Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Eee... tam, zwal jak zwal. Nalezalo mu sie to i dostal, slusznie i sprawiedliwie. Tak trzymac.

chcąc, nie chcąc zgadzam się
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Cała ta dyskusja miała by sens dopiero, kiedy sami zobaczylibyśmy na własne w jaki sposób dzieciak się zachował. Zapewne TloluviN ma przed oczami zamyślone dziecko, wracające ze szkoły,

dokładnie tak
Jak i w sprawie z samochodem ja podałem jakiś przykład a ktoś inny ma przed oczami sytuację gdy spieszy się rano i słusznie go złości jak ktoś przez 3 sek śpi.

Dlatego : ten koleś ze sklepu. Dla mnie jego zachowanie to takie wyzwanie jakie rzucił innym. Nie skarcę go ja skarci ktoś inny. A jak nie zrobi tego nikt to w końcu on kogoś w tym przejściu opluje i sam przewróci, no czemu nie skoro wszyscy go się boją ...
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Cała taka akcja odbywa się w Waszej głowie. To czy ktoś jest w stanie Was na ulicy obrazić, zależy tylko od Was. Bo kim trzeba być, żeby dać się słownie sponiewierać brudnemu lumpowi, czy dresiarzowi z mózgiem wyżartym przez koksowanie? Ja jestem zbyt wysoko, żeby mogli mnie oni dosięgnąć słowem. Oni po prostu nie dosięgają.

I cała reszta postu wyjasniaja wg mnie rozsadne i życiowe podejscie do sprawy. I jeszcze jeden cytat: "Czy na świecie
wiele się zmieni, gdy z młodych gniewnych zostaną starzy wkurwieni ??"
bo napewno idąc droga wyrzucania ludz iw błoto,kopania ich za to ze spogldają przez ramię na nasza gazete czy też za to ze nadepną mi w autobusie na buta do tego się dazy. Ludzie czasem trzeba nad soba panowac,a ponoć panować nad soba to najwyższa władza
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Cała ta dyskusja miała by sens dopiero, [..] etc


nie mam nikogo przed oczami. po prostu dla mnie to smieszne od razy wyskakiwac do dzieciaka z rekami. pyskowek nie dopuszczam, bo to strata czasu. przy sytuacji kiedy muchol by zwrocil uwage a gnojek wylecial z twarza do niego - wtedy bym go rozumial. a tak... widno muchol ma misje - walczy z chamstwem. wlazi w ta gnojowke az po uszy i walczy. przyklad ze swiatlami mnie w ogole rozjebal - duzo, naprawde duzo jezdze po tym miescie i wile osob trabi na swiatlach, ale kiedy ktos _ewidentnie_ sie ociaga. muchol nie zdaje sobie moze sprawy, ze poprawianie grzywki w lusterku zamiast zwracania uwagi na to co sie dzieje dookola to brak szacunku dla innych uzytkownikow drogi. no ale on ma misje - w dodatku zlosliwa. on burakom pokaze. kiedys sie zdziwi jak trafi na zlosliwego legaliste z zacieciem konfidenckim jak on sam. koles zadzwoni na 112 i zlozy doniesienie o samochodzie, ktory ruszyl na czerwonym swietle. potem wylaczy telefon i bedzie sie onanizowal w myslach poczuciem dobrze wykonanego obowiazku.
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Natomiast jak mi jakiś palant zatrąbi gdy stoję przed przejściem bo już zielone to włączam awaryjne, czekam na rozpoczęcie zmiany na czerwone i ruszam. A burak zostaje na następną zmianę świateł.


To już qrna wiem dlaczego na Targowej są bez przerwy korki.
Muchol Ty nie ukarałeś palanta. Ty sprawiłeś, że kilkanaście osób za tobą zastanawia się, co za kretyn zasnął/zasłabł przed skrzyżowaniem. Kilka z tych osób może zaryzykować zmianę pasa, bo mają ważne spotkanie , albo chcą odebrać dzieci przed zamknięciem przedszkola. Stwarzasz na drodze potencjalnie niebezpieczną sytuację z powodu urażonego ego.

Fucktycznie, dobrze, że Ty noża nie nosisz. Strach pomyśleć co wtedy mugłbyś głupiego zrobić za krzywe spojrzenie.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
niecały rok temu z kolegą widzieliśmy jak dwaj smarkacze obrzucaja kamieniami przejeżdżający pociąg osobowy. Na pytanie co robia odpowiedż była właśnie "odpierdol sie pan". Moją odpowiedzią był prosty w gębę rozwydrzonego gnoja. gdy podnosil się z ziemii cała jego hardość gdzieś sie ulotniła...
czasem bęcki naprawde zrobia więcej niż 100 godzin umoralniajacych pogadanek
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

odpowiedz najpierw na moje pytanie - dlaczego uwazasz, ze mozesz kogokolwiek karac?


dlatego:

ale takiego kolesia jak Ty bym zbutowal.


  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
zgadzam się w 95% ;)
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...



odpowiedz najpierw na moje pytanie - dlaczego uwazasz, ze mozesz kogokolwiek karac?


dlatego:

ale takiego kolesia jak Ty bym zbutowal.



cos chciales tym dowiesc?
czy piszac o butowaniu pisze o karze? nie - dla mnie to czysty akt zemsty, niesprawiedliwego odwetu jak kto woli.
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
NO blokada skrzyzowania to jest to,biorąc pod uwage godziny szczytu,to super sprawa,szczegolnie jak jedzie karetka lub cos,ale przy odrobinie szczescia jedzie ratować komuś zycie,moze komus z Twojej rodziny.........a "burak" za Tobą mysli "no super spoznie sie na kolejny odcinek telenoweli,ale moze puszcza reklamy........."
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

niecały rok temu z kolegą widzieliśmy jak dwaj smarkacze obrzucaja kamieniami przejeżdżający pociąg osobowy. Na pytanie co robia odpowiedż była właśnie "odpierdol sie pan". Moją odpowiedzią był prosty w gębę rozwydrzonego gnoja. gdy podnosil się z ziemii cała jego hardość gdzieś sie ulotniła...
czasem bęcki naprawde zrobia więcej niż 100 godzin umoralniajacych pogadanek



a) wpierw zwróciłeś uwagę
B) ich zachowanie stwarzało niebezpieczeństwo dla innych
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

cos chciales tym dowiesc?
czy piszac o butowaniu pisze o karze? nie - dla mnie to czysty akt zemsty, niesprawiedliwego odwetu jak kto woli.


brak niekonsekwencji.

Ale ja pewnie, nie zareagowalbym tak jak muchol
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
TO są jakies faken jaja,dochodzimy do tego ze jednego trzeba skopac a innego nie,tylko ktory jest ten własciwy.Juz wystarczy debili ktorzy rzucajaa sie z nożami na ludzi bo mieli "nagły atak agresji i musieli sie wyładowa"czy ludzi ktorzy mordują całą rodzine bo mieli swoje problemy,zawodowe,czy osobiste....przez takie persony ludzie boją sie ludzi ktorzy kolekcjonuja noże ,lub pasjonuja sie bronia palna.Stosując takie metody dojdzie do tego ze ktos kto cwiczy SW bedzie potencjalnym morderca i trzeba sie go bedzie bac
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

brak niekonsekwencji.



teraz to mi zabiles cwieka :-) to podwojna negacja czy przejezyczenie?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
Cieszę się chociaż, że już dwie osoby (RobertP i Rybak) przyznały, że dobrze, że noża nie noszę. Dzięki za te głosy poparcia w sprzeciwie w kwestii prób legalizacji noszenia noża. :wink:
  • 0

budo_tloluvin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Cieszę się chociaż, że już dwie osoby (RobertP i Rybak) przyznały, że dobrze, że noża nie noszę. Dzięki za te głosy poparcia w sprzeciwie w kwestii prób legalizacji noszenia noża.


eeee... ale noszenie noza jest legalne. nie trzeba tego legalizowac.

tak sobie mysle - pies ogrodnika z Ciebie muchol - ja nie powinienem to inni tez niech nie nosza...
  • 0

budo_samael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy wiecznych łowów

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
"LEPIEJ KOPAĆ NIŻ BYĆ KOPANYM"
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
No dobra ale czy samo noszenie noża czyni mnie niebezpiecznym???
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...
Troche dorabiacie filozofie do calego zdarzenia, zupelnie niepotrzebnie. Ja wychodze z zalozenia ze kazdy wie kiedy postepuje dobrze a kiedy zle, rozroznia dobro i zlo. Cale to usprawiedliwianie jest wtorne i bardzo plytkie. "Zamyslony dzieciak ze szkoly" ... no chyba sami nie wierzycie w ta wersje, zreszta w szkole nie wolno palic :wink: :)
Muchol na skrzyzowaniu tez postapil zle, i tez wie o tym :!: Wcale tego nie ukrywa, sam mowi ze jest czesto zlosliwy. Wszyscy sie od razu zburzyli na takie zachowanie i chetnie na tym skrzyzowaniu by wysiedli zeby wklepac mucholowi :lol: jak sie komus uda to napisze na forum "jak to nauczyl "kierowce buraka" kultury. No i bedzie mial racje :!: To ta sama sytuacja co z tym "trudnym mlodziencem" w sklepie.
"Nie rob drugiemu co Tobie nie mile" :!: Proste i ponadklasowe :wink: :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nie skopałem gościa, i mam wyrzuty sumienia...

Cieszę się chociaż, że już dwie osoby (RobertP i Rybak) przyznały, że dobrze, że noża nie noszę. Dzięki za te głosy poparcia w sprzeciwie w kwestii prób legalizacji noszenia noża. :wink:

Dobry zart, dobry.

Mowa jest o tym, ze dobrze ze Ty konkretnie nie nosisz, a nie o jakiejs legalizacji legalnych rzeczy, muchol, sorry, ale malo poznalem (jesli sie tak mozna wyrazic, ale w jakis tam sposob tak, wiec raczej mozna) takich marudnych facetow jak Ty.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024