Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wiatrowka do zabawy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Trzeba zadawac odpowiednie pytania ;) I mowic do czego, bo jesli sie pytales o karabinek np do zawodow to sie nie dziwie. Jak tam lunety po 3000 zlotych sprzedaja :)
Jakby ktos wszedl na magie stali i powiedzial ze chce noz do wszystkiego to by polecili jakiegos stridera za 500$ gdy tak naprawde chodziloby mu o cos blizej spyderco native :)
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Eee, dobry karabinek to można kupić i za 600 z groszami w Germanii (HW30). Niedawno kupiłem za pośrednictwem znajomego HW95. Z kurierem wyszło poniżej 1100. W Polsce kosztuje cos koło 1600.
  • 0

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
ale nawet do strzelania z 10 metrow do tarczy poleca Ci maszyne za 2000 bo "zapas mocy" sie moze przydac :wink: :)
ale fakt prosilem o rade o karabinek do strzelania rekreacyjnego na odleglosci (w moim rozumieniu dosc znaczne) kolo 50 metrow
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
No nie koniecznie za 2000 zlotych, ale nawet do rekreacyjnego strzelania wazne jest by wiatrowka nie rozpadla sie od samego naciagania :) A tak glownie jest z chinkami. Ja po dosc dlugim sleczeniu nad roznymi recenzjami zdecydowalem sie na nowa Slavie 361 LUX ze zmieniona sprezyna i dodanymi prowadnicami. Koszt - 500 zlotych, ale to juz porzadna wiatrowka nawet wg. standardow ludzi z tamtego forum. A jak sie nie spodoba sprzedac zawsze moge. Zakladajac ze postrzelam przez wakacje a pozniej sprzedam za 350 to i tak wyjdzie lepiej niz kupienie chinki za 200 i wyrzucenie jej po 2 miesiacach :)
  • 0

budo_flybig69
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 325 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-wy

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
nikogo nie namawiam na zakup chińczyka ale Panowie zawsze jest gwarancja i jeśli się coś złego dzieje to idziesz do sklepu i składasz reklamacje ...
A co dalej to już wola servisu... :)
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Oczywiscie ze jest gwaranacja (nie widzialem jednak takiej i nie wiem jakie sa tam punkty, ale dla przykladu wiekszosc gwarancji na czesci komputerowe wyglada tak ze jak nie beda chcieli ci tego naprawic to ci znajda punkt ktory zlamales)

No ale nie o to chodzi by postrzelac godzine, po czym wyslac za 20 zlotych wiatrowke do naprawy i czekac 2 tygodnie na jej powrot. Szczegolnie ze wiekszosc chinek rozpada sie juz po pierwszej paczce srutu, a jesli ma sie szczescie i nadal strzela to celnosc badz moc spada naprawde drastycznie. To jak z nozami - mozna kupic za mala kase taki z beznadziejnej stali z zalozeniem ze zawsze mozna miec pod reka ostrzalke... Tylko po co?
  • 0

budo_teston
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy

zalogowalem sie kiedys na jednym forum o wiatrowkach i zapytalem o Norice z optyka Walthera w sumie kolo 1500 i powiedzieli ze to zabawka kazali HW bodaj 80 sciagnac z niemiec i ze dopiero bede mogl pomyslec o strzelaniu :wink:
pytac tam i karabinek ponizej 1500 to tak ja u nas spytac o Muelte


Nooo, nie jest tak zle. Tam "zabronione" sa tylko chinsko-norconskie imitacje a Hatsan jest ledwo i niechetnie tolerowany. Norica ma juz swoje grono zwolennikow, a zastrzezenie mogl budzic celownik z napisem "Walther". Generalnie tanie celowniki z napisem "Tasco", "Gamo", "Walther", "BSA" to jest to samo badziewie: ciemne, znieksztalcajace obraz, nie trzymajace zera i rozsypujace sie na wiatrowkach.
Ponizej 1500 masz juz wiekszosc modeli Weihraucha.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Lezka sie w oku kreci... Setki maili z testami srutow, opisami paralaksy, albo jak ktos do szwedzkiej blachy dachowej walil z Patriota i przebijal i w ogole... eh netla :) Piszcie dalej :)
  • 0

budo_teston
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 110 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
He he, Netla. Niewiele juz zostalo z tamtego towarzystwa.
A co do przebijania, to jakies tam blachy to przebijal Piter z Trackera :D
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Wlasnie jestem w trakcie "realizacji" kupowania Slavii 631 LUX z wymieniona na mocniejsza sprezyna, zmieniona prowadnica i przesmarowana :) 410 zlotych bo byla lekko uzywana - wystrzelono z niej lacznie paczke srutu, ale ogolnie jest w stanie idealnym

Jutro rano odbieram i az sie nie moge doczekac :)
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Jestem swiezo po strzelaniu "domowym" na dystans 10 metrow i jestem zachwycony :) Gdyby nie "czlowiek" to walilaby srutem w jedna dziurke. Jutro zabieram ja do lasu na strzelanie terenowe ;) Ogolnie baardzo ja polecam, nie sadzilem ze wiatrowki moga az tak dobrze strzelac :) Strach pomyslec co wyprawiaja te za 2000zlotych
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Sam bym chcial miec Slavie...
No ale kiedy funduszy na razie nie styka... :(
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Szczerze mowiac ma taki zasieg i celnosc ze korci mnie by jak juz dojdzie przelew wziac kase i kupic sobie lunetke :D Jestem kompletnym laikiem pod wzgledem strzelania a na tarczy na 20 strzalow wszystkie byly w czarnym koleczku (glownie 9 i 8) a bylem na 13 krokow od celu.
  • 0

budo_tau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Wiatrowka do zabawy
Tak mi sie to spodobalo (wczoraj wystrzelalem 300 srutow :) ) ze powaznie mysle nad zakupem lunetki wraz z montazem :D Zal marnowac ta celnosc 8)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024