Skocz do zawartości


Zdjęcie

Del Blue Personal Fighter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Del Blue Personal Fighter
Rzecz ciekawa, więc postanowiłem strzelić dwie fotki na szybko. Wykute przez Del'a Blue 5.25 cala klingi ze stali węglowej (O-1) utrzymanej w japońskim duchu... oplot stabilizowany żywicą i piękny hamon. Pochwa przeznaczona do noszenia IWB (static cord) jest wyłożona aksamitem (!) aby nie rysować klingi. No i razor-sharp oczywiście :)

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_kaligula
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 889 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
glownia piekna, oplot strasznie mi sie nie podoba. kydex tez do chwytu nie pasuje. czyli wrazenia dokladnie jak przy Corkumie :)
  • 0

budo_ciulkwens
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 923 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
wrecz kurwa wykurwisty!!
jedyne co z tym moze konkurowac w moich oczach to Rinaldi
  • 0

budo_mr_twinkle
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 655 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Nie no, Piter, nie dawaj mi zdjęć takich noży. Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal (na fajne laski też wolę za dużo nie patrzeć). :) A poważnie - jest wspaniały. I o wiele bardziej przypomina tanto niż np. Recon Tanto od CS. Nie ma "kanciastego" załamania linii ostrza. Ale dla mnie to pozostaje co najwyżej CRKT Hissatsu. A wykładzina w środku kydeksu żeby nie rysować ostrza - ten patent powinien być powszechniejszy.
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Robi bestia wrażenie nie ma co,szczegolnie aksamit,ale mogli jeszcze jakos zamaskowac wyglad pochwy z zewnątrz,wtedy to juz zupełna ekstraklasa by byla
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Nóż piękny, ale za diabła mi pochwa nie pasuje. No nie podoba mi się custom taki ładniutki w kydeksie i ze sznurkiem spadochronowym. :roll:
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Jumbo, bo to nie jest nóż tylko na półkę... wsadź go z tyłu za pasek to od razu zobaczysz, że robił to ktoś, kto sie zna na swoim fachu. DObycie jest ciche i szybkie, noszenie maksymalnie skryte.

Co do patentu z aksamitem, to jest niezły... ale wybitnie do noży o zastosowaniach "nieużytkowych" ;) Nóż wychodzi gładko i cicho, plus kydex nie ma styku z powierzchnią. Ale niewyobrażam sobie wykładanej pochwy w przypadku noża roboczego czy outdoorowego, to strzał w plecy niemalże. A dla czego, to chyba łatwo sobie wyobrazić... WODA. Nóż w terenie klinga byłaby permanentnie mokra, jakieś grzybki by na tym jeszcze nie daj Boże wyrosły czy inne tam pleśnie. Czysty kydex to dobrze chroniony nóż i jego "nosiciel", czystość, higiena, suche ostrze i duuużo mniejsze problemy z korozją. W lesie czy w stepie... czysty kydex rulez. Lub świetnie zaimpregnowana skóra rzecz jasna, ale nie chłonny-jak-gąbka-aksamit.
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
W kazdym razie tego noża ja bym raczej nie nosil jako outdoroweg,wrecz przeciwnie na poleczke i do ogladania,tylko ten kydex,koniecznie do zamaskowania
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Odnosząc się do uwagi o dobywaniu i walorach terenowych aksamitu - żądełko to nie wygląda na stworzone do rąbania patyczków, zdecydowanie nóż "miejski".
Uwielbiam takie ostrza - niby nic, żadnych matowień, żebrowań, ząbków.
Czysta groza w błyszczącym zębie.

Pochwa.. cóż - pochwa ma być uzyteczna, chronić ostrze i.. tyle? Zatknięta za pasek nie będzie nic szpecić.

Jest piękny.


P.S.
Czym najlepiej czyści się zaślinioną klawiaturę? Pociekło...

  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
piękne
Piter oplot stabilizowany żywicą ??
czyli powiedzmy w domowych warunkach gdyby zrobic taki oplot taśmą nasączoną wcześneij w żywicy toby wyszło cosik podobnego ??

strasznie mi si epodobają takie oploty i może by coś pokombinował ze domową wersją ......
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Szlif i kształt ostrza zajebisty (bogu dzięki że nie kanciasto-brzydkie tanto), oplot wizualnie mi się nie podoba (ale do noża o takim wschodnim charakterze taka rękojeść to chyba najlepsze rozwiązanie pod kątem estetycznym), musiałbym potrzymać w ręce i sprawdzić jak ten oplot się sprawdza, a pochwa..... nie no kydex do takiego noża?? :? , na myśl przyszła mi ta skórzana pochwa do Bog Doga która nijak do noża nie pasuje....
  • 0

budo_hakas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 481 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodniopomorskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Witam! Jestem pod wielkim wrażeniem użytkowym tego noża. Zakochałem się w nim. Ciekawe ile kosztuje ale myśle , że około 200$ zaznaczam strzelam co do ceny.
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter

żądełko to nie wygląda na stworzone do rąbania patyczków, zdecydowanie nóż "miejski".

Pochwa.. cóż - pochwa ma być uzyteczna, chronić ostrze i.. tyle? Zatknięta za pasek nie będzie nic szpecić.

Dokładnie tak! Podoba mi się tekst "miejskie żądełko" ;) Taka bowiem rola tego noża / pochwy. Tej pochwy w ogóle nie powinno być widać podczas noszenia... no dobra, starczy. W każdym razie nóż jest jak widać :)

Blacha, najlepsza technika to najpierw bardzo mocny oplot a potem nasączasz żywicą. I masz rękojeść w stylu "kraj wkitnącej wiśni" a jednocześnie twardą i wytrzymała, niczym z micarty bez mała... cool :)
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
to teraz po zachywtach czas na zejscie na ziemie, Piter podej cene i bedzie wszystko jasno jak bardzo 'żądełko"moze nas uziemic;]
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Ceny wrzuce pewnie wieczorkiem na stonę do siebie... sprawy finansowe tam wolę poruszać. Tu niech będzie czysta galeria, bez zbędnych sugestii cenowych (w każdym razie ja się będę tego trzymał).
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Fajniutki , mi się bardzo podoba, chociaż tego rodzaju oploty mi się nie za bardzo podobają. Chetnie bym tak przygarnoł :)
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Piter.... cena miała być u Ciebie....
Daj się podołować, pogoda sprzyja ;-)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
jak ktoś jest zaintetesowany, to zawsze można wysłac emaila... i tak na marginesie, to właśnie ktoś dziś emaila wysłał i nóż jest już sprzedany.
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
I w ten sposób ktos stal sie włascicielem wspaniałego dzieła sztuki,qrde nadal ten aksamit mnie kreci :)
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Del Blue Personal Fighter
Pogratulować, pozazdrościć :-)
Oby dobrze służył :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024