Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kompendium latarek.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Kompendium latarek.
witam...jesli można...myslę że w opisach latarek oprócz suchych danych fabrycznych, pomiarów duże znaczenie ma recenzja z użytkowania, fotki jak świeci np. w terenie dana latara, suche dane nie wystarczą.Niedawno sam mialem problem z doborem latary, oczytałem się różnych "parametrów" i zgłupiałem.. w końcu kupiłem sf..i teraz myślę o latarkach zupełnie w inny sposób...one mają dusze.... :wink:
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kompendium latarek.
fotki w terenie są dobre o ile robi je ta sama osoba w tym samym terenie tym samym aparatem [ma ktos tyle latarek u nas?] - później się okazuje, że u mnie świerki są ciemniejsze i ktoś kupi złą latarkę i bedzie niezadowolony i .. i ... i ...

plansze na flashlightreviews są dobre, i mają też chyba zdjęcia w pomieszczeniach do porównania
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Kompendium latarek.
Sam zastanawiałem się jak tu ugryźć sprawę z fotkami i widzi mi się, że w naszych warunkach ciężka sprawa jest. Jednak jeżeli masz dwie czy trzy latarki, przy czym te dwie (czy też jedna) były już wcześniej omawiane oraz zamieścisz fotki wszystkich to zawsze można jakieś wnioski już wyciągnąć. Mnie na przykład w wyborze sprzętu EDC pomógł jeden konkretny topic z porównaniem latarek z tego podforum.
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Kompendium latarek.

fotki w terenie są dobre o ile robi je ta sama osoba w tym samym terenie tym samym aparatem [ma ktos tyle latarek u nas?] - później się okazuje, że u mnie świerki są ciemniejsze i ktoś kupi złą latarkę i bedzie niezadowolony i .. i ... i ...

plansze na flashlightreviews są dobre, i mają też chyba zdjęcia w pomieszczeniach do porównania

witam...no myślę ze nie będzie tak zle..wiadomo iz to jest indywidualna decyzja odnośnie wyboru "światełka"a zdjęcia z pomieszczeń niezawsze oddadzą całą okazałość "światła" dlatego uwazam ze istotne są wszelakiego rodzaju zdjęcia aby móc mieć dość duży pogląd na "sprawę"... :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024