Skocz do zawartości


Zdjęcie

złamany nos


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

złamany nos
Jeden koleś 9 dni temu dostał w dziób i wygladało ze ma nos nieźle przestawiony a po 9 dniach ma juz prosty Czy mozliwe ze ktoś mu go nastawił i teraz trzyma sie prosto :?:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
widzialem w zyciu tylko jeden zlamany nos - za to z bardzo bliska ;)

po paru dnach dalej mialem spuchnieta gebe, a nos mam krzywy do dzis
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos

Jeden koleś 9 dni temu dostał w dziób i wygladało ze ma nos nieźle przestawiony a po 9 dniach ma juz prosty Czy mozliwe ze ktoś mu go nastawił i teraz trzyma sie prosto :?:


Jest możliwe, że mu naprostowano i nie ma opuchlizny, ani podbitych oczu. Z reguły jedno i drugie oko robi ci się sine, ale są wyjątki. Mam kolegę, który miał nos złamany, po 2 dniach pojechał go łamać na nowo i prostować na pogotowiu, a tak prawdę mówiąc to poza krzywym nosem nie było widać po nim niczego
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
kiedys zlamalem jeden nos:/
chlopak przez 2tyg nie pokazywal sie w szkole, podobno mial "wedrujacego siniaka"
jak przyszedl to juz nie bylo widac, ale skoro przez caly ten czas nie chodzil do szkoly to pewnie mu tak szybko nie zeszlo...
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
To wszystko przypuszczalnie zależne jest od speca, co nosem zajmował się będzie. Jak masz rzeźnika to robotę spierdzieli, jak dobrego lekarza i kasę to zrobi tak, że śladu nie będzie. Nosa co prawda nie widziałem naprawianego, ale zdarzyło mi sie widzieć jak lekarz jednej dziewczynie zrobił szycie. Normalnie to ona szpetną bliznę by miała a po robocie tego Gościa to trudno czegoś się dopatrzyć.
  • 0

budo_sm1le
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzebnica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
czy ktos mial cos takiego jak ja??:
na sparingu ostatnio dostalem w nochala no i przez chwile poszly leciutko lzy i tak jakby woda z nosa tzn. mialem uczucie jakby leciala mi krew wycieralem nos o rekawice i bylo na nich troszke wody.
No i od tego czasu gdy robie taki mocny wdech samym nosem to prawa strona nosa przykleja mi sie do przegrody a lewa nie reaguje.
Co to moze byc i co z tym zrobic?
  • 0

budo_ripper
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Prawdopodobnie ci przegrode przestawili. Idz z tym do medyka.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
kurde, moj kumpel jak mu zlamali nos tak ze ostro to zlamanie bylo widac (ale samo zlamanie, oczu sinych nie mial) to po 3-4 dniach sladu nie bylo.
Pozdrawiam
  • 0

budo_buasheii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Ja miałem osobiście 7 razy łamany nos i tylko raz był nastawiany przez lekarza, 6 razy robił to mój kuzyn i na moje oko śladu nie widać, myśle że to zależy od człowieka...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
7 razy?? he he tylko zeby ci to w nawyk nie weszło :wink:
  • 0

budo_anjew
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Moj kolega zostal kiedys sprowadzony do parteru na ulicy i uderzyl buzia w kraweznik. Jak go zobaczylem nastepnego dnia, to nie poznalem. Mial zlamany nos (juz wtedy nastawiony) i cala twarz sina, ale po kilkunastu dniach nie bylo sladu.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Ja kilk alat temu mailem zatarg z naziorami osiedlowymi, w nochala dostalem tak, ze nie ma zmiluj sie. Ale prosty jest do dzis ino mi si eprzypomnialo, ze od tamtej pory starczy, ze ktos lub cos mnie lekko traci w nosi i od razu mam krwotok - mam sie tego bac czy da sie z tym zyc na dluzsza mete?
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos

Jeden koleś 9 dni temu dostał w dziób i wygladało ze ma nos nieźle przestawiony a po 9 dniach ma juz prosty Czy mozliwe ze ktoś mu go nastawił i teraz trzyma sie prosto :?:


Eee....
Trafiłeś na bliźniaków i po 9 dniach zobaczyłeś tego drugiego :P
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos

mam sie tego bac czy da sie z tym zyc na dluzsza mete?

pewnie sie da, o ile ktos Ci drugi raz nie przyladuje w panel

ale ja bym sie zglosil do lekarza, z tej prostej przyczyny ze raz nie jest to normalne, a dwa nawet na treningu moze cos dojsc podczas sparingu
  • 0

budo_buasheii
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 120 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Masz pewnie źle nastawionego nochala i przez to Twoje naczynka nie mogły się do końca dobrze zregenerowac po złamaniu, najlepiej pójść do lekarza, oni mają różne magiczne sposoby ;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Hmm sek w tym,z e go nie nastawial nikt :)

No ale coz, dopisze nos do dlugiej listy rzeczy wymagajacych gruntownego remontu, i na niego przyjdzie pora, dzieki ;)
  • 0

budo_don gallacio
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
........A ja mam jednego znajomego który po złamaniu nosa z tydzień w szpitalu leżał i jakąś operacje mu robili na nim.

........Zaś drugi znajomy ma praktycznie nietykalny nos nie ma chrząstki i można go tłuć ile wlezie a i tak nie ma mu co złamać może sobie kompletnie przydusić nos do twarzy. :lol: :lol: :lol: 8)
  • 0

budo_felipe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:się wziąłem?

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Mnie kiedyś złamali nos :( . Lekarz twierdził że jest wszystko ok, ale po kilku dniach byłem na kontroli u laryngologa i ten stwierdził, że był złamany na szwie nosowym i tego na zdjęciu nie było tak widać. Stwierdził, że to tylko wada kosmetyczna i w niczym nie przeszkadza i trza by łamać nos, ale on osobiście by sobie tego nie dał zrobić :twisted: No i teraz mam troszkę krzywy nochalek :)
  • 0

budo_ernilbn
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
hmm mialem zalamny nos 2 razy (raz na zawodach a drugi po spotkaniu z deska rozdzielcza w samochodzie) w pierwszym wogle nie wiedzialem ze mialem zlamany i trenowalem a w drugim przypadku juz wyladowalem w szpitalu po 3 dniach poszedlem na prostowanie nosa i w jeden dzien mi to zalatwili ale i tam mam krzywy po pierwszysm mi tak zostalo :P ......
  • 0

budo_nico
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: złamany nos
Sądzę, że jesli chodzi o okoliczności złamania nosa, jestem od was bardziej oryginalny ;) Już piszę dlaczego : mnie mianowicie nos złamał tramwaj - wysunąłem się ciut za bardzo na przystanku, na którym było ciasno i uderzył mnie migaczem. (byłem o wiele młodszy wtedy, to było w 1995r.) Do lekarza poszedłem dopiero po tygodniu i pani doktor zaproponowała ponowne złamanie nosa, w celu jego nastawienia, ale podziękowałem i nie skorzystałem. A śladu dziś prawie nie ma żadnego, z wyjątkiem małego garba z prawej strony nosa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024