Skocz do zawartości


Zdjęcie

Toole


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_bio`[m]a[dma]x
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 54 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:B.R.V. / Burkina Faso / New Reno

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole

Gerber Legend 800,tylko i wyłącznie polecam.Za 58$ można już kupić.Ja mam swojego 3 lata,nie do zdarcia.


dziwnie toto wygląda, jak zabawka ze stadionu, a czy ma metkę z literkami CE ?
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
....witam.... odnośnie tooli ... jestem raczej teoretykiem... obecnie poszukuję dla siebie takowego sprzęta... chętnie posłucham opinii i rad co jest dobre a czego unikać w doborze toolii .... w codziennym użytkowaniu.... :lol:
  • 0

budo_qkiel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1732 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
swisstech microplus idealnie rozkreca emersony :)
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
Ja moze z czystym sumieniem polecić SwissTool'a mam go ponad 2 lata,a wyglada jak prawie jak nowka,dobrze trzyma ostrze,ma niezły scisk,jego masa przekłada sie na poczucie solidoności i trwałości.Blokada trzyma dobrze,do tej pory zadnych wypadków z nim nie odnotowałem.Jedyna istotna wada to ciężar,ale to tez kwestia umowna,mi odpowiada,bo czuje go na pasku jak nosze.
A sam mam jeszcze SwissTech'a dwa wynalazki,mianowicie Kuleczke i zestaw śrubokretów,do kluczy lepiej nie widze,male lekkie i doskonałe do krecenia
Unikałbym uniwersalnych no'name w promocyjnych cenach,ale to chyba oczywiste.
  • 0

budo_robototo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzieś w...lubelskiem

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
...wiadomo firmowy sprzęcik to jest to....ale i kosztuje....tez swoje.... :lol:
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
Dziś po wielu zmaganiach z miasta GTA 3 (Portland ) Dotarł do mie Wave 2003 miałbyć 2004 ale róznice sa kosmetyczne oprucz tool adaptera takie coś na śrubokrętowe bity ale te od srubokrętów nie pasują a szlifierki ja niemam wiec i tak była by używana 1 sztuka wiec dla mie 04 i 03 to bez róznicy . Cała konstrukcja tola jest jednym słowem piekna konstrukcja wygląda na mała ale super solidną zero luzów i rozbieżności często spotykanych przy chinkach cały po złozeniu jest super malutki i leciutki ,mocny i solidny a chodzi jak szwajcarski zegarek . Posiada blokowany nóż zrobiłem test z kartką w powietrzu tnie jak nozyk Pana rambo na filmie :) . Teraz mała wskazuwka dla pana Madmaxa do ciecia grubych drutów służy takie coś jak rak (takie wielkie nozyce dostepne w sklepach budowlanych pod nazwa nozyce do prentów, Tool jest pomocny np przy naprawie roweru w trasie a nie poto zeby sie znecac na tak cudowną zeczą . Zaraz zapodam foto ale neistety marnej jakosci gdyz posiadam tylko kamerke internetową. Jeszce mała wskazuwka nie traccie kasy ani czasu na chinki i topexy zbierajcie na Leathermana on zachwyca co do Gerberów to nie wiem bo niemiałem takiego w ręce. Leatherman daje do niego fajną parcianą kaburke według mei lepszą niż skurzaną wiecie spotka was deszcyk a skure trzeba pielgnować , ten sprzęt jest na tyle mały i leciutki ze z powodzeneim bez spadania spodni mozecie go nosic w kieszeni . Nazwe ten sprzęt scyzorykiem 21 wieku . pozdrawiam [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Thanks to ImageShack for [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole

Dotarł do mie Wave 2003


Co dotarło do cię? Cóż to za model LM W'2003?

miałbyć 2004


To cię w trabę zrobili po prostu i dostałeś Classic Wave'a. Jakieś $20 w plecy.

róznice sa kosmetyczne oprucz tool adaptera takie coś na śrubokrętowe bity ale te od srubokrętów nie pasują a szlifierki ja niemam wiec i tak była by używana 1 sztuka


Słucham? Nie rozumiem?

do ciecia grubych drutów służy takie coś jak rak (takie wielkie nozyce dostepne w sklepach budowlanych pod nazwa nozyce do prentów, Tool jest pomocny np przy naprawie roweru w trasie a nie poto zeby sie znecac na tak cudowną zeczą .


Taaa. Ja też zawszę nosze przy sobie raka. Tudzież piłę łańcuchową, lewarek i komplet kluczy nasadowych. Ludzie stworzyli multutoole z myślą o sytuacjach gdy brak specjalistycznego narzędzia. Takie wielofunkcyjne narzędzie zastępcze.

ten sprzęt jest na tyle mały i leciutki ze z powodzeneim bez spadania spodni mozecie go nosic w kieszeni .


Bo już opadły od raka? Nienawidzę nosić Wave'a w kieszeni. Uwiera i obciera jak cholera. Kanciasty i ciężki klocek. Dlatego własnie dostałes go z kaburką.

Gościu, nie chcę się czepiać ale twój post był tak chaotyczny, że nie zrozumiałem połowy z tego co napisałeś. Ale z tego co zrozumiałem wynika, ze Wave ci się podoba. Przynajmniej co do tego jestesmy zgodni.

pozdrawiam
wysz
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
skasować posta serialnie napisałem do dupy
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
mialem 4 lata SwissToola.
Reszta sie kurwa chowa i tyle.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
A z tym rakiem to chodziło że ten uzytkownik przesadzał z grubością przecinanego drutu multitoolem. Wersji neiznam pisze Wave tm obojetnei jaka wersja i tak jestem zadowolony za ta akse w polsce bym dostał góra leathermana pst a post to serio obeicałem komuś fotorecke i pisałem szybko bo maiłęm mało czasu skasować jest do bani masz racje ze mi to mówisz pozdrawiam . Toola kupowałem z allegro.pl od gościa na zamówienie i poprostu pomylili w sklepie ale i tak jestem super zadowolony a wersja mi wisi powiem tyle ze zapłaciłem rozsadna cene za niego pozdrawiam . A ciąży komu jak komu owego czasu ja nosiłem w kieszeni pistolet gazowy o wadze 600 gram pozdrawiam :)
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole

mialem 4 lata SwissToola.
Reszta sie kurwa chowa i tyle.

I tyle na ten temat.Popieram w całej rozciagłosci rozszerzoności
  • 0

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole

ale i tak jestem super zadowolony a wersja mi wisi


I tu się z tobą zgodzę, bo niezależnie czy jest to nowy czy stary Łejw - i tak jest świetny.
A czepiam się, bo swojego zgubiłem i ci najzwyczajniej w świecie zazdroszczę. :)

mialem 4 lata SwissToola.
Reszta sie kurwa chowa i tyle.


To dlaczego się go pozbyłeś? 8)
Ale jak to mówią - każda glizda swój ogonek chwali. (czy jakoś tak) :)
Jak dla mnie LM rządzi. ST jest za duży i za ciężki
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
mam swiss toola od -wója-
używany rok czasu z tego co wójo mówi ale normalnie nówka sztuka
zaczynam maniakalnie nim robić wszystko dla samej zabawy
zajebisty
solidne bydle.
dla mnie wypierdolony w kosmos
dzięki wój :)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Toole
Wysz nie przejmuj sie kupisz sobie Leathermana charge , a zazdrościc to neimasz czego Ty juz miałeś ja do tej pory chinke wiesz u mei za słodko z kasą nie jest , no i masz kolekcje nożyków ja tylko Viktorka solidera . Odnośnie tego raka to ja miałem namyśli że tool ejst wielkości kombinerek i sie robi nim to co kombinerkami a nie to co powinno sie robić rakiem pomyśl czy sprubujesz ciać pręt zbrojeniowy kombinerkami :) . Śmiało mozesz sie czepiać bynajmiej bede myślał nad zrozumiałościa tego co napisze pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024