Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido i Bjj?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
24 odpowiedzi w tym temacie

budo_henryk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Aikido i Bjj?
witam wszystkich!Przegladajac strony z klubami bjj zauwazylem ,ze wielu instruktorow aikido w Polsce jest takze instruktorami bjj.Ciekawi mnie czemu akurat srodowisko instruktorow aikido zajelo sie bjj.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
Wszystko przez Pana Karola Matuszczaka :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
u ktorego/z ktorym( nie wnikam) czesc kadry bjj cwiczyla aikido
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
mam okazje czesto ogladac treningi prowadzone przez Pana Matuszczaka i powiem Ci, ze wiekszosc mi na aikidokow nie wyglada :wink: :wink: :wink: choc najlepsi karkami nie sa...
  • 0

budo_henryk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
teraz rozumiem!Pan Matuszczak byl/jest aikidoką.Ale zdaje sie ,ze mimo ze trenuja bjj (uwazane za tak skuteczny styl walki) to jednak aikido tez trenują/nauczają
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

teraz rozumiem!Pan Matuszczak byl/jest aikidoką.Ale zdaje sie ,ze mimo ze trenuja bjj (uwazane za tak skuteczny styl walki) to jednak aikido tez trenują/nauczają

Pewnie tak mocno kochaja aikido :lol:
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
albo mają z niego niezłą kasę - stopnie tez co poniektórzy nadal zdobywają, po mimo że aikido jest nieskutecznie i do niczego według niektórych z nich.
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

mam okazje czesto ogladac treningi prowadzone przez Pana Matuszczaka i powiem Ci, ze wiekszosc mi na aikidokow nie wyglada :wink: :wink: :wink: choc najlepsi karkami nie sa...


coz tez mam ta przyjemnosc, a moj brat mial przyjemnosc cwiczyc aikido pod okiem Pana Matuszczaka.

Nie wiem czy kots jeszcze z pierowtnych aikidokow tym sie zajmuje, jesli ciwczya bjj.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

mam okazje czesto ogladac treningi prowadzone przez Pana Matuszczaka i powiem Ci, ze wiekszosc mi na aikidokow nie wyglada :wink: :wink: :wink: choc najlepsi karkami nie sa...

.... 8O a jak powinien wyglądać prawdziwy aikidoka?! :)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

albo mają z niego niezłą kasę - stopnie tez co poniektórzy nadal zdobywają, po mimo że aikido jest nieskutecznie i do niczego według niektórych z nich.

dokładnie tak! Matuszczak z Matysiakiem z jednej strony krytykują aikido -twierdząc(także na łamach tych samych numerów ich pisma-Budokan"),że żadna technika nie nadaje sie do realnego zastosowania....a z drugiej nauczają bo aikido przynosi im większą kasę niż bjj
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

dokładnie tak! Matuszczak z Matysiakiem z jednej strony krytykują aikido -twierdząc(także na łamach tych samych numerów ich pisma-Budokan"),że żadna technika nie nadaje sie do realnego zastosowania....a z drugiej nauczają bo aikido przynosi im większą kasę niż bjj


Hehe... Czyżby lepszy marketing? :D A może (nie obrażając nikogo :bad-words: ) hipokryzja?
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
Karol nie naucza już aikido.
  • 0

budo_krecik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KMK

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
Nie chce tu bronic p.Matuszczaka bo nawet go nie znam. Ale co ma jego opinia na temat skutecznosci danego stylu z jego nauczaniem. Czy mistrz Jogi ktory stwierdzil by ze przez jej treningi wcale nie uda sie nam kogos pokonac nie mialby prawa jej nauczac? Natomiast biorac pod uwage stosunkowo male pokrewienstwo styli wole trenerow specjalizujacych sie w danym stylu a nie ludzi renesansu ale to calkiem inna historia
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

a jak powinien wyglądać prawdziwy aikidoka?!


no jak to jak?? :wink:
maly, chudy i najlepiej zolty... :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

dokładnie tak! Matuszczak z Matysiakiem z jednej strony krytykują aikido -twierdząc(także na łamach tych samych numerów ich pisma-Budokan"),że żadna technika nie nadaje sie do realnego zastosowania....a z drugiej nauczają bo aikido przynosi im większą kasę niż bjj


Hmm co ty pieprzysz ? Kurde czlowieku opanuj sie i nie lec z wywalonym jezorem za ogolnym trendem krytykowania aikido bo ci to nawet nei wychodzi. Co ma skutecznosc aikido do jego nauczania ? Wiele ludzi trenuje dla sportu nie dla skutecznosci, inni trenuja dla calej otoczki jaka stwarza dany styl inni bo sie interesuja wschodem i tak dalej ... Wiec prosze cie zastasnow sie co piszesz zanim cos napiszesz.

Jeszcze jedno tutaj widze ... Jak aikidocy sie upieraja, ze aikido jest skuteczne to sa fe i trzeba ich zjechac ... Jak sie przyznaja, ze techniki sa nie skutecze w wiekszosci to tez fe i trzeba ich zjechac ... Zastanowcie sie czego chcecie ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

a jak powinien wyglądać prawdziwy aikidoka?!


no jak to jak?? :wink:
maly, chudy i najlepiej zolty... :wink: :wink: :wink:

w Polsce raczej tak:
szczuply, wysoki, dlugie wlosy, zahaczajacy o subkulture metalowcow :wink:
pozdro dla wszystkich stereotypowych aikidokow :)
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?
cholera...chyba nie jestem stereotypowym aikidoka :( :( :(
no to przestaje cwiczyc Aikido...po co mi to?? :wink: :wink: :wink:


i jeszcze Szczepan w innym topicu napisal, ze Aikido jest niedobre... :(

:wink: :wink: :wink:


ps. pozdrowienia dla wszstkich sereotypowych bjj-owcow(neologizm jakis chyba...) od (chyba nie)stereotypowego aikidoki :wink: :wink: :wink:
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

w Polsce raczej tak:
szczuply, wysoki, dlugie wlosy, zahaczajacy o subkulture metalowcow :wink:
pozdro dla wszystkich stereotypowych aikidokow :)


Cholera, ja chyba serio nie aikido ćwiczę...;-) ;-)
U mnie sami łysi... :lol: :lol:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

dokładnie tak! Matuszczak z Matysiakiem z jednej strony krytykują aikido -twierdząc(także na łamach tych samych numerów ich pisma-Budokan"),że żadna technika nie nadaje sie do realnego zastosowania....a z drugiej nauczają bo aikido przynosi im większą kasę niż bjj


Hmm co ty pieprzysz ? Kurde czlowieku opanuj sie i nie lec z wywalonym jezorem za ogolnym trendem krytykowania aikido bo ci to nawet nei wychodzi. Co ma skutecznosc aikido do jego nauczania ? Wiele ludzi trenuje dla sportu nie dla skutecznosci, inni trenuja dla calej otoczki jaka stwarza dany styl inni bo sie interesuja wschodem i tak dalej ... Wiec prosze cie zastasnow sie co piszesz zanim cos napiszesz.

Jeszcze jedno tutaj widze ... Jak aikidocy sie upieraja, ze aikido jest skuteczne to sa fe i trzeba ich zjechac ... Jak sie przyznaja, ze techniki sa nie skutecze w wiekszosci to tez fe i trzeba ich zjechac ... Zastanowcie sie czego chcecie ...

Pozdrawiam.

TE FACET! DO QRWY NENDZY! :evil:POGIEŁŁO CIE CZY JAK!?!....czy ja napisałem ,że krytykuję aikido?! czytaj uważnie! potem przemyśl co przeczytałeś! a jeśli dalej nie kumasz tego co przeczytałeś to zapytaj się kurtórarnie, a nie wyjeżdżaj z pieprzeniem czy ruchaniem!!Ja nie krytykuję aikido, a pisałem o ludziach którzy w tym samym piśmie -na jednej stronie krytykują ,a na innej ogłaszają ,że nauczają aikido!........Szacuneczek i pozdruffka! 8)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido i Bjj?

w Polsce raczej tak:
szczuply, wysoki, dlugie wlosy, zahaczajacy o subkulture metalowcow :wink:
pozdro dla wszystkich stereotypowych aikidokow :)


Cholera, ja chyba serio nie aikido ćwiczę...;-) ;-)
U mnie sami łysi... :lol: :lol:

znałem sporo aikidoków i uważam ,że ogólnie-bardzo fajni ludzie
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024