Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pakistan MA;) (bilang.com)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pakistan MA;) (bilang.com)
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Jesli facet odzwierciedla umiejetnosci reszty Pakistanczykow...to te "zaprzyjaznione" kraje maja nie ciekawie;)
gosc potrafi dosc duzo :)
filmiki nie zachwycaja...ale raczej to jak jest gosc wszechstronny...
btw. zobaczcie na jego "cv" :>
  • 0

budo_xavier2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 44 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Środa Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
koles daje rade :D :D ze tak skromnie powiem
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
gosc wyglada jak Tobias Reaper ;)
Edit: Pakinstanczycy maja tego goscia, a my mamy Cheetaha ;)
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
no moim zdaniem gość chce zagrać w filmie, zreztą juz jest chyba jakoś tam związany ze światem filmu.
Ja tam nie mam się do czego przyczepić, pościągałem sobie filmiki z jego strony i wywalać ich nie zamierzam :)

pozdrawiam
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
najciekawsze jest to ze gosc ma faktycznie w miare dobrze opanowane te sztuki walki ktore trenuje tj. muay thai, wing chun, capoeira, wu-shu, nunchaku-jitsu , z tkd troche przesadzil ale podstawy swietnie zna :)
w dodatku trenuje gimnastyke sportowa i akrobatyke, wspinaczke, nurkowanie, spadachroniarstwo, jezdziectwo , snowboarding,plywanie...a dodatkowo dorabia sobie jako kaskader :)
... jakby tego bylo malo to oprocz rodzinnego, biegle posluguje sie Angielskim, Szwedzkim , Hiszpanskim i zna dialekt mandarynski (Chinszczyzne :)
8O :twisted:
po tym widac,ze rzeczywistosc pobija scenariusze filmowe ;-)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)

muay thai, wing chun, capoeira, wu-shu, nunchaku-jitsu , z tkd troche przesadzil ale podstawy swietnie zna
w dodatku trenuje gimnastyke sportowa i akrobatyke, wspinaczke, nurkowanie, spadachroniarstwo, jezdziectwo , snowboarding,plywanie...a dodatkowo dorabia sobie jako kaskader
... jakby tego bylo malo to oprocz rodzinnego, biegle posluguje sie Angielskim, Szwedzkim , Hiszpanskim i zna dialekt mandarynski (Chinszczyzne


fakt, koles jest ambitny.
  • 0

budo_xjankowski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
Jestem pod wrażeniem 8O 8O 8O Walczył on w jakimś turnieju ? Jeżeli nikt go jeszcze nie przetestował to nie wiadomo czy to nie jest ściema.
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)

Jestem pod wrażeniem 8O 8O 8O Walczył on w jakimś turnieju ? Jeżeli nikt go jeszcze nie przetestował to nie wiadomo czy to nie jest ściema.

W tym przypadku nie jest to chyba istotne. W filmie się sprawdzi, w walce może i też, kto go tam wie.

pozdrawiam
  • 0

budo_xjankowski
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
No jasne, że w filmie będzie to pieknie wyglądało, bo tam jest wszystko wyreżyserowane (podobnie jak w filmikach na jego stronce). Raczej nie istotne jak by spisał się z dobrym zawodnikiem jakiegoś tam stylu, ale ja np. jestem bardzo ciekawy jak by to wyglądało. Ambitny jest to mu trzeba przyznać.
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
pomijajac ambicje...kiedy on ma na to wszystko czas??
btw. w zasadzie to zdanie mozna tez odwrocic ;-)

a co do walk,to gdyby bral udzial w walkach na zasadach ktoregokolwiek stylu , ktory trenuje mysle ze by mial dosc duze szanse w swojej wadze :)
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
A dodam jeszcze coś od siebie:
Myślę, żę wielu ludzi pasjonuje się sztukami walki. Nie każdy może ćwiczyć, a z tych co mogą, nie każdy będzie zawodnikiem/fajterem. Każdy próbuje znaleźć tam coś dla siebie.
Jeden znajdzie filozofię/harmonię/mistycyzm itp itd, inny będzie lubić napi....nie się po ryju :) , a jeszcze inny będzie grać w filmach. Kręci se gościo filmiki, to niech se kręci, fajnie mu to wychodzi. Npisał se że coś tam umie, może i umie. Ale na pierwszy rzut oka widać że chodzi o film i nie ma się co gościa czepiać.
A jak ktoś motylkiem macha :balisong: , to co? Też trzeba sprawdzać czy potrafi go używać na ludziach :)
Gość jest, tak mnie się zdaje, wszechstronny bardzo. Może zdolny aktor po prostu :)

pozdrawiam
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
Nie powiedziałbym ,że dorabia jako kaskader tylko raczej zarabia . Box,tkd,capo. ,wushu,akrobatyka+nurkowanie,wspinaczka itd. to materiał szkoleniowy w szkole kaskaderskiej. Wystarczy zajrzeć na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . Takie mam wrażenie, że jest nastawiony na film i nie widze osobiście w tym nic złego :D . Trenuje mt,box,tkd to walczyć raczej umie tak po mojemu :D . Pozatym widać, że się zajmuje XMA bardziej niż typowym treningiem MA.
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
Fakt faktem sporo umie koleś ale powiem swoje marne 3 grosze :

Jego układy są reżyserowane i układane [specjanie pod filmik] ...

Nie wiem jak jest z nim jeśli chodzi o ,,fajterowanie,, ale widać, że facet poprostu przesadza nie raz ...

Racją jest to iż wszechstronne zainteresowanie jest podstawą dla kaskadera/adepta kaskaderskiego/kandydata na kaskadera - looknijcie na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam macie ciekawie opisane egzaminy na licencje kaskadera filmowego ... heh barkuje tylko jeszcze Le Parkour'u tfuuu wypluje zaraz zobaczymy pewnie jak Umar biega po mieście :lol:

Umie gośc sporo niektóre elementy ma ładne, ale jeśli chodzi o XMA to ,,nie za bardzo,, mu to idzie - jesli chodzi o pojedyńcze tricki to niektore ma fajnie opanowane, ciekawie połączone ale ogołnie nie podobaja mi sie one ... To wszystko właśnie paskudzie jego postawa, mina itd, chce udac osobę która tak naprawde nei jest - to wiadać przecież - nie lubie samplerów robionych pod publike [w sumie wszystkie są robione dla ludzi po to by oglądali ale nie lubie takiego hmmm ,,przesadyzmu,, i kozaczenia w samplach ...

trzeba przyznać, że sporo umie chłopak ale nie potrafi tego ladnie nam przedstawić :roll:

Nie wiem jak wy ale dla mnie jego wszystkie nagrania sa takie ekhm kozackie cwaniackie, sztywne skrócane ruchy, zero luzu, chce udać pakera ... :? Nie to żebym się kierował zazdrością czy cos ale mówie to co mi oko wyłapuje ... Naoglądałem sie juz ,,gibabajty samplerów,, i juz troche wiem o nim ... 8)


Ale i tak i tak pewnie sobie cos od niego odpatrze :P
  • 0

budo_suseł
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań / Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
No trzeba przyznac, ze jego ruchy sa nieprecyzyjne, jednak nie ma sie co denerwowac - przeciez wszystkie uklady choreograficzne na filmach sa rezyserowane.

Cheetah - poczytaj jego CV :

"...Stunts
--------------------------------------------------------------------------------
Le parkour, Jumps & falls from heights, Acrobatics from heights, Motorcycles & Cars
"

heheh

Sorry, ale z tego co opisal w nim (nie tylko ta sentencja), to moze i to zna, jednak nie w zaawansowanym stopniu. "Co do wszystkiego, to do niczego".


Pozdro,
  • 0

budo_mafox_
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 746 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
mnie wlasnie chodzilo o konkrety :)
takich co trenuja rozne rzeczy jest pelno
takich co cos w nich potrafia bardzo malo
a ten gosc - sadzac po jego ruchach w filmikach - naprawde na powaznie trenuje to o czym pisal
gdyby pokazac komus tylko filmik z muay thai to nikt by nie pomyslal , ze to gosc od wu-shu czy caopeira.. i odwrotnie :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
1. co do umiejetnosci walki - sadze, ze ktokolwiek z czolowki swiatowego mma wciagnalby go nosem (k1 to samo)
2. wlasnie ten filmik z muay thai wydal mi sie najbardziej sztywny, naciagany i nienaturalny.
Pozdrawiam
ps. inna sprawa ze gosc jest wszechstronny ;)
  • 0

budo_cheetah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 869 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Pakistan MA;) (bilang.com)
Wszechstronny jest - fakt ...

Ale kozak jakich mało ... Sampler definitywnie robiony pod publike ... moja opinia ... :wink:

Uprawiam Trickz i też interesuje się elementami [zaznaczam elementami] poszczególnych sztuk walk, PK, kasakderką, akrobatyką, extremalną jazdą samochodem ale nie robie takich rzeczy jak on, bo wg. mnie wyuczenie sie poszczegółnych ruchów z danej dyscypliny jest poprostu oszustwem, ściemą i grą pod ludzi ... i mimo iz niektóre jego elementy są naprawde dobre to swoim podejściem niweluje to dobre zdanie o nim ...

Juz lepiej popatrzcie na Cyrila Raffaelliego to jest poprostu cyborg 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024