Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005

MMA/Vale Tudo Warszawa RULEZ !!! :)

O ile się nie mylę:
2 x pierwsze
3 x drugie
3 x trzecie

No chłopaki rządzą. :)
  • 0

budo_ojciec_dyrektor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
Jeszcze podstawowa refleksja:

WIELKIE BRAWA DLA ORGANIZATORÓW !!! Wszystko odbyło się zgodnie z planem, doskonała organizacja i świetna atmosfera :D
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005

Startowało 142 zawodników z 18 klubów. Wyniki:

Zaawansowani:
67kg
1. Pawlęga Leszek MMA/VALE TUDO Warszawa
2. Zawadzki Jakub MMA/VALE TUDO Warszawa
3. Wallus Jan Olimpia Poznań

73kg
1. Pasierbski Marek MMA/VALE TUDO Warszawa
2. Wiśniewski Maksymilian Strefa Walki Poznań
3. Boberek Michał Bastion Tychy

79kg
1. Połącarz Piotr Strefa Walki Poznań
2. Zaradzki Wojciech Strefa Walki Poznań
3. Polonius Marcin Octagon Rybnik

85kg
1. Zieliński Leszek Akademia Sarmatia
2. Pietruszko Adam MMA/VALE TUDO Warszawa
3. Słuszak Jakub Strefa Walki Poznań

91kg
1. Matuła Marek Octagon Rybnik
2. Kamiński Paweł Walka Gniezno
3. Bobrowski Michał Akedemia Sarmatia

+91kg
1. Błachowicz Jan Octagon Rybnik
2. Bąkowski Adrian Górnik Konin
3. Jędrzejewski Maciej MMA/VALE TUDO Warszawa

KOBIETY
1. Januszewska Marta Berserker's Team
2. Jończyk Beata Bjj-Opole
3. Gdula Agnieszka Grappling Kraków

POCZĄTKUJĄCY
61kg
1. Grzegorczyk Piotr Grappling Kraków
2. Kruk Maciej Strefa Walki Poznań
3. Cisowski Konrad Rio Grappling

67kg
1. Miklas Grzegorz Rio Grappling
2. Sydor Jacek Bjj-Opole
3. Pasieka Dawid Bjj-Opole

73kg
1. Bagadziński Rafał Bastion Tychy
2. Stanek Szymon Octagon Rybnik
3. Wikło Ignacy MMA/VALE TUDO Warszawa

79kg
1. Pasternak Sławomir Octagon Rybnik
2. Ciupek Przemysław Bjj-Opole
3. Barczyk Rafał Octagon Rybnik

85kg
1. Kiciński Michał Grappling Kraków
2. Gaweł Krzysztof Octagon Rybnik
3. Mazur Michał MMA/VALE TUDO Warszawa

91kg
1. Budny Przemysław Strefa Walki Poznań
2. Wiśniewski Marcin Walka Gniezno
3. Krzemiński Jacek Bjj-Opole

+91kg
1. Jędrzejewski Grzegorz MMA Kielce
2. Kułaj Karol MMA/VALE TUDO Warszawa
3. Capik Dariusz Espadon Bydgoszcz


  • 0

budo_mejer
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
Zawody mi się podobały, to pierwsze poważniejsze w których brałem udział. Szkoda tylko, że tak mało osób startuje w mojej kategorii, bo wygrywając zaledwie 2 walki wygrrywa się kategorię, więc lekki niedosyt musi być...mam nadzieję że na zawodach w Katowicach będzie nas minimum 2 razy więcej...
Karol nie 'Meyer' tylko 'Mejer' co ty Żyda chcesz ze mnie zrobić :?: :twisted: :lol:
Maciek, zły numer gg mi podałes, więc jak chcesz te fotki to się odezwij jakoś.
Pozdrawiam
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
No to może parę słów ode mnie.
Organizacja : myślę że najlepsza z jaką się spotkałem do tej pory ale ..no właśnie... punkty przewagi... i to już może tak odnośnie sędziowania. Aga przy wyniki 6-6 powinna dostać 1 punkt przewagi za dźwignię na na staw łokciowy ( dźwignia była już na prostą rękę więc jeślitej dźwigni nie wyciągnęła to punk przewagi powinna dostać - tak tłumaczył organizator) ale punktu nie dostała i przez wskazanie sędziego ( bez dogrywki ) przegrała...
Zasady były jasno wytłumaczone ale nie jasno przestrzegane...
Poziom zawodów: dobry ale zabrakło większości najlepszych zawodników chyba z każdego klubu.
Moja walka... no cóż przegrałem. Miałem walczyć w elicie 61 ale poza mną nikogo więcej nie było więc mnie przenieśli to 67kb elity. Trafiłem na Judo-ke z czarnym paskiem - bardzo silny i wytrzymały koleś. Waidomo że jak Jodo-ka to o zabawie w stójce nie mogło być mowy (zwłaszcza przy takiej różnicy wagi i siły już nie mówiąc o umiejętnościach walki w stójce)
Wskoczyłem w trójkąta ( choć początkowo miała być garda ale przeciwnik jedną rękę zostawił niżej...), zaciskałem ile miałem siły w nogach ale przeciwnik nie miał zamiaru klepać. Próbowałem przejść do dźwigni na rękę ale ręka ani rusz... zapomniałem dodać że w pozycji trójkąta znaleźliśmy się w stójce (co widać na jednym ze zdjęć) po chwili sędzia przerwał walkę żeby przenieść nas na środek maty ( w chwili wykonywania techniki kończącej nie powinno się przerywać chyba ? :? ), po tym przerwaniu walki już wiedziałem że siły zmarnowane bo przeciwnik wziął głęboki oddech... zeszliśmy do parteru i tam mnie już ( jak go jeszcze trzymałem nogami w trójkącie) zdusił.
Przegranej nie tłumaczę złym przygotowaniem albo gabarytami przeciwnika ale tym że ja tą walkę przegrałem jeszcze zanim do niej wyszedłem, wypaliłem się psychicznie.
Walki Grappling'u : myślę że wypalenie psychiczne i zdenerwowanie nie tylko mi się udzieliło...ja to widziałem tak że mogło brakować przekonania co do własnych umiejętności u chłopaków, wielkie zmęczenie podróżą też miało wielki wpływ no i to wypalanie psychiczne..
Ogólnie to myślę że dostaliśmy po nosie i wyciągniemy z tego wnioski - oczywiście mówię to o grupie zaawansowanej bo w początkujących Aga, Piotrek i Michał mieli miejsca medalowe i patrząc po ich walkach to nie były miejsca przypadkowe.
Może brakło też szczęścia w losowaniu => zboczek chyba wie o co chodzi bo wylosował najgorzej jak tylko mógł.

Pozdrawiam ;)
  • 0

budo_zielix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005

bedzie grubo:) ale te zasady...


Ty sie plz nie odzywaj dobra ? za kilka miesiecy pogadamy i nie kozacz...

Ja mam jedno nadrzedne pytanie dla mnie najwazniejsze- czy beda naszywki :twisted: , ale jak widac tu nie ma organizatora :P ....


osobiscie zaluje,ze znowu nie ma juniorow - ale nic to ....


nie kozacze... byłbym na tych zawodach gdyby nie 1 problem... transport:(
  • 0

budo_zielix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
ale nic...:) stało sie:)
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
Ktory polski klub startuje pod nazwa Rio Grappling? O ile sie orientuje Rio Grappling prowadzi w Londynie Roberto Atalla, jestem do tylu, niech mnie ktos uswiadomi :wink:
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005

Karol nie 'Meyer' tylko 'Mejer' co ty Żyda chcesz ze mnie zrobić :?: :twisted: :lol:


oka oka... luzik ! schowaj tą kosę !! brata z Reymonta będziesz ciął ? :lol:

żeby nie było tak off-topicznie to również pochwalę organizatorów. Wszystkie w miarę sprawnie szło. Aczkolwiek przydałoby sie 100% przestrzeganie regulaminu pzez sędziow (jak wcześnie zauważyli przedpiszcy)

pzdr
  • 0

budo_phcthulhu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
BORUTA SAIZ:

"Witam. Poniewaz ktos poddal w watpliwosc moje sedziowanie (to ja sedziowalem kategorie kobieca) pozwole sobie odpowiedziec. Zaznaczajac przy tym ze po pierwsze uwazam za przejaw braku kultury obmawianie mnie za plecami, a po drugie za szczyt lenistwa ze osoba piszaca sie "z Krakowa" nie raczy zapytac swojego trenera ktory pomagal sedziom Bjj-Polska w sedziowaniu, wiec chyba jest w stanie wyjasnic te sprawe. Odpowiadam jednorazowo tutaj, korzystajac z uprzejmosci PHCthulhu,na przyszlosc jednak wszyscy chyba wiedza w jaki sposob moga sie w sprawie jakichs niejasnosci z nami skontaktowac.
Natomiast co sie tyczy rzeczonych przewag, to jak zostalo powiedziane wczesniej, a takze zapowiedziane uprzednio w necie, ich stosowanie dotyczylo tylko i wylacznie kategorii zaawansowanej. Na przyszlosc prosze sie zapoznawac z przepisami jesli nie przed wzieciem udzialu w zawodach, to chociazby przed zarzuceniem komus publicznie bledow.
Dodam ze taki a nie inny werdykt sedziow (jednoglosny) byl podyktowany wyrazna roznica w wadze obydwu zawodniczek. Zdecydowalismy sie przy remisowym stanie walki wyroznic lzejsza.
Pawel Ziolkowski"
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005

Ktory polski klub startuje pod nazwa Rio Grappling? O ile sie orientuje Rio Grappling prowadzi w Londynie Roberto Atalla, jestem do tylu, niech mnie ktos uswiadomi :wink:


Nozajebicie do tylu bo atalla to juz w Holandi a nie w Londynie prowadzi, a Rio Grappling w polsce to chyba prowadzi uczestik tego forum Krystian w Zawierciu
  • 0

budo_karkinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 107 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI BJJ w Koninie - 21.V.2005
Do Boruty.
Po pierwsze...nie mów że Cię obgaduję za plecami bo nie widziałem, że to ty sędziowałeś więc twoje uwagi o mojej kulturze możesz sobie wsadzić gdzieś.....
Po drugie...czytałem przepisy...i tam jest napisane, że punkty aktywności bądź przwagi (jak kto woli) daje się w grupie zaawansowanej, a w kategorii dziewcząt widziałem "purpurę" więc nie sądzę że była to grupa początkująca...
Po trzecie..Dudu mi mówił że w obu kategoriach przyznawano punkty aktywności, a przynajmniej on tak robił.
Po czwarte Carlao tłumacząc przepisy wyraźnie powiedział, że jeśli akcja kończąca była wykonana tak, że przeciwnik był już o włos od odklepania, to punkt się daje atakującemu.

Pozdrawiam :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024