Skocz do zawartości


Zdjęcie

cofanie się w rozwoju (MT)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

cofanie się w rozwoju (MT)
Witam. Trenuję prawie pół roku i mam taki problem: ostatnio na treningach kompletnie nic mi niewychodzi jak powinno-źle uderzam itd....nawet na śmiesznej skakance mi sie nogi plączą(wcześniej skakałem bez zadnych problemów). Troszke mnie to smuci i niewiem za badzo co z tym zrobić :cry:
  • 0

budo_kamasz666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
Spoko przejdzie ci. Tak jest czasem że ma sie przestój, wychodzisz z formy i w ogóle nie chodzisz na treningi z takim entuzjazmem jak kiedyś chodziłeś poprostu brak ci werwy... Tak jest po tym jak ci przechodzi fascynacja tą dyscypliną, teraz została tylko ciężka praca nad umiejętnościami i w chuj drogi żeby być naprawde dobrym. Ale spoko lada trening będziesz tak samo/ albo i lepiej wymiatał jak kiedyś. Też tak miałem :)
  • 0

budo_egon
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
Niepoddawaj sie bądź miej dusze wojownika!
Wojownik to przeogromne słowo które znaczy więcej niż ktokolwiek by się spodziewał.
Wojownik zawsze wie co robić
Wojownik nie klęka (bo jest z żelaza)
Wojownik się ni boi nieposiada zbędnych uczuć jest samowystarczalny i niema sytuacji z której by niewybrną.
Wojownik...

Poprostu zastanów co ci dolega(poświęć na to mini. kilka dobrych minut)
Obejrzyj Ong Bak nastaw sie odpowiednio
Niech ci się chce ćwiczyć.Niech chce ci się z treningu na trening być coraz leprzym
POCZYM:
Weź skakanke i skacz jak niewyjdzie to zrób to wolniej.
  • 0

budo_aqq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
upewnij sie czy to nie przetrenowanie....
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
Bardzo motywujące posty..no oprócz ostatniego;) akurat teraz jestem chory, ale cały czas oglądam HL's Puramuka i Dekkersa, do tego dobra muza i niemoge sie doczekać kiedy znów zaczne:) Kamasz troche mnie uspokoiłeś, bo myślałem, że jakiegoś muaythay'owego dałna dostałem :P
  • 0

budo_kmicic
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to ja sie pytam skąd

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
hszanek, nie trenuje MT, ale mysle ze twoj "problem" dotyczy wszystkich SW. Moim skromnym zdaniem wchodzisz wlasnie na nastepny poziom rozwoju, dostrzegasz bledy w rzeczach, ktore wydawaly ci sie do tej pory bezbledne;
mysle, ze wychodzi ci to wszystko tak samo dobrze (lub zle :) ) jak wczesniej. A wiec skoro sam widzisz swoje bledy i niedoskonalosci to tylko "budowac i ... organizowac". Problem bylby dopiero wtedy, gdybys nie widzial u siebie nic co moglbys poprawic.
  • 0

budo_grom
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
ja miałem tak samo jak ty ale to co ty masz to ma większość moich kumpli z sekcji tak jak napisał Kamasz666 to ci przejdzie a po tem będziesz wymiatał jak nigdy
  • 0

budo_jin kazama
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Słupsk

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
jak widizsz ze ci nie wychodzi to musisz wiecej czasu spedzic na ta technika czy cwiczeniem .
  • 0

budo_mayak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
Jakby nie bylo jest zima, a z co za tym idzie, krotszy dzien, brzydsza pogoda(jak dla kogo) i czlowiek moze sie czuc bardziej osowialy i przygnebiony. Dlatego trening moze wydawac sie ciezszy i trudniejszy tak przynajmniej jest u mnie :) Wiec nie mozna sie poddawac!
  • 0

budo_hszanek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
Mayak spójrz to kiedy ja założyłem ten temat..Twój post jakby troszke nie pasuje :P
  • 0

budo_mayak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cofanie się w rozwoju (MT)
Ah qrcze nie zwrocilem uwagi na date postu ;D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024