Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moje zabawki ;-)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Moje zabawki ;-)
Kolekcja raczej skromna, ale kazdy kiedys zaczynal, nie? ;-)
Wiem, ze fotki dalekie sa od idealu, ale poki co nie mam ani mozliwosci (chwilowo jestem chory i nie wychodze z domu), ani tez umiejetnosci :roll: , zeby zrobic lepsze. I jakos nie moge sie zebrac zeby sobie w koncu statyw zanabyc... ;-) Obiecuje kiedys zrobic ladniejsze ;-)

Widok ogolny ;-)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Beretta 92FS w kaburze i mata na srut domowej roboty ;-)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Kershaw Storm II i ostrzalka od Lansky'ego
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Klucze, a przy nich Maglite Solitaire - od czasu jak kupilem Gerbera Infinity Ultra juz chyba tylko przez sentyment i przyzwyczajenie ;-) - i Swiss+Tech Utili-Key - bardzo sprytna bestyjka.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Victorinox, a w futerale jeszcze kompas, termometr, lupa i kolejny Maglite Solitaire :-)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I na koniec moj zestawik EDC - Utili-Key, Gerber Infinity Ultra i Kershaw Storm II
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wszelkie komentarze mile widziane ;-)
Dla zainteresowanych dodam, ze foty robilem Sonym DCS P-93 z flashem. Przy swietle dziennym sie nie dalo, bo robilem je przed chwila, a juz noc :P
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
Bardzo fajna kolekcja, widze, ze masz najlepsza mala latareczke swiata :)
  • 0

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
To prawda, jest niesamowita. Po doswiadczeniach z Solitairem przesiadka na takie cos to jak z Malucha do Volvo ;-)
Z nozy mam jeszcze jednego no-name'a. Ostrze drop point z pilka, szlif obustronny, niestety zupelnie zje...chany, bo jak bylem maly oddalem go do jakiegos kolesia do zakladu co ostrzy noze. Niestety wyglada teraz jakby ostrzyl go niewidomy z 3.5 promilami we krwi... Jak kiedys dorwe sie do jakiegos kamienia to moze nad nim popracuje ;-)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
Podoba mi sie zwlaszcza ta Beretka.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)

Podoba mi sie zwlaszcza ta Beretka.

Nie podoba Ci sie.
Mnie sie podoba. :)
  • 0

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
A strzelaliscie kiedys do sopli...? :D
Bo ja calkiem niedawno ;-) Bylem w Izabelinie pod Warszawa. Tam to spokojnie mozna na dworze postrzelac. No a do czego strzelac w zime...? :D Oczywiscie, ze do sopli. Bardzo fajne wrazenie, jak z kilku metrow celujesz w cieniutki sopelek, trafiasz, widzisz jak w miejscu trafienia na wszystkie strony rozpryskuja sie malutkie kawalki lodu, a pozostala czesc sopla spada i wbija sie w snieg ;-)
Poza tym Beretka bardzo fajny sprzet. Jak dla takiego amatora jak ja to az nadto wystarczajaca. Celna, prosta w obsludze. No i jak sie zalozy kabure z szelkami to bardzo mile czuc taki ciezar pod pacha :lol:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)

A strzelaliscie kiedys do sopli...? :D

Waliliscie kiedys z bata do balwana? :)
Chyba sobie pojde jutro postrzelac tez. Tylko gdzie ja tu znajde sople?
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
podoba mi się ten Kershaw, klimatyczny :wink: , tylko fotki jakieś takie, ale fajnie wyszło z Lansky
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)

A strzelaliscie kiedys do sopli...? :D

Waliliscie kiedys z bata do balwana? :)
Chyba sobie pojde jutro postrzelac tez. Tylko gdzie ja tu znajde sople?


Bałwana się wysadza w powietrze!
Super się strzela do orzechów ,musisz trafić w ogonek ,bo zepsujesz orzecha , ewentualnie walić z BB ,wtedy spada bez dziur , choć czasem przy ciężkich kulkach rozpiepsza się .
  • 0

budo_kostek.ok
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
HEJ! czy wie ktoś gdzie można w polsce wysyłkowo kupić ostrzałkę lanskiego taką jak ma Kajk na zdjęciu chodzi mi o taką właśnie z dwoma kompletami prętów bo na military.pl znalazłem tylko z jednym kompletem prętów z aluminy ?
Kajk jak możesz to napisz gdzie ją kupiłeś i jak się sprawuje :wink:
  • 0

budo_lukasz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
Kajk, a jak sprawuje się stal tego Storma? Dobrze trzyma ostrość?
  • 0

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)
Kostek, ja swoja kupilem w Swiecie Nozy. Ostrzylem na niej Kershawa i Victorinoxa. Biorac pod uwage, ze byly to moje pierwsze doswiadczenia z taka ostrzalka w zyciu, to sprawuje sie znakomicie :-) Fajnie ostrzy. Chwila roboty i juz sie mozna golic ;-)

Lukasz, generalnie to dosc ciezko mi obiektywnie powiedziec, bo nie mam porownania do innych nozy. Heh, moge porownac do motylka od Herbertza, ale to za bardzo sensu nie ma... ;-) Po ponad miesiacu uzywania typowo miejskiego, plus jeden tydzien w kuchni na wyjezdzie jako jedyny noz ktory sie do czegokolwiek nadawal, czubek i przod ostrza troche sie stepily, tzn. juz nie tak prosto przychodzilo im przeciecie w powietrzu kartki papieru. Troche ja rwaly. Blizej rekojesci sila rzeczy noz byl mniej stepiony. Natomiast potem pare chwil z Lanskym i noz znowu struga rog kartki papieu ;-)
No i teraz nie wiem jak ocenic to jego trzymanie ostrosci... Zapewne radzi sobie duzo gorzej niz jakas 154CM, czy inna drozsza, natomiast majac do dyspozycji w domu ostrzalke jak na moje potrzeby w zupelnosci wystarcza. Co oczywiscie nie znaczy, ze nie chcialbym miec noza z jakiejsc fajniejszej stali... ;-)
  • 0

budo_laserdance
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Moje zabawki ;-)

Podoba mi sie zwlaszcza ta Beretka.

Nie podoba Ci sie.
Mnie sie podoba. :)

Mi się najbardziej podoba :) . Gratuluję kolekcji :D . Sam niestety nie mogę się jakoś dorobić jakiegoś konkretniejszego zbiorku. Ale ogólnie to miodne fotki IMHO :wink: .
Pozdrawiam
Laserdance
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024