Skocz do zawartości


Zdjęcie

hands free lighting+kask+uprząż


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

hands free lighting+kask+uprząż
tak jak wyżej, chodzi mi o dobry ekwipunek w umiarkowanej cenie. Sprzęt wykorzystywany będzie do wspinaczki. Ktos cos może polecić?

pozdrawiam
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
Witam.

Sprecyzuj trochę.
Wspinaczka skałkowa? Jakaś turystyka alpejska, przejścia przez lodowce itd?
Czy czesto, czy tylko w sezonie, a reszta na sztucznej ścianie.
Napisz coś, a coś się wymyśli :D
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
Achaaaa napisz ile w sumie możesz wydać i co dokładnie chcesz.
Uprząż, kask, przyrządy do zjazdow, buty, karabinki, ekspresy.... i co tam jeszcze chcesz :D
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
Konkretniej to będzie wspinaczka alpejska, oczywisice nie mam na mysli nie wiadomo czego :D bo narazie zaczynam się w to bawić ale to już cos konkretniejszego, sprzęt będzie uzywany nie za często, ale zalezy mi na czymś co narazie mi posłuży a w przyszlosci kupi się lepszy sprzęt :D
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
Potrzebuje Kask(moze byc z lampą odrazu), uprząż, para karabinkow (najlepiej zeby jedne byly innego koloru) i mysle ze to starczy bo reszte mam, chyba ze przeoczylem cos co do wspinaczki jest potrzebne



a przeznaczyc kasy moge na to ok. 400 zł najlepiej bo plecak jeszcze nowy trzeba kupic i pare innych drobiazgow

sorki za 2 posta nei zauwazylem ze jest znowu opcja zmien

a i jeszcze dodam ze 400 zl to cena maksymalna jaką moge wydac, nie znam cen uprzęzy i kaskow ale mysle ze to w zupelnosci wystarczy
  • 0

budo_kot behemot
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
Uprząż: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jest całkowicie regulowana co jest istotne kiedy jesteś grubo ubrany. Dobry polski producent :)

Kask: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Polecam kaski Petzla wogóle, ten jest w fajnej cenie, ale możesz wybrać coś innego z ich oferty.

Latarka: Ja mam klasyczną (niediodową) czołówkę Petzla na płaską baterię i wystarcza, poszukaj na forum jest dużo o diodowych.

Karabinki: Wybór jest olbrzymi, coś wybierzesz.

Wydzie trochę więcej niż 400 pln. ale:
Sprzęt firmowy, nie no name to podstawa. Lepiej zapłacić trochę wiecej i mieć pewność, że karabinki się nie rozegną, a kask w deszczu nie rozpuści :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
hehe, wlasnie wkoncu w pewnym sensie powierzam bezpieczenstwo temu sprzętowi a bezpieczenstwo jest bezcenne, za oferty bardzo dziękuje na pewno ułatwią mi kupno.
Pozdrawiam milego wieczoru.
  • 0

budo_yossarian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: hands free lighting+kask+uprząż
Podpisuje sie pod powyzszym. Lhotse robi naprawde porzadne uprzeze, a jesli chodzi o kask, takze bardzo sobie chwale te Petzla - mialem raz okazje przekonac sie, ze sa wytrzymale. Jezeli chodzi o karabinki to chyba na poczatek kup jakies HMS-y, bez wzgledu na to co bedziesz robil, musisz miec kilka blokowanych karabinkow, wiec od nich zacznij. Gdybys potrzebowal jakiegos przyzadu asekuracyjnego/zjazdowego, polecam wszelkie wariacje na temat kubka - prosty w obsludze i wymaga mniej sily niz osemka. Pozdrawiam, Yoss
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024