Skocz do zawartości


Zdjęcie

Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
107 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska

michał_m jest cool, ja go pozdrawiam :-)


ja tez Go pozdrawiam i licze na to ze przywiezie mi jakis prezent z Ameryki haha
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska

Czytałem też że 3 to mają być finały i będą to zarazem mistrzostwa polski, w których będą walczyć między innymi Jakubowski, Materla. Prawda??

Nie. Michał nie będzie walczył jeszcze przez jakiś czas, gdyż odniósł niedawno bardzo poważną kontuzję. A już na pewno nie z Grześkiem.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska
ale wogole w finalach Grzegorz Jakubowski bedzie walczyl tak?
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska
no wiadomo że nie z Grześkiem tylko czy wogóle będzie walczył?? Najlepiej jak by z jakimś zawodnikiem z zagranicy bo jak kogoś z Polski by dostał to walka góra 20 s by trwała :)
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska
Moim zdaniem sedzia nie powinien za każdym razem gdy głowy przeciwników leżących w parterze zblizały sie do lin, przenosić walki na środek ringu - nie raz gdy sytuacja nie była zbyt skomplikowana wystarczyło aby poprostu kazał im obrucić sie w drugą stronę. W kolejnych walkach czynił to nagminnie przerywajac co chwila pojedynek, co mnie akurat troszke frustrowało. Podzielam również zdanie ze jego strój mógłby byc inny a liny ringu bardziej naciągnięte.
Poza tym gala ok.Cieszy mnie także ze wreszcie poszedł ktoś po rozum do głowy i wyjebał na zbity pysk te pseudokonferansjerskie zapowidzi w stylu " AAA YOUU REEEDY "
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska

Moim zdaniem sedzia nie powinien za każdym razem gdy głowy przeciwników leżących w parterze zblizały sie do lin, przenosić walki na środek ringu - nie raz gdy sytuacja nie była zbyt skomplikowana wystarczyło aby poprostu kazał im obrucić sie w drugą stronę. W kolejnych walkach czynił to nagminnie przerywajac co chwila pojedynek, co mnie akurat troszke frustrowało.


Mysle, ze dobrym rozwiazaniem byloby powiekszenie ringu, tak by zawodnicy mieli wiecej miejsca i rzadziej ladowali przy linach. Sam przepis o przeniesieniu walki na srodek uwazam za dobry. :wink:
  • 0

budo_severe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska

Moim zdaniem sedzia nie powinien za każdym razem gdy głowy przeciwników leżących w parterze zblizały sie do lin, przenosić walki na środek ringu - nie raz gdy sytuacja nie była zbyt skomplikowana wystarczyło aby poprostu kazał im obrucić sie w drugą stronę. W kolejnych walkach czynił to nagminnie przerywajac co chwila pojedynek, co mnie akurat troszke frustrowało.


Mysle, ze dobrym rozwiazaniem byloby powiekszenie ringu, tak by zawodnicy mieli wiecej miejsca i rzadziej ladowali przy linach. Sam przepis o przeniesieniu walki na srodek uwazam za dobry. :wink:


Ja także. Chciałem tylko zwrócić uwagę na inną możliwość ( obrucenie zawodników) którą sedziowie w Pride stosują wymiennie z przenoszeniem walki na środek. Wszystko z umiarem , co by widowisko nie cierpiało zbytnio.
  • 0

budo_hmjf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Olimp MMA Sport II - Poznań 28 maj 2005 rozpiska
Gala musiała być zajebista, będą jeszcze jakieś powtórki???
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024