Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
361 odpowiedzi w tym temacie

budo_adun
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
dajcie emaila do polsatu to tez wysle podziekowania... ( z "prosba" o pokazywanie kolejnych gal)

... Karol mogl sie bardziej wtracac... zwlaszcza te texty ze "prawie cale BJJ sie wywodzi z JJ i ze to juz bylo" ... ( czy jakos tak) coz...
  • 0

budo_jola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
właśnie bo też chce napisać co mi się podobało i o tym czego już bym oglądać nie chciała czyli tej melepety z wachlarzem :)
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Wogle z dupy byla ta cala gadka o samurajach, a ten lysy przechuj wyglada na pedofila :D
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]

no wlasnie podj jakiego maila podziekowania wysylac?

8O :oops: Mialo byc: podajcie jakiegos maila do polsatu zeby podziekowania wyslac :oops:
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
tak im napisalem:

dzieki! dzieki! wam niech beda wielkie dzieki!!! :D

w koncu Pride w polskiej tv i to na zywo! to wsplaniale przedsiewziecie. bardzo wam za nie dziekuje.
wystep Polaka w najbardziej prestizowych zawodach mma na swiecie i transmisja na kraj pretenduje do sportowego wydarzenia roku! i dzieki wam liczne grono milosnikow sztuk walki w Polsce moglo byc jego swiadkiem.
kupujac dekoder Polsatu i uzywajac go przez jakis czas myslalem ze to najslabsza rodzima tv satelitarna. nawet jesli tak, to zawodami ktore prezentujecie na antenie (Konfrontacja Sztuk Walki, gala Olimp MMA, PrideFC) bijecie wszystkich innych na glowe!
mam nadzieje, ze to bezprecedensowe wydarzenie nie jest jakims wyjatkiem i od dnia dzisiejszego Pride Fighting Championship na stale zagosci w polskich odbiornikach telewizyjnych.
czego milosnikom tej dyscypliny sportowej, wam oraz sobie zycze.

pozdrawiam!

p.s. jedyne zastrzezenie to dobor gosci do studia. zaproszenie osoby kontestujacej, marginalizujacej i wyraznie nielubiacej dziedziny sportowej jaka sa mieszane sztuki walki tylko obniza estetyczne doznania ktore moga budzic fantastyczne walki i niesamowite umiejetnosci sportowcow uprawiajacych mma.

korzystajcie jesli chcecie ;)

a [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] macie formularz.
  • 0

budo_bushi
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warmińsko-Mazurskie

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Nastek spoko,acz liczylem na wygrana :? Problem ten sam co w judo czyli kondycja,watpie czy da rade to poprawic... Gdyby Mino walczyl w gi walka mogla by jednak potoczyc sie inaczej,napewno zmeczenie tez bylo by mniejsze...Troche szkoda ,ale zaprezentowal sie spoko , no i ma plusa za sporo polskich akcentow :-)

Pan od Aikido momentami przesadzal,a ponadto jestem pewien ,ze powiedzial ,iz Haito-rei (zakaz publicznego noszenia mieczy przez samurajow) mialo miejsce w 1873,a w rzeczywistosci bylo to w 1876 ( według ksiązki Pani Tubielewicz,wiec raczej nie moze byc mowy o pomylce).
  • 0

budo_zwierzak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łomża

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
"Arona poskłada go jak czteroelementowe puzzle" :)


Oby tylko teraz Pride wszedł na stałe do ramówki.
  • 0

budo_chrzanek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin i okolice...

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
dzieki Fiodor za filmik...walka doprawdy ciekawa,jak na debiutanta w mma to Paweł pokazał klase...ciekawi mnie czy teraz jakis debil powie o nim "polish sausage". troche pracy nad kondycja i bedzie super.ciekawe z kim nastepna walka... a maila do polsatu wysle jak tylko pozycze kasete od kumpla i ogladne transmisje :) bede wiedzial czego sie czepiac..
  • 0

budo_księżyc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Nooo gale obejrzałem. Wg mnie bardzo dobra!!! Postawa Pawała mnie zaskoczyła, myślałem, że Mino go ....... od razu, a tu niespodzianka chyba sam Mino się zdziwił. Brakło kondychy :cry: Paweł tak jak mówił w wywiadze może walczyć z każdym i potwierdził to na ringu. Szkoda że gilotynka nie wyszła :( ale i tak jak na 1 raz myśle, że spodobał się wszystkim... Podobała mi się mina Fedora podczas walki Pawła pewno myślał -no ziomek ze wschodu twardy jest :) :) Reszta walk ok, prócz tego małego judogi... tam praktycznie nie było walki... Saku wyglądał jakby był skacowany,chwiał się na roweku jak chwycony listonosz :lol: baaa zresztą nie wiadomo czemu Pawłowi brakło kondychy :lol: - razem trenowali W każdym razie półfinały zapowiadają się ciekawie.
Gratulacje dla Pawła i całej ekipy.

ps. prosze nie wpuszczać następnym razem do komentowania tego pana noo Pomianowskiego, człowiek nie ma pojęcia o MMA, a widowisko z wachlarzykami i mieczykami niech robi sobie w muzeumo Japonii czy coś w tym stylu.
pzdr. Wszystkich
  • 0

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Ta komentatorka co tak sie darla najlepsza byla: "from Netherlands Pawel Nastula" :?
  • 0

budo_jola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
wysłałam maila do polsatu chwaląc ich za wszystko oprócz Pomianowskiego który swymi oszołomskimi wypowiedziami wyraźnie psuł obraz całości
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
a oto co ja im splodzilem :twisted:

Normalnie jestem w szoku!
Gratuluje wam ze jako pierwsza telewizja zdecydowaliscie sie poscic na zywo cala gale Pride, jest to napewno duzy krok w pozytywna strone, oczywiscie!!. Ponadto zyskaliscie sobie ogromny szacunek wsrod milosnikow MMA jak i tradycyjnych sztuk walki. Piszac te podziekowania mam takze nadzieje ze nie bylo to ostatnie takie wydarzenie w Waszej telewizji i od tej pory wszystkie nastepne gale Pride Fighting Championship bedzie mozna ogladac na zywo w waszej telewizji, w koncu dobrym uzasadnieniem jest to iz nareszcie mamy reprezentujacego nas Polaka! Jedyne co mozna zarzucic retransmisji tej gali to dobor gosci w studiu w szczegolnosci chodzi o Pana Pomianowskiego, jak mozna bylo zlecic komus kto wogole nie ma zielonego pojecia o mma komentowanie tego typu gali? Mimo wszystko jestem Wam bardzo wdzieczny i licze na to ze Pride i jemu podobne gale wejda na stale do ramowki polsatu. Jestem pewien iz puszczeniem tej gali w waszej telewizji zyskaliscie sobie wielu fanow wsrod nas- milosnikow sztuk walki i sportu!!

:twisted:
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
do jakiej muzyki wychodził minotauro??
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]

do jakiej muzyki wychodził (...)??

Sakuraba i Nakamura? ;)
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
a do jakiej Nakamura ??
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
kurde ale debil ze mnie, nie przeciwnik crocopa tylko silvy
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Gala swietna. Bardzo fajne walki. A Pawel zadabiutowaB bardzio dobrze. :-) Dawal czadu na poczatku. Wydawalo mi sie, ze pozniej chcial Dzaksarowa rzucic ale nie wyszlo niestety... Bo gdyby sie udalo to by Mino mial problem. :wink: Nie splamil swojego honoru. Brawo! :)
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Brawa dla Pawła !!! Może być tylko lepiej !!! Czekamy na pełną walkę od zapowiedzi w studiu do samego konca i z głosem :D
  • 0

budo_pointer99
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:południe

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Dzieki Fiodo za walki!!!!!!!!!

  • 0

budo_dafok
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skądinąd

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE GRAND PRIX 2005 26.06 [wyniki, foto+filmy]
Brawo dla Pana Pawła.
Jak na tebiut z tej klasy przeciwnikiem co Minotauro to było całkiem nieźle,może gdyby nie kondycja to kto wie...........ja osobiście jestem zadowolony i mile zaskoczony z postawy Pana Nastuli i wierze w jego sukces.

Pozdro.

ps.Fiodor wielkie dzieki za udostępnienie walki na stronie....pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024