Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fight!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Fight!
Siema, sprawa jest taka: Dzisiaj idę z dziewczyną, podchodzi menel i chce kasę. Mówię że nie, ale jest agresywny, a ja nie jestem do tego sam, wiec sie boje, że się do niej przyczepi albo coś. Pare razy już tak było, albo jakiś menel, albo jakiś dres, któremu się moje włosy nie podobają itd. Generalnie to bić się nie umiem, a często by się przydało. Więc piszę tutaj - dawać jakieś rady itd! Nie chodzi o zrobienie komuś krzywdy, tylko powiedzmy unieszkodliwienie. No i polećcie jak to mozna ćwiczyć. Bo boje się że np jak bym się postawił dzisiaj, to nie byłbym dość skuteczny, i mógłby coś zrobić mojej dziewczynie. I skończyło się na utracie pewnej niewielkiej kwoty. Więc - jak być skutecznym? I jak to wyćwiczyć? No i jak się nie bać dawać z siebie wszystko? Temat otwarty!
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Po pierwsze nastaw sobie psychikę-nie możesz wyglądać na wiecznie wydyganego, klata do przodu, głowa do góry, nigdy nie wyglądaj na ofiarę, zobaczysz gdy nabierzesz masy te problemy powinny zniknąć.Jeżeli chcesz pozbyć się takich natrętów- walka to oczywiście ostatnia deska ratunku, ale czasami trzeba pokazać POJEBOM gdzie ich miejsce.
Na forum możemy dać Ci tylko teoretyczne wskazówki a w praktyce wszystko inaczej wychodzi, po pierwsze postawa gdy dochodzi do walki nóg staraj się nie stawiać an jednej linii i nogi ugięte w kolanach to da Ci stabilniejsza pozycje oraz zmniejszy ryzyk podcięcia, nogi wąsko rozstawione aby nikt nie zajebał ci w jajca,musisz trzymać cały czas gardę, nigdy nie opuszczaj rąk, szybki strzał i powrót do głowy, łokciami staraj się osłaniać żebra- uderzenie w wątrobę jest ostatnią rzeczą którą byś chciał,nie stój w miejscu poruszaj się,unikaj walki na ziemi to jeżeli chodzi o defensywę.Atakuj tylko rękoma proste i podbródkowe(w bliskim kontakcie), jeżeli już dojdzie do bardzo bliskiego kontaktu uderzaj łokciem (jedno takie uderzenie może załatwić sprawę), ostateczności uderzenia kolanem (we wszystkich stylach typu combat/samoobrona są one powszechnie stosowane),nie kop :!: jeżeli tego nigdy nie trenowałeś bo to wymaga lat treningu :D jeżeli już to tylko jakieś kopnięcie w krocze.najważniejsza jest psychika musisz się nastawić na wygraną inaczej przegrasz.Najlepiej jakbyś pogadał z jakimś kolegami co ćwiczą coś aby pokazali CI trochę o co w tym chodzi- jakieś spary boxerskie itp.Dobrze jest też zapisać się na jakies sztuki walki ale to i tak nie daje Ci 100% pewności ale menela dasz rade spokojnie obskoczyć.
Powodzenia :!: Jak coś to śmiało pytaj.Współczuje Ci jaki to musi być dla ciebie wstyd jaki taki kutas podchodzi do ciebie i coś chce przy dziewczynie :P

PS.aby być w miarę skutecznym trzeba trenować sztuki walki, ale jak mówiłem to zależy też od psychiki, żadna sztuka walki nie da 100% pewności.
  • 1

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Generalnie to tak jak mówię, boję się o siebie, to też, ale bardziej.. o tego kto mnie napada:P Boję się że mu coś zrobie, że np pod auto wleci i będę miał problemy. Boję się też oczywiście o dziewczynę, i o swoje rzeczy. Na końcu o siebie. Generalnie starałem się stać blisko niej, żeby ją zasłonić, no i żeby jakby co poleciał na chodnik, nie na ulicę.
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
To już pierdol, to już nie twój interes gdzie poleci on zaatakował ciebie nie ty jego ty się jedynie bronisz.
  • 0
Dołączona grafika

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Wiadomo, o niego mi nie chodzi, ale nie chce potem mieć problemów że coś mu się stanie:/
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Kraj mamy popierdolony ale nie aż tak żeby wsadzać ludzi za kraty za to że się bronił.
  • 0
Dołączona grafika

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Dobra, czyli generalnie: Nogi bliko, ale nie w jednej linii, ugięte, pochylić głowę trochę i się lekko skulic, żeby ręce więcej zasłoniły, garda łapy ciasno, ruszam się, żeby miał problemy z trafieniem, jestem między nim a dziewczyną, unikam szarpaniny, walę po mordzie prostymi, ew jakieś niskie kopnięcia, a na najebanych jakiś może fronty w klate żeby ich uziemić. Tak?
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

Mr.chudy135

    Przechuj nindża

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3438 postów
  • Pomógł: 0
11
Neutralna
  • Lokalizacja:Jastrzębie-Zdrój
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Ta, łokcie imo najlepsze do powalenia kogoś na ziemie i kolana to samo.
  • 0
Dołączona grafika

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
ja przez wakacje na zadymach opracowałem technike taka:
- kopniecie z piszczela w noge przeciwnika zeby sie obalil
- potem masz juz wolna reke masz czas na wiele rozmaitych rozwiazan

nogi w lekkim rozkroku trzymasz garde i sie nie mozesz bac

RYJ NIE SZKLANKA a ZĘBY NIE MARCHEWKI :P powodzenia
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


EXPERTO

EXPERTO
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPipPip
  • 14273 postów
  • Pomógł: 5
  • Lokalizacja:P.O.T.C.O.A.W.M.B.W.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:- Śliczne Panny.
    - Przyroda.
    - Kulturystyka.
    - Sztuki Walki.
    - Forum.
    - Samochody.
  • Staż [miesiące]:od 2003
  • Wzrost [cm]:188
  • Waga [kg]:100-102

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Nie chce Cię do niczego namawiać, ale czas się postawić. Starach niestety towarzyszy takim sytuacją ale musisz go opanować. Ja proponuje najpierw załatwić to rozmową a jak to nie poskutkuje to szybki atak, atak w którym Ty powinieneś zacząć pierwszy - szybki i skuteczny aby już po takiej akcji miał dość. Jak zaczniesz pierwszy i dobrze to rozegrasz to nawet nie oberwiesz - a o to właśnie chodzi :angry: Ważne Abyś nabrał pewności Siebie - po takiej udanej akcji tak właśnie będzie :angry:

Nie udzielam pomocy na PW / PM / Priv. Wszelkie pytania proszę pisać na forum, w temacie otrzymasz więcej opinii.


barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Dresom bym się nie stawiał bo cię okopią i tyle będziesz miał :)a nauczyć się walczyć jest bardzo ciężko chyba że masz to w nawyku street fighter :angry: nawet jak się nauczysz i się postawisz i 1 załatwisz to na 2 dzień będzie czekało 10 i co w tedy ? pamiętaj jak ktoś ci coś zrobi zawsze możesz to zgłosić na komendę, ja już bym wolał dostać 20 razy po ryju niż się rozj,ebać na psach ale każdy robi to co słuszne ;}
  • 0

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Firefly nie masz jakiś zaufanych ziomków na których możesz liczyć? Zawsze jest dobrze mieć dobre plecy :angry:
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Nie bardzo, raczej specjalnie znajomych nie mam:P Ale mogę im mówić, że znam EXPERTOO!! Ale będą uciekać! Z dresami problemy raczej rzadko miewam, raczej jakieś menele itd, a tacy raczej się grupą nie ustawią, więc postawić się można spróbować
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Menele? :angry: Toż to przepite chuchra :angry: Nieraz siedzą w parku to można ich połamać jak zapałki, gorzej jak wyskoczą z szyjką od wina :angry:
Nie no jak menelowi nie dasz rady to BAN :angry: żart :blink:
  • 0

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Haha, nie to że nie dam rady, bo to ciężko raczej by było:D gość się sam prawie przecież przewraca:P Ale no nie wiem, raczej nigdy się z nikim nie tłukłem, wiec tak psychicznie cięzko.

Aa, widziałem kiedyś coś takiego: ktoś chce cię udeżyć w twarz, to łapiesz go za nadgarstek, i kopiesz od przodu. Czy to jest jakieś... niebezpieczne itd?:angry:
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

firefly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1838 postów
  • Pomógł: 0
169
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:od połowy 2007
  • Wzrost [cm]:172

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Wyciągnąłem brata (w moim wieku) na pole, kazałem mu się okładać, a ja się zasłaniałem, potem na odwrót, no i 3 sparingi. Całkiem ok mi szło:D Udało mi się wykonać fajne powalenie po złapaniu nogi, wiekszość ciosów przyjąłem na gardę itd:P Więc może nie będzie tak źle, jeszcze postaram sie go czasami na takie coś namówić
  • 0
Pomogłem? Daj plusa:)

Kawałek na ten tydzień:

http://www.youtube.com/watch?v=Zq64GRGpLQc

barto5
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1009 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk B-B
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Kulturystyka
    muzyka
    boks
    sporty siłowe
    kobiety :D
  • Staż [miesiące]:od 2007 z przerwami kontuzjami itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
ja miałem sytuację przed sklepem menel mnie zaczepia dałem mu 2 zł a ten dalej i jest agresywny i do mnie z łapami a ja mu chwyciłem tą rękę pociagłem do siebie a 2 za gardło i ciula mało a co bym nie udusił gościu się 10 min z ziemi zbierał tak kaszlał :angry:
  • 0

MALY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 251 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyśląsk
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA
    SPORTY WALKI
    STERYDY
    KULTURYSTYKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!

Dresom bym się nie stawiał bo cię okopią i tyle będziesz miał :)




Co sie czepiasz do dresów???90% dni w ciągu roku chodze w dresach...i co niby to już źle o mnie świadczy???? Lubie luźny struj i to tyle...a nie powiem że czasem nie pomaga, że jak jest sie w dresach w momencie napotkania jakiegos menela ;) W eleganckich jensach za duż sie nie zwojuje a do tego jak ma sie na nogach jakies pikolaczki ;)
  • 0
MASZ PYTANIA ODNOŚNIE KOKSU...PYTAJ
GG: 17625069
Części BMW e36,e38,e39,e46,e60, VW PASSAT B5/B5FL, B6, CC, FIAT COUPE/TURBO
ZDERZAKI DO WIĘKSZOŚCI MAREK!!!
Mechanika pojazdowa
Usługi transportowe, bus oraz laweta
TEL: 665-360-997, GG: 17625069 (Rafał)

HiTi

    Uczeń

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 568 postów
  • Pomógł: 0
18
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:178
  • Wyciskanie [kg]:105
  • Martwy ciąg [kg]:135
  • Waga [kg]:76

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
ja to na co dzień chodzę w garniaku i fajnie jest,poważniej wyglądam ;d
  • 0
Nie jesteś wielki ? A zadaj sobie pytanie - piłeś mleko? No właśnie
pomogłem? daj "+" nie bądz pipa ;]

KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight!
Nie róbcie spamu...
Zamykam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024