Skocz do zawartości


Zdjęcie

Witam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshimitsu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
Cze, tak pisze w tym temacie, bo nie chce zaśmiecać forum, czy są może jakieś zajęcia capo w wawie, ale w piątki (w piątki to chyba był cervantes, ale trzeba było być gdzieś zapisanym..) i weekendy. Kiedyś chodziłem przez jakiś czas, ale musiałem zrezygnować, a teraz nie mam czasu poza tymi trzema dniami.. Thx za pomoc
  • 0

budo_sawosz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1121 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
Polecam stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]! Tam są podane dni i godziny treningów FICAdG
  • 0

budo_largo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielkie Księstwo Warszawskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
no w piątek Beribazu ma treningi na warszawiance (chyba)... godzin nie pamietam :P
  • 0

budo_razzededge
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z galerii

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
hala szermierczna warszawianki, zaczyna sie o 19 8)
  • 0

budo_lucjusz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
W piątki i soboty (poza tym pn i czw.) ma treningi warszawska sekcja UNICAR. Szczegóły na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_degenerado
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:www.capoeira.home.pl

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
a ja poprosze o zobrazowanie mistycznych dzewczecych przezyc z roda :) )
  • 0

budo_uirapuru
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2966 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belo Horizonte
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
a ja poprosze o wyrazanie sie NA TEMAT w odpowiednich tematach.
  • 0

budo_fireowl
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czarnków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
Jestem tutaj nowy więc na początek witam wszystkich.
Pisze przy okazji tego tematu zamiast zakładać nowy bo w sumie mam ten sam problem co Shaggy. W sumie to nie tylko ja ale też mój kumpel z którym razem ostatnio dość mocno zainteresowaliśmy się Capo. Problem w tym, że mieszkamy w mieście o którym pewnie nawet w życiu nie słyszeliście(Czarnków :P ) i sekcji Capo u nas nie ma :( Z tego co wiem to najbliższe sekcje są w Poznaniu(75 km.) :( Wiem, że nauka poprzez internet itp. to porażka ale szans na regularne treningi nie mamy, a nie chcemy tylko z tego powodu zrezygnować z naszych marzeń. Może jednak są w pobliżu jakieś grupy o których nie wiem? A może jakieś warsztaty/obozy, z założeniem że były by to obozy dla zupełnie zielonych, no może oprucz gingi, chociaż to też pewnie wygląda koślawo w naszym wykonaniu :P Ewentualnie tak czy inaczej, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek namiary na książki, strony, filmy instruktażowe do Capo. Jak już mówiłem wiem, że to porażka i z tego nie da się nauczyć dobrze Capo, ale chciaż troche, podstawy ;) Bo jak juz się człowiek(a w zasadzie dwóch) napali na Capoeire to tak łatwo się nie da zapomnieć :P
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
jedna z grup w poznaniu Companhia Pernas Pro Ar - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jesli tylko bedzie info o jakis warsztatach na bank pojawi sie na stronie.

pozdrawiam
  • 0

budo_lacan
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
:)
  • 0

budo_fireowl
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czarnków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
Dzięki panowie w imienu swoim i kumpla za odzew i pomoc :] A tak przy okazji, to ile kosztują mniej więcej takie warsztaty i czy są również przeznaczone właśnie dla noob'ów? ;-)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
no jasne,ze tak.jesli chodzi o cene to roznie to bywa moze to byc granica 20-30 E ( !! ) jak i rowniez 20-30 zl (zwykly trening.)to juz zalezne od grupy.

pozdrawiam
  • 0

budo_cz4rn4
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CB Piła
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
Hmmm... fireowl a czy Ty przypadkiem nie byles na pokazie naszej grupy [#####] w Czarnkowie, w amfiteatrze... Chyba nawet w te wakacje? :D Jezeli nie pomylilam miejscowosci... To powinno sie zgadzac.
I w takim razie najblizsza sekcja jest u nas, w Pile :D
Zapraszamy na treningi :D
  • 0

budo_fireowl
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czarnków

Napisano Ponad rok temu

Re: Witam
Właśnie, właśnie, co do tego pokazu, sporo osób mi o tym opowiadało a ja sam go niestety nie widziałem :( Z resztą w wakacje jeszcze nie byłem tak bardzo zainteresowany Capo. Macie może jakąś stronke? Jakieś bliższe info na temat treningów? Gdzie, kiedy i za ile? Ewentualnie mój nr. gg 1159970. Pozdrawiam :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024