Skocz do zawartości


Zdjęcie

Golota - ciag dalszy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_trumfel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota - ciag dalszy

btw walka zostala uznana za nieodbyta bo Tyson nie chcial sie poddac testom na doping) smieszni ludzie, naprawde smieszni


a nie dlatego że Tyson miał w rękawicach małe szpileczki nasączone trucizną co zmusiło Andrzeja do zejścia z ringu?? :twisted:

a tak w ogóle to zawsze bede za Gołotą :D
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota - ciag dalszy
Ciekawe , ciekawe ... :)

Valuev nie może walczyć w USA bo ściga go prawo za zerwanie kontraktu z promotorem.

Wiadomo że mutanta promuja Niemcy i na siłę chcą z niego zrobić mistrza WBA, bardzo ostrożnie dobierając mu przeciwników, czyli jestem pewien że na 99% taka walka odbyła by się w Niemczech, bo Gołota w USA jest troche spalony, a Niemcom bardzo zależy :) W takim wypadku wynik walki jest już bardzo łatwy do przewidzenia ... :D


Albo Don King chce wycisnąć z Andrew ostatnie soki, dając go Niemcom "na pożarcie" i dopisanie do bilansu walk Valueva znanego nazwiska, albo ...... DĄŻY DO SZLAGIEROWO SIĘ ZAPOWIADAJĄCEGO REWNŻU GOŁOTA - RUIZ O WBA :lol:

PS.

JĘDREK LUTUJ! :)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota - ciag dalszy
Wczoraj slyszalem rozmowe telefoniczna Zigiego Rozalskiego z dziennikarzem "Tok FM" no i zapytany o dalsza kariere odpowiedzial : "No wiesz dzwonila do nas pani od Kinga i zaproponowala walke wiesz nie rozmawialem z Andrzejem dlugo o tym no ale ja go namawiam zeby poszedl zemna w koncu na te ryby..."

Cytat moze byc nie dokladny ale ogolny ses zachowalem. Niech ostateczna decyzje podejmi Golota. To On dostaje po glowie a nie ja.

P.S. Wedkarstwo to wspaniale hobby.
  • 0

budo_worns
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota - ciag dalszy

(tak tez bylo po porazce z Tysonem btw walka zostala uznana za nieodbyta bo Tyson nie chcial sie poddac testom na doping) smieszni ludzie, naprawde smieszni

Smieszne to sa Twoje informacje. Ależ oczywiscie Michael poddał sie testom po walce, które dały taki a nie inny wynika-Tyson był pod wpływem narkotyków, a konkretniej marihuany.

Wiecie, mozna napisać wszystko o Gołocie, mozna jego wady, błedy wpomniec po 1000 razy, wykrzyczeć do lustra...a i tak na jego nastepną walke będziemy czekać z zapartym tchem, i mozna powiedzieć do kolegów "Aaa, ogladam, zeby zobaczyc jak szybko go znokautują ", ale i tak w głebi serca "Lej go Jędruś". On, nam Polakom, będzie zawsze dostarczać wrażen, tak jak całemu swiatu, dostarcza ich Tyson, pomimo, ze to tylko cień boksera sprzed 15 lat. Ale i na walke jednego i drugiego, czekają wszyscy, bo oni sa jak magnezi. Powiem tak, Adamek mógłby walczyć z Tarverem i Jonesem na raz, a Gołota z ...powiedzmy, jakims przecietniakiem, Purritym...jakbym miał wybierać, wybrałbym walke Anadrzeja. Ja wiem, ze to nielogiczne, głupie...ale ja bym tak właśnie zrobił.

I zawsze, dokad będzie, walczyć bede za nim i bede mu kibicował z całego serca! ja jestem jego kibicem, a to czy będzie mieć na koncie 6 porazek, czy 66 tego nie zmienii.

Łacznie przegrałem na walkach Gołoty plus minus 600 zł., za brak mozliwosci spłacenia jednego z długów (niezabezpieczyłem sie byłem pewien, ze Gołota zniszczy rywala) zostałem dotkliwie pobity i okradziony (to nie była walka z Brewsterem )... . Na walke z Brewsterem nie postawiłem bo nie miałem.Bezwahania postawie jeszcze raz.

Dlaczego? Bo widziałem prawie wszystkie walki Gołoty, niktóre po blisko 80 razy, wiem o tym, ze jest pieściarzem bardzo dobrym. Ma umiejetnosci, aby byc królem Wagi Cieżkiej i to na dłuzsze lata... .

Zawiodłem sie na Gołocie, wiele razy...i co z tego? On sie juz raczej, nie zmienii, szkoda, bo ja też raczej nie.

Gdybym spotkał Gołote na ulicy, to bym mu uscisnął dłon, i powiedział: DZIĘKUJE!

....za te wszystkie nieprzespane noce, odliczane dnii w kalendarzu, i olbrzymie, OLBRZYMIE emocje.


ANDRZEJ GOŁOTA!!!
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Golota - ciag dalszy
jezleli bedzie walczyl z valujevem to radze mu isc na niego jak poszedl brewster czyli na chama :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024