Skocz do zawartości


Zdjęcie

blade 3 triniti


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

budo_historyk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

blade 3 triniti
jak w tytule ktoś widzial jak wrażenia? ja oglądalem w ostatnią sobotę powiem że całkiem sympatycznie się oglądalo dużo walk w tym jedna sekwencja z wyciągnięciem balachy i fajnym przejściem. NO I CÓRKA WHISTLERA PALUSZKI LIZAĆ HEHEHEHEHE :) poza tym film na miłe spędzenie popołudnia ewentualnie wieczoru.
  • 0

budo_natureza
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 294 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-ń

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
Jako fan Blade'a w każdej postaci (komix, film) wysuwam wnioski co nastepuje:
Trzecia część jest dobra, ale:
- niektóre wątki można by bardziej wysunąć na pierwszy plan.
- troche zbyt dużo "migawkowych" ujęć.
- niektóre postacie są po prostu drętwe.
Są też plusy:
- Ciekawe dialogi (odzywki Hannibala Kinga RULEZ !)
- dobra fabuła (szkoda, ze nie rozwinięto bardziej epizodu z FBI)
- klimat ! (w jedynce klimat był orgazmistyczny, w dwójce przesadzili z mrocznością i udziwnieniami, a teraz jest akurat choć bliżej do jedynki)
- nie nuzdisz sie przy oglądaniu.
- walki dobre, ale krótkie (co pozwala skupić większą uwage na fabułe)
- MUZYKA !!

Podsumowujac:
Moim zdaniem Blade: Trinity to film dobry, a nawet bardzo dobry ale niestety nie tak wybitny jak część pierwsza. O części drugiej nie wspomne (przerost formy nad treścią i zbytnie "wybajerowanie")

osobiście film polecam.
  • 0

budo_sirvaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
Największy plus: panna Biel.
Największy minus: za mało panny Biel. :)

Tak czy owak nie zachwycił mnie film. Spodziewałem się więcej, ale Wesley wypowiadając się na temat filmu, nie wykluczył możliwości kontynuowania serii, a nawet był temu bardzo rad. A że ogólnie na świecie film odniósł jakiś wymierny sukces w postaci sporych zarobków, więc zapewne doczekamy się Blade siwusa na wózku inwalidzkim. ;)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
Do dupy ... jedynka byla ok ... dwojka za bardzo udziwniona ... a w 3 ce byl za slaby "boss" w porownaniu do 2 poprzednich czesci - wiecej spodziewalem sie po pierwszym wampirze. Jakos tak w ogole .... 3 ka nie podchodzi mi ... za malo czarnego humoru i film w konwencji "reklamowej"
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
jedynka byla smieszna, jak brechtalismy sie z kumplami na seansie to sie na nas ludzie dziwnie patrzyli. Granie w Maskarade wypacza ;)
dwojki nie ogladalem-obejrzec mam zamiar
trojki tez jeszcze nie ogladalem.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
Jak już parę razy mówiłem mam skrzywienie na punkcie tej serii a w szczególności 1 części którą oglądałem z 20 jak nie więcej razy. Jeśli chodzi o 2 to nie była najgorsza, ale klimat 1 zdecydowanie bardziej mi odpowiadał. 3 klimatem ewidentnie stara się nawiązać do 1 niestety nieudolnie. Jest parę scen które naprawdę mi się podobają ale choreografia walk jest kiepska (przede wszystkim dynamika kuleje) ewidentnie widać że Wesley się zestarzał :( i nie rusza się tak jak kiedyś (no chyba że aż tyle spieprzyli tą choreografią ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć). Muzyka mi nie pasuje w pierwszej części była zajebista w 2 też niczego sobie a w tej nie jest zła ale kurde to nie ten klimat moim zdaniem. Główny przeciwnik to lama w porównaniu do dwóch poprzednich części przecie to pierwszy wampir, wielki Drakula, przedwieczny i naprawdę powinien być większym wyzwaniem niż tak jak to przedstawili. Jak to mój znajomek powiedział film ratuje King którego teksty naprawdę bawią no i od czasu do czasu Blade zachowuje się tak jak w pierwszej części na przykład po uratowaniu niemowlaka czy w trakcie przesłuchiwania jednego z „niewolników”. Ogólnie rzecz ujmując dla wielbicieli gatunku :) .
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
Ogólnie jedyneczki nie pobił, ale King i miss Biell uratowali honor filmu. Słabo moim zdaniem wypadł Draki. Król wampirów i cały czas dawał d**y. Dziwka a nie król wampirów :wink:
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
Co wu chcecie? Bardzo dobry film, od czasów equilibrium lepszego nie widzialem :) A warto go obejrzec chociażby ze względu na pannę Biel :P No i muzyka tez niczego sobie.
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti
http://www.forum-kul...showtopic=70424 :roll: :roll: :roll:
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: blade 3 triniti

http://www.forum-kulturystyka.pl/index.php?showtopic=70424 :roll: :roll: :roll:


Oooo umiesz wklejać linki :twisted: Naucz mnie :-)
Nie każdy siedzi non-stop w necie i wie kiedy i gdzie był jakiś temat.

Ja nie wiedziałem
się wpisałem
co myślałem

:twisted:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024