Skocz do zawartości


Zdjęcie

Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Ostatnio po calej mojej dzielnicy (bielany-wawa) porozwieszane zostaly plakaty - colloseum Fight Club ,z ciekawoscia wszedlem na stronke ?a tam co widze ;) - Prezesem klubu jest chlopak ,ktorego kojarze z gimnazjum bo chodzilem z nim do jednego ( 2 lata mlodszy) - podobno praktykankt MT,Shootfightingu i karate, z tego co wiem to ma duze sukcesy w Combat Kalaki i jest w tym swietny,ale zeby od razu uczyc Shootfightingu itd?no ale on jeszcze jest fighterem z prawdziwego zdarzenia bo patrzac po CV to wygrał sporo powaznych turniejow mimo 18 lat,aczkolwiek ciekawą sprawą jest to ,ze trenerem Muay Thai jest chlopak w moim wieku (17 lat),ktorego pamietam z osiedla i ktory konczyl gimnazjum z moim kumplem.Czy ktos juz tam był i sprawdził jak wyglądają treningi i czy warto uczęszczać bo klub jest w miare blisko i to by mi pasowało.

pozdrawiam
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Poprawka - Prezes Klubu jest 2 lata starszy -przejezyczylem sie.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
podaj adres www ich klubu
  • 0

budo_soulreaver
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
nie chcialbym chodzic do klubu w ktorym jedynymi instruktorami sa dzieciaki w wieku 17-19 lat;/ niezaleznie od ich sukcesów. Byc dobrym zawodnikiem nie równa sie byciu dobrym instruktorem.
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_froggio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Nowootwarty klub Colosseum Fight Club oferuje szroki zakres usług związanych ze spotrem i sztukami walki. Posiadamy siłownie o powierzchni 120 m2, sale do areobicu i fittnesu zaopatrzoną w sprzęt do ćwiczeń areobowych, sale treningową o powierzchni 110 m2 + ring bokserski. Dwie szatnie + osoban szatnia do fittnesu, pełny zakres sanitarny. Gwarantujemy miłą i fachową obsługe i sportową atmosferę oraz wysoką jakość usług i wykfalifikowanych instruktorów od poszczególnych sekcji i sztuk walki. Na siłowni dysponujemy całym specjalistycznym sprzętem siłowym firmy "HES". Zapraszam do mojego klubu Piotr Strzemieczny - założyciel Colosseum Fight Club.


:OO super szkoda ze w lodzi nie ma takiego kompleksu "://///
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Najlepsze teksty:-Maciej w swoich doświadczeniach jest zwolennikiem wykonywania twardych, silnych a zarazem mocnych technik.
-Krzysztof w swoich doświadczeniach związanych z tajski boksem preferuje szybkość i uniwersalność.
HMMM chyba lepiej nic nie pisać niż takie cuś bazgrać.
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?

:OO super szkoda ze w lodzi nie ma takiego kompleksu "://///

He he... Jak nie ma jak jest? :) :lol: SzkoBa wielkiego, wszechmocnego sifu adamusika. :lol:
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
racja mój trener powinien byc starszy ode mnie a 1 -19 latek to teoretycznie mój rówieśnik więc nie wiem czy ma az takie dobre umiejętności edukacyjne
  • 0

budo_soulreaver
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
chodzi o to ze instruktor przede wszytkim musi miec autorytet. Bo bez niego jakimkolwiek wspaniałym zawodnikiem by nie był to nigdy nie osiagnie sukcesu jako trener. A jakos cieżko mi sobie wyobrazic zeby moim autorytetem był 17 letni chłopaczek. Co do warunków to fajnie że macie taki kompleks, miło sie trenuje w dobrych warunkach.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Ja się spotkałem z takim gościem. Karol Landowski mistrz Polski juniorów w boksie(LEGIA W-WA:), jest odemnie 2 lata młodszy (patrz mam 18 lat)I z wielką ochotą przychodziłem na treningi do niego jak miał zastępstwo za braciaka.Jeżeli jest to utytuowany zawodnik to wiek nie ma znaczenia..przynajmniej dla mnie..bo przemawiają za nim tytuły.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Dla mnie nie ma znaczenia jak sie trener nazywa, ile ma lat, jaki kolor wlosow a jak uczy...

Idz i zobacz, stwierdzisz ze jest okej to bedziesz tam trenowal, jak nie to pojdziesz gdzies indziej - w wawie masz bardzo duzy wybor.
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
to Tobie sie wydaje,ze wybór jest tak duzy,nie kazdy ma ochote pomykać busami na drugi koniec.Sensownych szkol nie ma wcale aż tak wiele..:(
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Akurat jesli chodzi o zoliborz to na AWFie masz VT Mirka Okninskiego, a na Powaskowskiej Radka Turka.
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Do Okninskiego chodzilem do tej pory,niestety są jakies roszady w sekcji i maja byc naraz zajecia bjj i thaia na jednej sali ,nie wyobrazam sobie tego...Tzn wszystko jest ok bo zajęcia na gwardii są otwarte dla kazdego chodzacego,niestety ja nie mam samochodu a nie moge sobie pozwolic na 40 min dojazdu tramwajem..Nazwisko Turek obiło mi sie o uszy,czego zajęcia prowadzi ten trener i gdzie dokladnie znajduje sie jego klub?:)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Zajęcia Luta Livre a odbywają się one na ulicy powąskowskiej dokładniejsze dane znajdziejsz tutaj
  • 0

budo_wisien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
no co ty gadasz,rezygnujesz z MMA Warszawa dla Coloseum :lol: :lol: :lol:
o takich roszadach nie powinno sie nawet myslec.

byles na tych laczonych treningach? chyba nie skoro piszesz ,ze sobie tego nie wyobrazasz..gwarantuje Ci ,ze jest normalnie,my sie kulamy a stojkowicze sie biją,nikt nikomu nie przeszkadza.W 100% da sie robic to po co sie tu przyszlo czyli trenowanie w najlepszym tego slowa znaczeniu.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Pozatym masz z Pl Wilsona metro na Raclawicka, a dalej to 5 minut autobusem, albo 10 z buta.
  • 0

budo_foreveralone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Ale nie kazdego stac na bilet tym bardziej,ze w Metrze czesto sa kanarzy.Ehh,ja nie zrezygnowałbym na 100%,tylko,ze naprawde nie moge jezdzic na Gwardie.Jezeli treningi mieszane nieprzeszkadzaja nikomu(a rozmawialem z paroma "weteranami" Mirka i nie byli ucieszeni takim obrotem spraw)to caly czas sa to 2 treningi na tydzien za 100 zl - srednio sie oplaca.Luta Livre to tylko parter?Czy ktos slyszal o klubie w nowo otwartym fitness clubie na broniewskiego?(sorry za off topic -zapraszam do zapoznania sie z strona colloseum i komentarze)
  • 0

budo_zbiger
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Colloseum Fight Club(WaWa) - jaka jakość?
Skoro nie chcesz jezdzic na raclawicka to uderz na awf do mirka Okninskiego.Na pewno wiecej ci to da niz colloceum 18latkow :) z calym szacunkiem dla ich osiagniec
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024