Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sprzet - rekawice?!?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Sprzet - rekawice?!?
Witam, siedze na forum juz od dluzszego czasu ale od niedawna zdecydowalem sie na trening budokai kyokushin.
W tej sztuce jest duzo kontaktu, walki z workami i sparingow (przynajmniej u nas na treningu) i dlatego zwracam sie do Was z prosba o rade. Otoz nie wiem jakie rekawice kupic. Wczesniej uzywalem SZUKAJKI ale tam tematow o rekawicach jest zamalo a ja mam konkretny problem dot. rekawic do budokai wlasnie. Maja to byc rekawice z palcami do "grappingu". Znalazlem takie na allegro.pl:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Co o nich myslicie? Bo sa to dwa rozne rodzaje z tym ze jedne sa jakby otwarte tzn reka sie w nich bedzie mniej pocic i mniej beda smierdziec :) a drugie sa skorzane.
Z gory dzieki za pomoc
  • 0

budo_pacu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzet - rekawice?!?
według mnie rękawice z drugiego linka to mało ciekawa propozycja. Osobiście polecam kupić sprzęt firmowy, troche droższy, ale taki, który się nie rozleci po pierwszym treningu.
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzet - rekawice?!?
Przede wszystkim nie kupuj rękawic wysyłkowo gdy nie masz możliwości ich zmierzenia. Rozmiarówki są baaardzo rózńe i nie każda rękawica będzie Ci dobrze na dłoni leżeć i nie w każdej będziesz się czuł dobrze. Po co wywalać pieniądze na coś z czego eni będzie zadowlony.

pzdr
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzet - rekawice?!?
Mysle ze moge kupic wysylkowo bo jak sie pytalem sprzedawcy to powiedzial ze dopuszcza wymiane/oddanie pieniedzy. Wiem juz ze maja to byc rekawice ze skory(ze wzgledu na wytrzymalosc) tylko ze w polskich sklepach tego nie ma, albo o takich nie slyszalem. Widzialem natomiast fajne rekawice do grapplingu na mmagear ale tam cena niestety powala
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Sprzet - rekawice?!?
Ciekawi mnie dlaczego o rekawicach z 2giego linku pisze ze sa do KB :?
A co do zakupu to tez radze troche pozbierac i kupic firmowe, moze z poczatku wydaje Ci sie ze to malo wazne, ale z czasem docenisz jakosc :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024