Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ale bezsens wymyslilem...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale bezsens wymyslilem...

145 zł to dobre pieniążki? 8O


Użyłem sformułowania "dobre"? :-)
Co masz na myśli?
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale bezsens wymyslilem...

zwłaszcza za te pieniążki.


Dla mnie to oznacza, że dobre pieniążki. Loozik.


A co do projektu kolegi A`te.
Pomysł fajny, gdyż na pewno będzie to oryginał. Nie musi być bojowy, hardcorowy itd. Ma być Twój i to się liczy. Jeżeli sprawi Ci przyjemność jego wykonanie, tym bardziej warto.

A poniżej mój projekt i wykonanie - Skeletal

Dołączona grafika
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale bezsens wymyslilem...
Pełen luzik :-)


ciekawy nożyk, z czego są żeberka?
BTW - Twoja stronka chyba trochę przygasła? :(
  • 0

budo_a`te
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 496 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kątowni.

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale bezsens wymyslilem...
eh.. zastosowaniowcy.. czy kosiarz naprawde musi do czegos sluzyc? a niechby se wisiau na scianie i gosci straszył... a ten gdyby go zrobic z tytanu bylby tak lekki ze mozna by go w majtach nosic (gdyby sie ktos nie bau o...). :wink: moglby sluzyc do - jak juz ktos tu wspomnial - przebijania tkanek miekkich (niekoniecznie pomidory, ogorki, srajtasma...). przeciez do tkanek miekkich należą też mięśnie, chrząstki, powięzie, ścięgna, kaletki maziowe, torebki stawowe i inne takie podobne....
  • 0

budo_pecado
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 797 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale bezsens wymyslilem...

eh.. zastosowaniowcy.. czy kosiarz naprawde musi do czegos sluzyc? a niechby se wisiau na scianie i gosci straszył... a ten gdyby go zrobic z tytanu bylby tak lekki ze mozna by go w majtach nosic (gdyby sie ktos nie bau o...). :wink: moglby sluzyc do - jak juz ktos tu wspomnial - przebijania tkanek miekkich (niekoniecznie pomidory, ogorki, srajtasma...). przeciez do tkanek miekkich należą też mięśnie, chrząstki, powięzie, ścięgna, kaletki maziowe, torebki stawowe i inne takie podobne....


Fajnie by było jakby choć tą cebulę przysłowiową już niemalże dało się nim pokroić ;-)
Co do noszenia w majtasach to w trzy kropki trzeba wpisać organ najbliższy przy osobistych preferencjach troczenia? ;-)
Co do tkanek miękkich to dodałem tam emotkę, bo S&W zdecydowanie nie nadaje się do prac kuchennych ze względu na przekrój ostrza (no ok - pomarańcze obiera się nim geniealnie dzięki kanciastemu tanto), ale nie mogłem się powstrzymać mając w pamięci opisy i recenzje, które czytuję ;-)

Co do Twojego projektu - umieść proszę etapy rozwoju, bo zapowiada się coś fajnego, a jak bodajże jumbo napisał - nieważne do czego się to nada jeśli będzie autentycznie Twoje.
Powodzenia, niech ciąg dalszy nastąpi ;-)
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ale bezsens wymyslilem...

BTW - Twoja stronka chyba trochę przygasła? :(


W jakim sensie? :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024