Skocz do zawartości


Zdjęcie

MFS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: MFS
Wiem Rybak, że Ci sie podobuje. Myślę, że mało komu nie podoba się. Taki ot ,,żarcik,, :)
Tylko se tak pomyślałem, że BM to już chyba wszyskie modele masz......... i co dalej :?: :roll: Ja do BMdów nic nie mam tylko jakoś od innych wystartowałem i tak brnę. Czy to dobrze :?: Nie wiem :?:
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MFS
mnie akurat nie bardzo mfs podchodzi. wole te bardziej agresywnie wygladajace stridery.

poza tym jak na uzytkowy noz to ma jedna jedyna wade. paracordowy oplot i robiony pod niego kydex. jak sie pobrudzi i sie go zdjemie, to po zalozeniu juz nie pasi do kydexu :( tzn moze nie nie pasi, ale pewnie trzeba sie nameczyc zeby byl taki jak fabrycznie zakladany. jumbo to bodajz przerabial.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MFS
Tak tak, o Pinnaclu pamietam, jest cala kolejka ;)

I nie mam wszystkich Benchmadow, nawet tych aktualnych :)

A jakbym nie mial zony i dziecka na utrzymaniu to tez bym pewnie teraz zbieral Stridery albo Sebenzy :lol:
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: MFS
Rybak po przeczytaniu ostatniego zdania spojżałem na Twój awatarek :)
Co do Pinnacla, cóż poczekam i wymyślę strategie by konkurencję wykosić :roll: :) :) :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MFS
OT ciag dalszy:

Nie wiem, o co chodzi z tym awatarem, ale na wszelki wypadek napisze, ze Fozzie wcale nie jest smutny - on wlasnie wymysla jak spalic kolejny dowcip.

A tak serio, to zaden z Pinnacli nie jest i nie bedzie na sprzedaz.
Zuzyje je tak, jak sie tylko da, a potem oprawie w szklo i powiesze na scianie 8)

Szukaj na ebayu ;)

Akme - pisalem juz, ze fajne fotki?
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: MFS
No co Ty. Z awatarkiem to właśnie miałem na myśli, że Fozzie mysli i coś zaraz wymyśli :wink: No a jeśli idzie o Pinnacla to wiem, wiem że nie oddałbyś. No cóż Ja na Twoim miejscu też bym tak zrobił. Nawet nie liczyłem na ,,drapane,, :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024