Skocz do zawartości


Zdjęcie

POLITYKA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA

Nie no pewnie dajmy sie oszukiwac i zyc w ciemnogrodzie - poprostu przymykajmy oczy na lewe interesiki co ponietorych. Zwyczajnie jest to normalne ze ktos bierze kaske do kieszeni a potem w klubach i zwiazkach nie ma na nic - SUPER!:( No jesli tak mysla wszyscy to niedziwie sie panom "na gorze" ze robia rozne dziwne ruch skoro ci "na dole" sie na to godza - wspierajny korupcje i oszustwa - to jest droga Karate i dazenie do prawdy :) ))
Zastanowcie sie o co Wam chodzi i jesli taki styl i taka polityka Wam odpowiada to po co krytykujecie aktualne wladze PZK?


Nie rozumiesz do konca. To ze bedzie jakas ewidencja dodatkowa (bo przeciez obecnie tez jest!) to nie znaczy ze nie bedzie przekretow. A nawet moze byc tak ze bylo by ich jeszcze wiecej - nie tedy droga zeby zwiekszac ilosc i tak juz olbrzymich instytucji, ktore sie zajmuja kontrola.

Zreszta kontrole nad tym wszystkim mial zarzad PZK... I wlasnie za to ze przekrety byly krytykowalismy obecne wladze PZK, bo m.in. na tym polegac miala ich rola...
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Ale chramolisz widać,ze nie wiesz o co chodzi w związkach stowarzyszeń.
Tam kontrole sprawują komisje rewizyjne ,a zarząd rządzi i chapie kasę czy do siebie czy dla klubów jak powinno byc to zalezy od Presesów zarządu każdego stowarzyszenia.
Najważniejsze w tym wszytkim są szczegółowe rozliczzenia obejmujące każdą złotówkę z tych oficjalnych i nieoficjalnych kont bankowych.

Ostatni mi się żalił kolega z OK ,że u nich jest jeszcze gorzej i na dodatek tego nie mają innego wyjścia jak się na to wszytko godzić :(
  • 0

budo_perminator
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 433 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Wow, jak u nich jest jeszcze gorzej to wspolczuje...
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA

Ostatni mi się żalił kolega z OK ,że u nich jest jeszcze gorzej i na dodatek tego nie mają innego wyjścia jak się na to wszytko godzić :(


Co to znaczy ze nie maja wyjscia i musza sie na to godzic ? nie rozumiem !
Zawsze jest wyjscie . Albo sie na cos godze / ALE NIE MUSZE / albo sie nie godze i wymiatam gdzie indziej ! Proste !
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA



Ostatni mi się żalił kolega z OK ,że u nich jest jeszcze gorzej i na dodatek tego nie mają innego wyjścia jak się na to wszytko godzić :(


Co to znaczy ze nie maja wyjscia i musza sie na to godzic ? nie rozumiem !
Zawsze jest wyjscie . Albo sie na cos godze / ALE NIE MUSZE / albo sie nie godze i wymiatam gdzie indziej ! Proste !


PROSTE :)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Mam pytanie do kolegow z Oyama , Kyokuskin Kai Kai / inni tez moga sie wypowiedziec / jakie sa u was oplaty i na co sa przeznaczone ?
Pytanie nie jest zlosliwe , chcialbym porownac .
  • 0

budo_toreador
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Nie rozumiesz do konca. To ze bedzie jakas ewidencja dodatkowa (bo przeciez obecnie tez jest!) to nie znaczy ze nie bedzie przekretow. A nawet moze byc tak ze bylo by ich jeszcze wiecej - nie tedy droga zeby zwiekszac ilosc i tak juz olbrzymich instytucji, ktore sie zajmuja kontrola.

Zreszta kontrole nad tym wszystkim mial zarzad PZK... I wlasnie za to ze przekrety byly krytykowalismy obecne wladze PZK, bo m.in. na tym polegac miala ich rola...[/quote]

A kto mowi o dodatkowych ewidencjach?! O podstawowe ewidencje mi chodzi wymagane ogolnie panowanym prawem! - bez kaski do kieszeni i czekania na paski i certyfikaty po rok, dwa, trzy albo i dluzej bo ktos sobie chce poobracac cudza kasa albo liczy ze za 3 lata polowa ludzi odejdzie z sekcji i nie bedzie trzeba im dac certyfikatu?
I wiele innyc jeszcze chorob droazy polskie karate ale szkoda juz czasu i slow - kazdy wie z osobna na wlasnym podworku wszystko widzi. A najgorsze jest to oklamywanie ludzi w duchu prawdy i honoru - pieprzenie ze z tego nic nie ma ze na tym nie zarabia a kase oddaje do zwiazku, na zawody, albo ze w zwiazku nie ma kasy na organizacje zawodow i kluby musza zalatwiac kase na wlasna reke. Zreeeeeszta szkoda juz gadac!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Każdy cerytyfikat od 10 kyu powninie byc w rejstrze PZK z numerem identyfikacyjnym
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA

Mam pytanie do kolegow z Oyama , Kyokuskin Kai Kai / inni tez moga sie wypowiedziec / jakie sa u was oplaty i na co sa przeznaczone ?
Pytanie nie jest zlosliwe , chcialbym porownac .


Było w topicu :Ile za treningi, o ile pamiętam dobrze, więc tam możesz sobie luknąć.
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Kurcze ja mam do odebrania certyfikacik, to chyba musze się pospieszyć bo jeszcze w toku tych konroli się zapodzieje i 80 zl pójdzie... :)
  • 0

budo_vop23
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 613 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Nie pytam o to ile za treningi ale o jakies inne dodatkowe oplaty , czy sa u was , jak sa to ile placicie i za co ?
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
hm z tego co pamiętam to ja czekam za odpowiedzią z tym 2 kyu ? od Ciebie!
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA

Każdy cerytyfikat od 10 kyu powninie byc w rejstrze PZK z numerem identyfikacyjnym


Myślisz ? Jakoś wcale w to nie wierzę. Nie wiem wprawdzie jak teraz certyfikaty wyglądają w IKO1, ale jeszcze na końcu lat osiemdziesiątych wcale nie były sygnowane numberami. Z drugiej strony to już prawie dwadzieścia lat minęło od tego czasu więc może się coś zmieniło.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA

Ostatni mi się żalił kolega z OK ,że u nich jest jeszcze gorzej i na dodatek tego nie mają innego wyjścia jak się na to wszytko godzić :(


A mi sie ostatnio żalił św. Mikołaj, że mu w Laponii tyłek odmroziło... :wink:
Jak wyskakujesz z zarzutami to bądź na tyle poważny by podać źródło swoich informacji - nazwisko informatora i jego pozycję w organizacji OK.
Chyba, że wiarygodnością podawanych przez siebie informacji koniecznie chcesz się uplasować w okolicach A.Leppera i jego rezydujących w Klewkach Talibów... :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
A może chcesz rozwiar piersi i kiedy miał ostatni orgazm ? :)

Jak nie wiesz co tam się dzieje po utacie kontaktu z OK to czytaj i płacz 8)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
A na poważnie jeżeli nie chcesz wierzyć nie czytaj i olej mity pana jonha zawsze są w cenie :)
A ty do której teraz organizacji nalezysz USA POlska czy Poland i reszta świata w marzeniach :(
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Czyli jednak lepperiada...
Dobrze, że się wreszcie jasno określiłeś. :wink:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA

Czyli jednak lepperiada...
Dobrze, że się wreszcie jasno określiłeś. :wink:


Ok wiemy już ,że kochasz Lepera ale nie odpowiedziałeś ? :wink:
  • 0

budo_kyokushin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Cholera to prawdziwa polityka jak w sejmie.
:)
  • 0

budo_killandy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POLITYKA
Najlepszym dowodem na to że w związku jest źle, są wyniki uzyskiwane na arenie międzynarodowej. Wiadomo że tych brak, ale jak mają być skoro na najważniejszą impreze na świecie w karate czyli MŚ WKF nie zostaje wysłany kompletnie nikt, zaś na ME w Teneryfie zaledwie 4 osobowa ekipa z czego jeden wcale nie wystartował bo "wielki prezes" pomylił wagi. (na marginesie sądze że akurat załątwił najlepszego naszego reprezentanta). Dla porównania na najblizsze ME w Judo jedzie 14 osobowa reprezentacja Polski.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024