Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
-110 startujących
pierwsza 3-ka
open
1. Dowda Daniel-linke gold
2. Bagiński Piotr- berserkers
3.Kędzia Michał-united gym łódż
+97.9
1. Kielanowski Tomasz-oktagon opole
2. Szwed Piotr-oktagon opole
3. Poncyliusz Piotr-berserkers
-97.9
1. Bagrowski Dariusz-strefa walki
2. Grabowski Damian-bjj opole
3. Kamiński Paweł-walka gniezno
-87.9
1. Jakubas Michał-grappling kraków
2. Khalidow Mamed-mma olsztyn
3. Tyszka Zbigniew-v t warszawa
-77.9
1. Kubski Jędrzej-strefa walki
2. Dembicki Grzegorz-berserkers
3. Siedziako Robert-berserkers
-67.9
1. Szamota Sławomir-bastion tychy
2. Skorupa Rafał-berserkers
3. Górny Adam-sarmatia gdańsk
junior +71
1.Tomaszewski Michał-berserkers
2.Kłosiński Daniel-PFS Polska
3.Markiewicz Łukasz-berserkers
junior -71
1.Szczudrawa Jan-grappling kraków
2.Loska Jędrzej-atw gdańsk
3.Zbiciak Przemysław-mma olsztyn
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI

-97.9
1. Grabowski Damian-bjj opole
2. Bagrowski Dariusz-strefa walki

Powinno być odwrotnie
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
O... nikt z moich faworytow nic nie zdzialal.
K_P
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
kiedy bedzie klasyfikacja druzynowa ?
zgodnie z wczesniejszymi zalozeniami nastepne MP odbeda sie w miescie wygranego teamu ;) ?
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
Chyba niekozystnie dla Ciebie, bo na oko wychodzi, ze Berserkersi wygrali. :wink: A tak poza tym to Michal Kedzia mnie zaskoczyl. Zeby w open tak daleko. Brawa. :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI

-97.9
1. Grabowski Damian-bjj opole
2. Bagrowski Dariusz-strefa walki

Powinno być odwrotnie

Dokładnie, wygrał oczywiście Dariusz Bagrowski.
  • 0

budo_cipao
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z zaświatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
wygrał oczywiście Dariusz Bagrowski na san kaku
  • 0

budo_choinek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
a ja mam takie pytanie. z tego co pamietam to Mirek tlumaczac zasady powiedzial ze za rozbicie o mate est za pierwszym razem -1 punkt a za drugim dyskwalifikacja. niestety u Mameda w walce finalowej zasady "ulegly zmianie"... bo raz tylko rozbil i zamiast -1 zostal zdyskwalifikowany. czy ktos potrafi mi to wytlumaczyc? 8O do konca walki zostalo mu 35 sekund a wygrywal chyba 2:0 . wedlug "poczatkowych" zasad powinien wygrac.

PS. ma ktos moze filmiki z walk? jesli tak prosze o kontakt
pozdrawiam
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
Nie zrozumiałeś. Dyskwalifikacja była za wszelkie niebezpieczne techniki - slamy na głowę, rzut suples, rozbijanie gardy. Powód jest oczywisty, na zawodach submission spotykają się zarówno ludzie mający doświadczenie np. w zapasach, judo jak i trenujący stosunkowo krótko BJJ czy LL. Umiejętność padania z wysokiego rzutu lub suplesa ( w szczególnośći do tyłu, na głowę ) jest tym drugim obca i mogło by to prowadzić do poważnych kontuzji. Mamed prowadził dwoma punktami, gdyby nie ten slam, wygrałby. Pytanie tylko, czy gdyby nie ten slam, wyszedłby przed czasem z gilotyny?
  • 0

budo_kerim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
mkimura


Mamed wyszedlby bo podobno nie byl duszony... a tutaj sporo pytan jezeli tak to co ma robic ten kto dopiero zaczal cwiczyc bjj.sw jezeli nie zdazy odklepac przy dzwigni skretowej? to sa tez bardzo niebiezpieczne techniki.. a tu czlowiek raz rozbil i juz dyskwo..))) nie porzadek chyba)) co? a tak to mi tez na sw robili za pierwszzm razem jak bylem na zawodach robie rzut a tu punkty przeciwnikowi robie drugi tak samo... mowie sedziemu co jest a ten niee spoko to sie zdarza.. poprostu wiesz on i tak jest lepszy a to ze zrobiles rzut to taki przzpadek)) mam nadzieje ze sedziowanie na ogol sie polepszy..

a tu uwazam ze moj brat Mamed wygral)))
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI

Mamed wyszedlby bo podobno nie byl duszony...

Jak nie dusila go gilotyna to czemu nie przeczekal parunastu sekund tylko wychodzil rozbiciem?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
ja tam zawody zapasow ogladam bardzo czesto , klasycznych , tam gdzie suples jest rzucany bardzo czesto , i zadko a prawie wogole zdarza sie zeby zawodnik ktory spada zlapal jakas powazniejsza kontuzje , przewaznie sa to jakies rozwalenia nosa, albo ząbek czasem wypadnie :) ale nic powaznego
wydaje mis ie ze suples powinien byc w sw dozwolony
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
Zastanówmy się na zawodach zapasów czyli zawodnicy zapasów czyli ludzie którzy bardzo dobrze znaja suplesa i wiedzą jak upaść żeby się większa krzywda nie stała bo robią to na prawie karzdym treningu.

Mamed wyszedlby bo podobno nie byl duszony... a tutaj sporo pytan jezeli tak to co ma robic ten kto dopiero zaczal cwiczyc bjj.sw jezeli nie zdazy odklepac przy dzwigni skretowej?

Ale to są zawody sw a nie zapasy i na tym się opiera przynajmniej moim zdaniem zakaz suplesów -promujemy zawodników sw a nie zapaśników.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
hmm jerz , no wlasciwie to dobrze gadasz, zapasiory wiedza jak sie przed suplesem bronic i jak padac, hmm to moze w klubach bjj powinni uczyc suplesa :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI

wydaje mis ie ze suples powinien byc w sw dozwolony

Zastanów się co gadasz, wpadnij na trening jak będzie Buczer i zasadzi ci suplesa. Jak już wyjdziesz ze śpiączki, to ocenisz, czy powinien być dozwolony, czy nie.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
spoko nie denerwuj sie :) :)

btw mi sie zawwsze wydawalo ze w Submission jest tak ze rzuty w ktorych przeciwnik spada na glowe sa niedozwolone , wiec jesli koles zrobil by suplesa poprawnie i przeciwnik by spadl na plecy to chyba nie bylo by dyskfalifikacji co nie??
  • 0

budo_kerim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
Niedziel

czemu nie przeczekal.. hm wiadomo kazdy chce wygrac.. ale nawet jak bylo to rozbicie minus 1 punkt a nie dyskwo...ale co tu duzo gadac jest dobrze.. i jest moty do silniejszych treningow.. a z tym suplexem powiem wam dla mnie grozniejsze jest zlapanie na skretowke bardziej boli.. a na sw moim zdaniem powinno byc dozwolone takie rzuty... to jest styl mieszany zapasow.. na tym sie to bazuje chyba..;) no i ciezko jest zrobic suplexa to tez jak ktos wie wogole jak to sie robi... nawet w zapasach w stylu wolym.. bardziej u klasykow to wychodzi bo tez nie uzywaja nog..tak ze na sw robiac suplexa zawodnik udowodni kolejny raz ze nie jest z ostatniej rangi...a ten kto nie umie padac niech siedzi w sali itrenuje...;)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
Kerim, przed zawodami było jasno powiedziane, za co będą dyskwalifikacje. Nikt tego na poczekaniu nie wymyślił. Walkę sędziował Cipek i Jakubek, wg. mnie decyzja była słuszna. Mamedowi brakowało do zwycięstwa bodaj minuty, wygrywał na punkty, popełnił błąd i nie ma gadania. Co nie zmienia faktu, że walczył znakomicie i zwycięstwo mu się należało.

Dla mnie natomiast, kontrowersje w przepisach budzi brak kar za ucieczki do stójki. I tak wygrał Michał, który tylko jedną walkę zakończył w parterze, pozostałe łażąc i obalając. Podobnie walczy Bagi. Mamed w walce ze mną też uciekał do góry ( inna sprawa, że założył mi balachę w locie - coś pięknego ). W walce finałowej, zawodnicy nie zeszli do parteru ani na sekunde. W walce Mameda z Bagim podobnie. Myślę, że odjęcie 2 punktów za ucieczkę do stójki było by wskazane i podnisło by widowiskowość walk. Są kary za pasywność, za unikanie walki w stójce, -1 za wskakiwanie do gardy lub kładzenie się bez powodu na macie a tymczasem po obaleniu można bezkarnie zwiać do stójki.
  • 0

budo_kerim
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czeczenia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
mkimura

ok jezeli jest jak mowisz! bo wiesz na poczatku mi robili na zawodach dziwne rzeczy z sedziowaniem.. dla tego o tym mowilem.. a mi sie wydaje za na sw kajdy moze walczyc jak chce czy woli stojke czy parter.. tak ze poco odejmowac punkty? przeciez to jest submission...

szkoda ze nie mogem jechac i walczyc w kategorii 77kg eeeh... ))
  • 0

budo_choinek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Polski SW - WYNIKI
kurde, na poczatku bylo wyraznie powiedziane ze nie mozna rozbijac o mate bo bedzie -1 a za drugim razem dysk. takze Mirek powiedzial ze nie mozna suplesow i rzutow na glowe. o tym co zrobil Mamed chyba nic nie mowiono ze tez dysk., chyba napewno... moze ktos ma filmik to mozna zobaczyc. smieszne ze typ zaczal jeczec po rzucie a gdy sedzia:"dyskwalifikacja" to nagle bol ustapil i sie cieszy...
tak poza tym to duszenia nie mial Mamed z tego co wiem. spokojnie moglby to wytrzymac , z reszta nie za bardzo bylo co wytrzymywac. ale decyzja calkowicie kontrowersyjna. przeciez on nie spadl na glowe ani na kark chyba, prawda ?
nie rozumiem tez mkimura piszesz tutaj ze dysk jest za slamy na glowe, suplesy rozbijanie gardy... przeciez Mirek wyraznie powiedzial ze najpierw -1 punkt... roznica wynika zdan, ale to i tak nie wazne bo sedzia przed zawodami mowi co jest dozwolone przeciez.

Niedziel nie kumam co to za pytanie "czemu mamed nie przeczekal" ... hehe no to jest chyba jego sprawa jak to rozegra czy bedzie czekac czy robic co innego.. rotfl

Kerim, przed zawodami było jasno powiedziane, za co będą dyskwalifikacje.

mkimura,no walsnie... chcialbym zobaczyc gdzies na filmie jak mowion jest o tym co zrobil Mamed ze za to dyskwalifikacja... z reszta nie tylko ja bym chcial...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024