozciąga, a co dopiero buty.
Nie mówie, że są złe, ale czy sznurowadła nie dałyby jeszcze lepszego trzymania. Chodzi mi o zasadę, że często robi się buty do SW bez wiązania. Jest to dla mnie mało logiczne

Być może taka nastała moda a być może nowsze technologie wypierają stary styl wiązania butów. Na pewno trzeba zobaczyć z bliska, i popatrzeć jak to działa w praktyce, wtedy najlepiej widać jak sprzęt sprawdza się przy urzytkowaniu.

A tak wogóle to stal się nie rozciąga, jedynie nabiera właściwości plastycznych i wtedy dopiero można ją formować i wogóle inne bajerki robić :) Jak byś miał chwile czasu to polecam "Zarys technologii metali" Z. Muszyńskiego, tam masz wszystko opisane na jedynych 680 stronach :wink:
  • 0

budo_izabella
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:USA

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Ja juz nigdy ale to nigdy nie kupie butow do TKD firmy addidas.
Pierwsze rozlecialy sie jak poznawalam side kick a nastepne w ciagu 2 tygodni przy spin kick.Kupilam mooto
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jestem bardzo zadowolona.
3 miesiace juz w nich cwicze dzien w dzien i nawet nie maja zadrapania.Z addidasa przy takim treningu zostaly by same sznurowki.
Pozdrawiam
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Widzisz Izabela... zależy chyba bo ja swoje mam już 8 miesięcy, treningi 5x w tygodniu (w tym worek, sparringi, tarcze) i jak nowe.

Może nie kupiłaś oryginalnych 8)
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: buty

Widzisz Izabela... zależy chyba bo ja swoje mam już 8 miesięcy, treningi 5x w tygodniu (w tym worek, sparringi, tarcze) i jak nowe.

Może nie kupiłaś oryginalnych 8)


Pewnie zależy od modelu...
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Heh w MooTo jest bajer z wagą paputków, chłopaki śmigają jak z piórkami na nogach :)
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
A ja mam Tornado Adidasa i mimo że były za duże kopię w nich już ponad 3 lata i tylko materiałowa wkładaka w środku troszkę się zerwała ale to nie przeszkadza, i właśnie zmówiłem sobie takie drugie prosto z Korei.

A co do małej dostępnści akcesoriów to wina niskiego popytu. Kiedyś sprowadziłem tanie dobre buciki.Ogłosiłem się na formum to 2 osoby sięzwały. Na szczęście większość była na zamówienie więc opchnąłem, ale małe rozmiary mam nadal w szafie :) ))
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
Jak ktoś nie widział to pokazuję Tornado

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

50000 wonów to 150 zł
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
popraw mnie jesli sie myle, ale ty przeciez trenujesz ITF ? w butach ?
  • 0

budo_taeyang
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
mam 2 powody:
pierwszy: dużo skaczę, naprawadę dużo kombinacji kopnięć w locie gdzie ląduję z dużym przyziemieniem i parę razy pięty się odbiły na sali, niestety klepka nie jest zbyt przyjazna dla nieobutych stóp, wystarczy zabrać matę z zawodów przy technika specjalnych a chłopaki troszkę zawyją przy złych lądowaniach (choć ta kostka akurat mnie wkurza bo się palce zawijają, że szok ale to inna historia:) )

drugi: sala jest tak śliska,że zamiast ćwiczeń można się ślizgać

gdy ćwicze na macie zapaśniczej judo lub akrobatycznej nie używam butów :) )))

a co do ćwiczeń wszystko zależy od nawierzchni, znam kluby WTF gdzie ćwiczy się w butach albo bez, zresztą i tak walczą na zawodach bez więc to też może być dziwne, prawda??
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: buty

(...)drugi: sala jest tak śliska,że zamiast ćwiczeń można się ślizgać(...)

No znamy to bardzo dobrze, jak się pan Geniu nie postara ze szczotą i za długo zabaluje w swojej kanciapie to mamy ślizgawke zamiast parkietu.

(...)gdy ćwicze na macie zapaśniczej judo lub akrobatycznej nie używam butów :) )))(...)

Mata zapaśnicza? O jaaa, przecież to zabójca kostek, próbowaliśmy w zeszłym roku na obozie ćwiczyć na macie zapaśniczej i nie dało rady, co do maty judo to już lepiej, natomiast na akrobatycznej nie mieliśmy przyjemności.
pozdro
  • 0

budo_silent
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK

Napisano Ponad rok temu

Re: buty
troche.... jestem zaskoczony...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024