Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki

A gdzie są wyniki drużynowe bo nie zauważyłem?

Na konkurencyjnym forum...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki

wiem wiem juz w Koninie chodziły słychu o powod "przerwy"

ale kategoria poczatkujacych to nie poligon zaawansowanych aby mogli sobie wrocic do "starej formy" a poligon dla poczatkujacych aby zobaczyli jak to jest i zrobili podwaliny pod dalsze starty . IMHO tak czy siak jest to dalej nie w porzadku,dajcie sie młodym zawodnikom rozwijac !!!!!!!!!!!!


dobrze mowisz
jak ktos mial przerwe to niech sie weznie za trening i wraca do formy , a nie walczy w kateogri dla poczatkujacych , ktora nie zostala zrobiona poto zeby zaawansowani sie mogli pobawic i wygrac ale zeby poczatkujacy mogli powalczyc z ludzmi z podobnym stazemm

wogole to jak koles zdobyl 1m w poczatkujacych to wydaje mi sie ze nie jest z nim tak zle i mogl z powodzeniem walczyc w zaaawansowanych
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki

Na konkurencyjnym forum...


A czy mógłbyś je tutaj przedstawić prosze bo konkurencyjne forum nie chce mi się otworzyć.
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki
Konkurencyjne forum mówi że MMA Warszawa rulez :)

1) MMA Warszawa - 2zl, 2 sr, 1br
2) Oktagon Rybnik - 2 zl, 1br
3) Strefa Walki Poznan- 1 zl, 2 sr, 1br
4) Akademia Sarmatia Gdansk - 1 zl, 1 br
5) ex aequo Gornik Konin i Walka Gniezno - 2sr
6) ex aequo Bastion Tychy i Olimpia Poznan - 1br

Punktowały jedynie medale w kategorii zaawansowanych.
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki

Wyjasniłem na konkurencyjnym forum jakie byly przyczyny startu Krzyśka w początkujących,kto ma czas i ochotę to odsyłam do niego....a tak na marginesie to do kalsyfikacji drużynowej liczyły się miejsca zaawansowanych ,bylismy drudzy także chyba z naszym rozwojem nie jest najgożej.



zalosne to jest i jak jest z siebie Wasz zawodnik dumny. Jak ja bym organizowal takie zawody to bym calego klubu juz do statow nie dopuscil, za oszustwo
  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki

dobrze mowisz
jak ktos mial przerwe to niech sie weznie za trening i wraca do formy , a nie walczy w kateogri dla poczatkujacych , ktora nie zostala zrobiona poto zeby zaawansowani sie mogli pobawic i wygrac ale zeby poczatkujacy mogli powalczyc z ludzmi z podobnym stazemm

wogole to jak koles zdobyl 1m w poczatkujacych to wydaje mi sie ze nie jest z nim tak zle i mogl z powodzeniem walczyc w zaaawansowanych



Zdobył drugie miejsce ..i wątpie aby powalczyl w zaawansowanych ,trening zaczol 1 miesiąc przed zawodami 3 lata przerwy .
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki
Jak wrocil do treningow to nie musi przeciez startowac w zawodach, jesli chce to jaknajbardziej moze ale w odpowiedniej kategori...

Kazdy, kto starowal w zaawansowanych jest lepszy od zwyciezcy poczatkujacych


  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki

zalosne to jest i jak jest z siebie Wasz zawodnik dumny. Jak ja bym organizowal takie zawody to bym calego klubu juz do statow nie dopuscil, za oszustwo


Czy jest dumny to akurat niewiem,jakby chlopak wiedzial co sie wokół niego rozpęta to mimo tej przerwy startowałby w zawansowanych .Powtarzam po raz kolejny iż to nie było zadne oszustwo ,kumpel uznal iz po tak dlugiej przerwie pójdzie do początkujących poniewaz jego umiejętności były adekwatne do ww grupy ...czy zrobil dobrze czy zle ocene pozostawiam jemu samemu, organizatorzy zrobili wyjątek i dopuścili go aby walczył z początkującymi..i na tym kończę ten temat z mojej strony co miałem napisać to napisalem
zainteresowany nie pisuje na forum także ,nie będe sie wypowiadał w jego imieniu za bardzo ...chyba mnie rozumiecie,nara.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Puchar Polski - Konin - 2005 - Wyniki
jak wraca do formy to niech sie nie pcha na zawody i psuje przyjemnosc chlopakom poczatkujacym
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024