Skocz do zawartości


Zdjęcie

Powinni tego zabronic...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_diabelek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Powinni tego zabronic...
Witaj ten fix jest piekny mam taki po tacie - pierwszy noz juz nie mam rekojesci z kosci bo tata polamal rzucajac nim, ale w jakiegos tworzywa toczona, lezy w dloni jak by na wymiar robiona byla :) naostrzyc sie moze tego nie da ale kulem drewniana oscieznice nim i kilowym mlotem, nawet nie steknal szlo jak zloto :) ciekawe ktora kosa za 1000 zrobisz takie cos :wink: pozdrawiam pochwal sie jak zrobisz zakupy :)
  • 0

budo_maykel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 202 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Powinni tego zabronic...
Widze, ze w wielu osobach wzbudzilem niechcacy wybuch nostalgii. :-)

Na otarcie lez obiecuje zrobic mu sesje foto jak tylko aparat wroci z serwisu - chcecie?
Poki co bedzie robil jako moj fixed backpack EDC :)

BTW: Zbiera sie tylu fanow tej klingi ze mozna sie pokusic o ogolnokrajowy spis ;)

BTW2: a mi sie zawsze wydawalo ze ta pilka to do skrobania ryb :oops: chyba bedzie trzeba przetestowac - akurat mam w planie robienie procy drzewcowej i atlatla :)
  • 0

budo_kangoo owner
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Powinni tego zabronic...

Widze, ze w wielu osobach wzbudzilem niechcacy wybuch nostalgii. :-)

Na otarcie lez obiecuje zrobic mu sesje foto jak tylko aparat wroci z serwisu - chcecie?
Poki co bedzie robil jako moj fixed backpack EDC :)

BTW: Zbiera sie tylu fanow tej klingi ze mozna sie pokusic o ogolnokrajowy spis ;)

BTW2: a mi sie zawsze wydawalo ze ta pilka to do skrobania ryb :oops: chyba bedzie trzeba przetestowac - akurat mam w planie robienie procy drzewcowej i atlatla :)



Rób sesję ,dobra myśl. Do spisu też się dołączam. A piłkę wypróbuj ,bierze nawet kości !
  • 0

budo_dwarf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bolesławiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Powinni tego zabronic...
arghhhhhhhhhhhhhhh .......... witaj jak juz tu trafiles to po tobie. ( Ja wlasnie sie zaciolem nozem bo sprawdzalem czy goli :) ).... :)
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Powinni tego zabronic...
[napisze tu bo mi sie niechce szukac lepszego czy zakladac nowego topicu]
coz... nie bylo mnie tu dobre pol roku ale ostatnio obejzalem sobei punishera... film cienki ale jakie noze wystepuja... myslalem ze juz mam to za soba zwlaszcza ze tak daleko nie zabrnolem i w koncu zboczylem z drogi zabawy stala na zabawe z olowiem (kolezanki lubia nosic wisiorki custom made :D ) no ale jak zobaczylem ze umiem rozpoznac marke, model a czasem i stal jak tylko zobacze noz na 2 sekundy w filmie to dostalem nawrotu... :( (no ale jak to sie moglo inaczej skonczyc jak w jednym filmie wystepowaly noze spiderco, benchmade, emersona i stridera)
przypomnialo mi sie tez ze moj pierwszy 'zachorowal' po sylwestrze i nie chcialo mi sie z nim nic robic do tego czasu (juz nie chcialem sie pytac kto i jak sie bawil ze udalo mu sie go wyszczerbic) co mam z nim zrobic? co prawda gwarancja gdzies tam lezy ale jak pomysle ze bede go musial do usa wysylac a potem na niego czekac to mi sie slabo robi...
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :cry:

btw ostatnio urodzil sie wmoiej glowie pomysl na cos wiekszego... co myslicie o tym zebym zarzyczyl sobie na 18urodziny od rodzicow szable? taka pozadna kuta na zamowienie? zawsze bedize ladnie wygladac na scianie i bardzo by bylo fajnie gdyby sie nadawala jak wreszacie bym znalazl czas aby nauczyc sie tym machac (bo narazie nawet na kicka nei mam :( szkola sux)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024