Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gwóźdź


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Gwóźdź
Witam,
oto ostatni efekt mojej pracy. Ponizej kilka zdjec, a reszte mozna obejrzec po kliknieciu na ikony.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Stal to odpuszczony pilnik, twardosc obecnie powyzej 58Rc na moje oko, ale bez przesady, bo jeszcze daje sie ostrzyc itd. Tym razem robilem przewaznie recznie.
A, zapomnialbym dodac - rekojesc wewnatrze jest azurowa, wykrecilem w niej z 5 otowrow srednicy 11 mm.
Okladziny powstaly z koszulki szarej i niebieskiej, nasaczone zywica i prasowane na trzpieniu. Musialem to niestety pojechac lakierem, bo pomimo tego, ze zrobil sie bardzo dobrze nasaczony laminat, to i tak byl "szarawy" i nie widac bylo kolorow. Zeby nie byl sliski, to na spodzie i bokach go zmierzwilem drobnym papierem sciernym. Ot i taka wprawka. Teraz czekam na stal od Psychiatry, to moze nareszcie zrobie cos, z czego bede bardziej zadowolony. Pozdrawiam
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź
Podoba mi sie, taki Falloutowy neotribal. Ino ten false edge widzialbym lepiej jakby nie byl tak sciety tylko plynnie sie konczyl. Mam nadzieje, ze rozumiesz o co chodzi ;)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź
No Cyniol ma racje.
Noz miodzio, ale ten false edge nie pasuje (mi) :)
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź
Nóż fajny (jeżeli chodzi o element metalowy). A false edge właśnie dobry taki ostro kończący się. Za to rękojeść jakaś mi nie bardzo taka się wydaje. Ale to pewnie wina zdjęcia. Zdaje mi się że cienko u niej z polerką... A poza tym niezła papryka. I ogóras też całkiem całkiem :)
  • 0

budo_tuco
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 97 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź
kształt ostrza bardzo mi się podoba, ale rękojeść jak dla mnie troche za wąska.
Wyrazy uznania.

Z czego wykonałeś przekładki w rękojeści?

Pozdrawiam
Tuco
  • 0

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź

Nóż fajny (jeżeli chodzi o element metalowy). A false edge właśnie dobry taki ostro kończący się. Za to rękojeść jakaś mi nie bardzo taka się wydaje. Ale to pewnie wina zdjęcia. Zdaje mi się że cienko u niej z polerką... A poza tym niezła papryka. I ogóras też całkiem całkiem :)


To raczej faktura plotna bawelnianego sprawia to wrazenie. Teraz to on jest wrecz polakierowany, i wyglada jak modelina.

Co do przekladek - czerwony karton nasaczony zywica, nastpenym razem dam podwojny. W tym nozu niestety nic nie jest takie jak mialo byc. Zrobilem go, skonczylem, sfotografowalem, ale jakos nie mam do niego serca. Najbardziej mi zalezalo, zeby sie nauczyc robic wysoki plaski szlif, no i moze nastepnym razem bedzie lepiej. A ten jest, jaki jest. Pojdzie na prezent.
Pozdrawiam.
  • 0

budo_psychiatrist
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź
mi sie podoba. za kazdym razem jakpatrze to bardziej. powiedz molibden czy ta rekojesc nie za waska jest?
pozdro
  • 0

budo_tow.molibden
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 171 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PRL

Napisano Ponad rok temu

Re: Gwóźdź

mi sie podoba. za kazdym razem jakpatrze to bardziej. powiedz molibden czy ta rekojesc nie za waska jest?
pozdro


Istotnie, jest waska, ale mimo wszystko lezy wygodnie. Teoria byla taka, ze mial byc wygodny w turystyce pieszej i nie przerazac ani byc zbyt ciezki.
Jezeli Ci sie podoba, to nawet chetnie zamienie sie z Toba na jakis smakowity plaskownik, jezeli cos jeszcze masz. W ogole chetnie sie na cos zamienie jak ktos ma pomysl. Przy okazji - ten CRKT wlasnie czeka na nowego wlasciciela na Bazarze, w towarzystwie fajnego Bucka zreszta.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024