Skocz do zawartości


Zdjęcie

PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
59 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Ronin to jedna szkoła z wieloma oddziałami :D Centrala w Krakowie :D Szef P. Ochniowski :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
No ale uczony doswiadczeniem Pierwszego Pucharu Warszawskego Gdzie Tae Tad startowal musial z Combatem zaplacic pelna oplate... to chyba file musza byc osobno zrzeszone :?
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Dwa słowa do KingKonga (jak przekręciłem to sorki)
Bokserzy, kickbokserzy, "chwytacze" byli i wpierdolu nie spuścili. Zaczeli spuszczać po wprowadzeniu MT w swój arsenał - ale przed to nie
Co do tańca przed - kata, dechy i tak dalej z Wai Kru nie można za bardzo porównywać. Zasadniczo "taniec" świadczy o szkole MUAY THAI. Jest jej IDENTYFIKATOREM. Zatem jest chujowo jeżeli kolo z takiej szkoły przejdzie sobie do okoła ringu tak jak przeciwnik i 90 % innych. Nie jest powiedziane JAK to Wai Kru ma wyglądać. Zawodnik - jeżeli trener nie powie mu co i jak ma zapodawać w okresie "tańczenia" MOŻE i powinien zasadniczo improwizować. Przecież tyle jest technik, które można wykonać w rytm muzy że głowa mała.
Ale... może się czepiam. Może :) ale. TAKIE są przepisy, które nie do końca są tak restrykcyjnie przestrzegane w turniejach pierwszych walk (bo to dla początkujących). Ale... jeżeli chodzi o PUCHAR POLSKI to mnie zeszczy/zniszczy ale jak ma być taniec to będzie. i to tyle
Co do wpisowego :) Cóż... tu wypowiadał się nie będę. Nie ja ustalałem, nie miałem wpływu a szkoda :) Ale tu znowu wraca temat, który był poruszany przy MP. Jak trener jest dobrym organizatorem to może choć 50 % zafunduje ?
Tyle
Pozo
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Powiem więcej Kingkongowi....bokserzy byli i wpierdol dostali :) tzn. kilka lowkingów wystarczyło :) by ręczniki grzecznie opadły na ring :)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005

Dwa słowa do KingKonga (jak przekręciłem to sorki)
Bokserzy, kickbokserzy, "chwytacze" byli i wpierdolu nie spuścili. Zaczeli spuszczać po wprowadzeniu MT w swój arsenał - ale przed to nie
Co do tańca przed - kata, dechy i tak dalej z Wai Kru nie można za bardzo porównywać. Zasadniczo "taniec" świadczy o szkole MUAY THAI. Jest jej IDENTYFIKATOREM. Zatem jest chujowo jeżeli kolo z takiej szkoły przejdzie sobie do okoła ringu tak jak przeciwnik i 90 % innych. Nie jest powiedziane JAK to Wai Kru ma wyglądać. Zawodnik - jeżeli trener nie powie mu co i jak ma zapodawać w okresie "tańczenia" MOŻE i powinien zasadniczo improwizować. Przecież tyle jest technik, które można wykonać w rytm muzy że głowa mała.
Ale... może się czepiam. Może :) ale. TAKIE są przepisy, które nie do końca są tak restrykcyjnie przestrzegane w turniejach pierwszych walk (bo to dla początkujących). Ale... jeżeli chodzi o PUCHAR POLSKI to mnie zeszczy/zniszczy ale jak ma być taniec to będzie. i to tyle
Co do wpisowego :) Cóż... tu wypowiadał się nie będę. Nie ja ustalałem, nie miałem wpływu a szkoda :) Ale tu znowu wraca temat, który był poruszany przy MP. Jak trener jest dobrym organizatorem to może choć 50 % zafunduje ?
Tyle
Pozo


Mysle ze kara dyskwalifikacji jest zbyt wysoka kara. Przyjedzie zawodnik pol Polski (poniesie koszta) a tu ciach sedziowie mu podziekuja... Owiele bardziej ludzka kara a zmuszajaca do nauki Wai Kru bylo by punktowanie tanca...

Trener musi miec naprawde niezla stajnie by moc pokryc czesc kosztow zawodnikow. O sponsorach zapomnijmy chyba ze w postaci rodzicow :twisted:
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Gagatek - przecież piszę że ZAWODNIK - czyli kolo który przebył pół Polski a niekiedy i całą - może i POWINIEN (w razie braku innego pomysłu ze strony trenera) IMPROWIZOWAĆ.
Powiem tak - na pierwszym turnieju warszawskim startowali kolesie z Vale Tudo. I... chwała niektórym bo chłopaki IMPROWIZOWALI. I całkiem ciekawie... że tak dodam.
No a jak ktoś mi powie że to problem to już ręce mam w dole - niżej nie opadną.
A jeżeli chodzi o "surowość" - bez bata niektórych (całkiem niezłych fajterów dodam) się nie zmusi do tego. A załóżmy że taki "nietańczący" wygra. Załóżmy że wejdzie do kadry. Pojedzie na ME lub MŚ. I nie zatańczy bo przecież po co. I DUPA. Przeleciał pół świata, sponsor kasę wyłożył a tu zawodnik nawet sobie nie powalczył. Moze tak na to trzeba popatrzyć ?
Pozo
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Wiesz Ozzz jest tylko jeden problem ja tancze tylko jak jestem pijany :)
Eeee jak mozna iprowizowac to ok :)
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Cóż... picie stanowczo odradzam.. :D
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Nie mow ze przed wejsciem do ringu bedzie ktos stal z alkomatem :) zartuje ale zanm goscia ktory dzien przed walka pil i palil...
  • 0

budo_chriser00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 774 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005

. kilka lowkingów wystarczyło :) )


a co to lowking, bo chyba:

king to krol
low to nisko

to moze to krol podziemia jakis:)

Nie pieprz tu glupot,ktory styl jest lepszy juz 1000 razy bylo, tym bardziej jak nazw technik nawet bez bledu nie potrafisz napisac.


A z cenami to troche duzo, rzeczywiscie takie sa koszty ogromne wynajecia hali i organizacji tego?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
A jak napisze lokas to tez sie nie znam?

a co bylo na zawodach to bylo
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005

A jak napisze lokas to tez sie nie znam?

a co bylo na zawodach to bylo


Niedosc ze sie nieznasz to jeszcze niemozesz byc moderatorem :lol: :lol: :lol: :lol: i wogule na pewno jestes kiepskim :wink: zawodnikiem :wink: i chriser powinien za ciebie byc :lol: bo on jako jedyny sie zna :P
buahahahah
sorki ale niemoglem sie powstrzymac :)
:) :) POZDRAWIAM :) :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
nie no wk***a mnie takie sadzenie sie do nowych userow i lapanie za slowka,
a tomek to sie akurat zna i to baaaardzo dobrze
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Chriser00 a czy ja napisałem że Muay Thai jest lepszy niż jakikolwiek inny styl...to chyba tobie coś się popierzyło...nie licytuję się, który jest lepszy a który gorszy... wszystko zależy od ludzi którzy je ćwiczą :) Stwierdziłem tylko fakt z ostatnich MP... patrz pierwsza walka na ww zawodach.
  • 0

budo_hakata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 350 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Kurcze niedokładnie zrozumiałem.
Zawody są w Chojnie?
15-16.01?
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Zawody sa w ŁODZI...
  • 0

budo_ludee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Plan odjazdów / przyjazdów powienien się przydać Warszawiakom:
15.01.2005r.
wa-wa centralna -> łódź
pociągi pośpieszne:
5:35, 6:40, 7:35, 9:35, 11:35
cena: 28,38PLN
16.01.2005r.
łódź -> wa-wa centralna
pociągi pośpieszne
18:26, 20:26
cena: 28,38PLN

pozdrawiam :)

źródło: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] :)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
Ja szukam jakiegos wmiare taniego i dobrego noclegu... wlazlem na baze noclegowa na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to ceny jak na sportowcow troche wyskokie....
Ma ktos z was namiar na cos ciekawego.... z gory dziekuje
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005

Dwa słowa do KingKonga (jak przekręciłem to sorki)
Bokserzy, kickbokserzy, "chwytacze" byli i wpierdolu nie spuścili. Zaczeli spuszczać po wprowadzeniu MT w swój arsenał - ale przed to nie
Co do tańca przed - kata, dechy i tak dalej z Wai Kru nie można za bardzo porównywać. Zasadniczo "taniec" świadczy o szkole MUAY THAI. Jest jej IDENTYFIKATOREM.


nie przekręciłeś -spoko

Mi nie chodziło o to ze spuścili - tym bardziej że dziś wiekszość osób ćwiczy przekrojowo,tylko zwóciłem uwagę że specjalnością polskich środowisk sztuk walki jest obwarowanie uczestnictwa w walce przez jakieś dodatkowe obligatoryjne zasady,u podłoża których - często leżało właśnie wyeliminowanie osób nie koncentrujących się na żadnej konkretnej sztuce tylko na walce.Podłożem tego bodajrze były sykcesy kickkokserów z SKK Politechniki Warszawskiej na zawodach Taekwondo, sukcesy kickbokserów na zawodach Wu-shu itp.

Oczywiście nie uważam że tak jest wszędzie ale np. na zawodach w sanda- w wushu ,celem utrudnienia dla bokserów jest zakaz ciągłego ataku rękami na głowę....

a jeśli chodzi o wai-kru to w okresie gdy interesowałem się mocno Muay -thai w moim odczuciu było ono bardziej identyfikacją rejonu niż szkoły,ale może to taki mój odbiór.

I na kanwie tego właśnie to ponieważ uważam że nie wszystkie polskie szkoły mają styczność z tradycyjnym wai-kru (a obiły mi się o uszy wykonania z ukrytymi błędami aby nikt nie podpatrzył) ciekawy jestem czy jakiś Taj nie dostanie zawału na widok tańca będącego domorosłym połączeniem hip-hopu i wymachów kolanami...
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: PUCHAR POLSKI MUAYTHAI Termin 15-16 stycznia 2005
a napisałem bokserów ,mogłem napisać kick-bokserów ,a mogłem napisać zawodnika muay-thai co jak chciałby tańczyć to poszedłby na capo ...to był tylko przykład.

choć w totalny wpierdol bokserów to ... niebardzo wierzę. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024