Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_kok.o
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN
pewnie sie biedakowi caly dzień dzisiaj czka :)
i nie wie ze go na foru obgadują ... :wink:
  • 0

budo_never_winter666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN

Zreszta szczerze watpie zebys mogl uniemozliwic mu kopniecie na twoja glowa, no chyba ze walczylbys z zalozeniem na remis i na ciagle " klinczowanie ".


Postartujemy - zobaczymy... I akurat nie mowilem tylko o klinczowaniu. Poza tym mozna klinczowac po ataku, wiec czemu na remis??? Zreszta musialbym tego czlowieka zobaczyc na zywo, wiedziec ile wazy i jakiego jest wzrostu itd...


Drogi perminatorze jezeli czytasz ten temat od poczatku to zauwazysz pewnie link do krotkiego filmiku z kolesiem. Pozdro

A co do tej czkawki to wiesz ... chlopak da rade :D
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN

Drogi perminatorze jezeli czytasz ten temat od poczatku to zauwazysz pewnie link do krotkiego filmiku z kolesiem. Pozdro


Widzialem ten filmik, ale przeciez nie wyczuje jakiego Szymon jest wzrostu z filmiku i ile wazy ;) Poza tym trudno mi cokolwiek powiedziec po tej jednej akcji - bez obrazy - ale jedna dobra akcja kazdemu moze sie zdarzyc, a jedne wygrane zawody (nawet w piekny sposob) nie moga swiadczyc o tym ze jest to najlepszy koles w Polsce. Wiec sadze ze przesadzasz i za bardzo czlowieka gloryfikujesz, a przeciez kazdy wie ze macie dobrych zawodnikow i zawodniczki :) w swoim klubie. Wzajemnie pozdrawiam. BTW A najpiekniejsza mawache w Polsce to ma Adamowski, mimo swoich lat...
  • 0

budo_rowek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN
Daj spokoj never_winter666 dobrze ze chwalisz swoje poworko ale pamietaj ze to (kto)co dobre to samo sie obroni-czynami nie slowami! Nie wiem czy saimon bylby happy z tego reklamowania. Z tego co wiem jest spoko i nie lubi sie chwalic.
A poza tym raz jest sie w formie raz nie i czlowiek jest tylko czlowiekiem. Po co robic nie potrzebne dymy.
Wrzuc nowy temat.
  • 0

budo_killandy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN
perminator: Grzywacz na ostatnich MP walczył w -65 kg. wzrostu ma może 170 cm albo może nawet mniej. A ta mawacha to nie przypadek na jakiś tam zawodach bo zawsze gdy go widze w akcji to trafia i to dość często nawet z bardzo dobrymi i doświadczonymi zawodnikami.
  • 0

budo_never_winter666
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najmłodszy Mistrz Polski WKF Seniorów kat. OPEN
170 cm wzrostu ok. 65 kg.
rowek nie chodzi o chwalenie ale jak odwiedzilem to forum cos mnie natchnelo mnie aby o nim napisac, rzeczywiscie jezeli chodzi o luz w nogach i jego kopniecia jest dla mnie idolem w tym momencie. A co do reklamowania uwierz mi jeest mu wszystko jedno ;]
Co do czynow poki co zdobyl 5 razy pod rzad MP kadetow w swojej kategorii w tym roku po 6 zdobyl MP tym razem juniorów wygrywajac wszystkie walki przed czasem, zdobyl MP Seniorów Open nie mam wiecej czasu i ochoty aby go reklamowac tyle styka.
Temat jak mowilem powstal od tak z mojej naglej inwencji tworczej, dobra juz koncze temat chcialem tylko poznac pare opini na ten temat juz wszystko wiem ;]
Perminator nie chce sie chwalic co do mawashki ale sie juz pochwale; mojej chyba nie widziales ;] Skutecznosc moja wynosi ok. 80 % co prawda w kadetach ale zawsze co :P
Na szczescie juz za tydzien jestem Juniorem ;]
Pozdro 600 i do zobaczenia na jakis zawodach moi drodzy przyjaciele ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024