Skocz do zawartości


Zdjęcie

>>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<

Zgadzam sie, ale z drugiej strony to jest forum DYSKUSYJNE.

W pelni popieram, ale jak daje komus linki, a ktos wraca i pisze, sorki duzo tego i mi sie nie chcialo wszystkiego przegladac i z tego powodu zaklada taki a nie inny post, to albo to swiadczy o IQ=007 (w punktach :) ), albo o totalnym lenistwie, albo IMHO klient jest prowokator IMHO ma lat 13 i zielono w glowce :?

Nie jestem zwolennikiem bredzenia (ponad miare :wink: ) ale gdybysmy ograniczali wymiane zdan do minimum to forum daloby sie przeczytac w godzine a nie w miesiac :) i naprawde nie byloby tym, czym jest.

Ja tez nie lubie bredzic ponad miare, ale wlasnie to robie :? :? :? argumentujac swoje zdanie.

Jesli topic wydaje nam sie glupi lepiej IMHO ignorowac go niz zamykac. Zyczylbym sobie tej samej zasady w zyciu publicznym ale wszystko zmierza raczej w strone zabraniania i zamykania. Sorry za OT, Pozdrawiam
Xiao


Czasami (szczegolnie ostatnimi czasy) wbrew pozorom ignorowanie tego typu wypowiedzi wcale nie jest bezpieczne, gdyz daje to ciche przyzwolenie na wzrost zwolennikow, czegos, co pozniej, blednie interpretowane moze narobic bardzo wiele szkody. I o to chodzi w tym calym bredzeniu ponad miare. A w zyciu publicznym - masz polowiczna racje - oni chca dobrze, tylko albo nie wiedza dla kogo, albo zabieraja sie do wszystkiego od :dupa: strony... 8)
  • 0

budo_smoku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 800 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroków....

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<
no ja nie jestem pewien, czy rzeczywiscie np. w dziale Ulica jest tak spokojnie i miło, a wszyscy gawedzą sobie przyjemnie o uprawie roslin balkonowych...

często jakiś łepek wyskoczy z tekstem "zajebie tege ch*ja, zeby powybijam i jak znajde z kuplami to skopiemy go", czy też "takiemu to życze, żeby go za***li sztachetami". Ponadto sporo topiców o waleniu rurkami, siekierami i kastetami. O nielegalnym batonie nawet nie wspomnę...

AdamD chyba moze potwierdzić, nie?

Dletego myślę, że możnaby jednak zostawić topic, bo tak czy inaczej ktoś sobie dorobi ideologię - czy to do noży, czy też na podstwie dziłu Ulica -że na SW chodza tępe młotki, które chodza z batonami i kastetami po ulicach i tylko patrzą - kogo by tu nap**ić :wink:


Moja propzycja - zostawić topic własnie w galerii, ale zmienić nazwę. Czyli zrobic z tego bardziej galerię broni, przedstawic to bardziej w sposob kolekcjonerski. Zmienić podejscie do groźnych noży na "manię zbieracza" zamiast "killer" :)

Pozdrawiam
Smoku
  • 0

budo_dark
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2517 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<
50% / 50%

Rowniutko :)
  • 0

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<

[...]"Jak uderzac nozem, aby krew sikala na 2m dookola?"


http://budo.net.pl/v...er=asc&start=18 :wink: :) :) :)
  • 0

budo_robin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<
Jak sie przeczyta caly topic, to wychodzi na to, ze jednak mieczem :roll:

A noszenia dwurecznego miecza po miescie nikt mi nie zabroni!!!!!!!!!! :evil:

:) :) :)
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: >>>>> ZŁY NÓŻ <<<<<
Poddaje sie :) :) :)
Nie chodzilo mi o kasacje posta, tylko zamkniecie lub, w domysle, o zmiane tytulu. Bo nawet w dziale "ulica", jesli omawiaja krwawe szczegoly (przykladowy link podal Diabelek), to w topic'ach o mniej krwawych i rzucajacych sie w oczy naglowkach. Poza tym, zwroccie uwage na ton wypowiedzi w w/w topic'u - nikt tam nie wypisuje "More blood, give me more blood!!!!", tak jak bylo to tutaj.
I to koniec mojego bredzenia. Dalsza dyskusja, jakakolwiek by nie byla, bedzie juz bez mojego udzialu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024