Skocz do zawartości


Zdjęcie

Proroctwa się czasem sprawdzają


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Proroctwa się czasem sprawdzają
Raffi facet od którego prawdopodobnie kupiłeś swoją latarką oferuje czasem luxeony 3W luzem po 40zł. sztuka. Ciekawe, czy to chinole, czy oryginały??
Sprawa może być istotna dla kogoś, kto sam chce skonstruować sobie latarkę. Jeżeli to jest chinol i prawdą jest Twoje twierdzenie, że specyfikacje tych ledów się różnią to mogą być schody z zaprojektowaniem elektroniki :(
  • 0

budo_raffii
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 549 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Proroctwa się czasem sprawdzają
Moje wywody to tylko przypuszczenia...nie znam fabrycznego napięcia dla tej diody. :)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Proroctwa się czasem sprawdzają
Domyślam się psiakrew, taki zakup to zawsze jest ryzyko. Jeżeli chciałbyś wyżyłować leda to musisz liczyć się z możliwością jego sfajczenia. Nie sądzę by gość znał dane katalogowe, a 40zł. za szt. to trochę dużo na eksperymanty :(

A tak na marginesie, to żółtek, który lutował tego leda chyba lutownicy za czesto w rękach nie miał 8O
  • 0

budo_yanq33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Proroctwa się czasem sprawdzają
Właśnie wróciłem z poczty z tym chińskim MXDL 3W i powiem Wam że małe to to a świeci jak cholera :D i ma bardzo prosty ale też funkcjonalny pokrowiec. Można ją postawić "na sztorc", włącznik działa poprawnie z wyraźnym kliknięciem, wykończona nie jest perfekcyjnie ale nie można się do niczego przypierdolić ;) Jutro wymienię baterie na alkaliczne bo te w środku są jakieś niepewne :? Kosztowała mnie na allegro 87zł+6przesyłka. Moim marzeniem pozostaje Surefire U2 ale gdy się nie ma co się lubi...
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Proroctwa się czasem sprawdzają
Zamówiłem tego "luxeona III", czekam aż dojdzie, zobaczymy czy faktycznie jest coś wart. Facet zaklina się, że to jest autentyczny luxeon III.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024