Skocz do zawartości


Zdjęcie

powrót Michalczewskiego??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

powrót Michalczewskiego??

Andrzej Gołota chce zorganizować walkę "Tygrysa" z Royem Jonesem Juniorem. Stawia tylko jeden warunek... – pisze Super Express.

- Mogę wrócić na ring, jeśli nadarzy się okazja walki z Royem Jonesem Juniorem - deklarował w rozmowie z "Super Expressem" Dariusz Michalczewski.

Jako pierwszy na tę deklarację odpowiedział... Andrzej Gołota. - Bardzo długo rozmawialiśmy na ten temat. Andrzej uznał, że jest szansa na zorganizowanie takiego pojedynku. Warunek jest tylko jeden - zwycięzca walki bierze wszystko - zdradza przyjaciel Gołoty, Andrzej Grabarczyk.

A ile byłoby do wzięcia dla zwycięzcy? Na pewno byłaby to suma zdecydowanie mniejsza od wymienianej przez "Tygrysa".

- 10 milionów euro, o których mówi Michalczewski, to nierealne.

Tylko czy dwóch starych gwiazdorów, którzy lata świetności mają za sobą zgodziłoby się walczyć za takie pieniądze? Osobiście wątpię - mówi "Super Expressowi" menedżer Gołoty, Zigi Rozalski


  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
o jewzu oby nie. tygrys nie ma juz w sobie walki na wysokim poziomie.
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
Nie rozumiem wogole Michalczewskiego, na chuj sie pcha jeszcze na ten ring. Czemu nie walczyl z Royem Jonesem Juniorem za czasach swojej swietnosci gdy ten go wyzywal do walki. Co teraz chce tym pokazac?
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??

Nie rozumiem wogole Michalczewskiego, na chuj sie pcha jeszcze na ten ring. Czemu nie walczyl z Royem Jonesem Juniorem za czasach swojej swietnosci gdy ten go wyzywal do walki. Co teraz chce tym pokazac?


bo Jones chciał za tę walkę 20 milionów baksów,
ponadto żaden z menagerów nie chciał ryzykować utraty przez jego zawodnika reputacji "niepokonanego". Teraz gdy obydwaj sa juz "pokonani" ciągle mogliby na tej walce kilka groszy zarobić
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
wiem ze chodzilo o to, ze Michalczewski srubowal ten rekort walk w obronie tytułu a R.J.J byl wtedy mocnym i duzym zagrozeniem dla Michalczewskiego ale mimo tego jakos w moich oczach traci on, ze teraz sie rzuca na ta walke jescze po tej porazce. A mysle ze akurat o kase tu nie chodzi tak bardzo bo Michalczewski juz sporo zarobil, wydaje mi sie ze chce tu cos udowodnic tylko nie wiem co.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??

wiem ze chodzilo o to, ze Michalczewski srubowal ten rekort walk w obronie tytułu a R.J.J byl wtedy mocnym i duzym zagrozeniem dla Michalczewskiego ale mimo tego jakos w moich oczach traci on, ze teraz sie rzuca na ta walke jescze po tej porazce. A mysle ze akurat o kase tu nie chodzi tak bardzo bo Michalczewski juz sporo zarobil, wydaje mi sie ze chce tu cos udowodnic tylko nie wiem co.


udowodnic chciałby poniewczasie , że kiedy był najlpszy to był RZECZYWIŚCIE NAJLEPSZY
a pieniedzy nigdy dość
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
Darek to też lubi się powygłupiać :lol:
  • 0

budo_kan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
10 000 000 euro :rofl: litości panie Darku
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
Według mnie to taka prowokacja ze strony Darka, chce żeby ludzie przestali o nim mówić że przegrał itd. tylko chce zrobić zamieszanie w prasie żeby się o nim mówiło. Poza tym 10 milonów ojro to suma nie realna i on dobrze o tym wie, ale być może tylko ta suma go zadowala bo przecież darek ma z czego żyć na ringu zarobił od huja poza za nim jeszcze troche poza tym ma sieć pubów, produkuje te napoje energetyczne tiger i jeszcze z tego co wiem to otworzył w gdańsku centrum handlowe. Więc jesli miał by się bić to za zajebiście duże pieniądze.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
Choć ja Darka cenię to jednak myślę że to poprostu bicie piany...

Nie wiem może mnie pamięć coś zawodzi albo coś mi się pochrzaniło ale czy przypadkiem Michalczewski nie chciał zorganizować kiedyś walki Gołota (a może to był Bartnik :oops: ) kontra Saleta..
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
Ja słyszałem nawet że Michalczewski chciał przytyć pare kg i bić się z Gołotą 8)
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??

Ja słyszałem nawet że Michalczewski chciał przytyć pare kg i bić się z Gołotą 8)

Było kiedyś o tym gdzieś w gazetach czy w necie. Michalczewski miał pójść w ślady RJJ gdy ten wygrał w wadze ciężkiej z Ruizem. Podobno miał być to m.in. pościg za RJJ bo Darek od dawna kreował się na łowcę Roya. To był raczej chyba chwyt marketingowy choć myślę że swego czasu Darek nie był bez szans co do zwycięstwa na Royem jak był jeszcze w transie treningowym. W boksie gdzie wchodzą duże pieniądze zawsze dużo się gada a różne rzeczy z tego wychodzą.
Myślę że to zbyt ryzykowny interes. Przegrany wyjdzie na tym naprawde kiepsko - nic nie zyskać za gorycz porażki??.
To nie ten sam Michalczewski i nie ten sam Roy Jones Junior jak za starych dobrych czasów, gdybym miał jednak na kogoś postawić w tym hipotetycznym pojedynku to raczej (bez urazy Darku) na Roya..
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??
Ja mu w każdym razie życzę jak najlepiej... niech się bije i rozwali Roy`a :)
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: powrót Michalczewskiego??

Michalczewski: wolałbym lepszego promotora niż Andrzej
Super Express 07:59

Dariusz Michalczewski nie odrzuca oferty swego byłego kumpla, który chciałby zorganizować walkę "Tygrysa" z Royem Jonesem Juniorem - informuje "Super Express".

- Cieszę się, że Andrzej chce się w to włączyć. Nie ma różnicy, kto zorganizowałby moją walkę z Royem Jonesem. Może to być i Gołota. Ważne, żeby kasa się zgadzała - mówi Dariusz Michalczewski.

2-3 miliony dolarów.

- To nieźle.

Czyli oferty Gołoty pan nie odrzuca.

- Nie, chociaż wolałbym lepszego promotora niż Andrzej.


  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024