Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sparringi amatorskiego MMA - 29 stycznia 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

budo_sanjuro yojimbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi amatorskiego MMA - 29 stycznia 2005
No, ta balacha wyglądała dość poważnie. Mirek przerwał, bo On się troszczy o zdrowie zawodników, co pochwalam. Choć z drugiej strony, koleś co stał koło mnie (może jakiś Twój znajomy bo Ci chyba kibicował :) ) twierdził, że niektórym można łokieć tak "przeprostować", że się 'zgina w drugą stronę' :D i balacha wcale ich nie boli, bo aż tak się nie da bioder wypchnąć coby ich choć trochę zabolało. :!: No i że pewnie Ty masz coś w tym rodzaju.
To już zresztą sam wiesz najlepiej. :wink:
No a z trzeciej strony (medalu :) ) - wyjście z balachy w rękawicach bokserskich to cholernie trudna sprawa. Choć niektórym się i to udaje.
Tak czy siak jeszcze raz wielkie gratulacje. :!: Ładan walka była i też bym wolał coby potrwała dłużej. :wink:
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi amatorskiego MMA - 29 stycznia 2005

Ładan walka była i też bym wolał coby potrwała dłużej. :wink:

Dzięki moja pierwsza taka walka, parter dopiero tak na poważnie to od miesiąca ćwiczę, wieć mam nadzieję, zę bedzie lepiej :twisted:

A co do przerwania walki to też się zgadzam, bo w końcu to tylko sparingi były, a nie zawody...ale ambicja sami wiecie :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi amatorskiego MMA - 29 stycznia 2005

Ładan walka była i też bym wolał coby potrwała dłużej. :wink:

Dzięki moja pierwsza taka walka, parter dopiero tak na poważnie to od miesiąca ćwiczę, wieć mam nadzieję, zę bedzie lepiej :twisted:

A co do przerwania walki to też się zgadzam, bo w końcu to tylko sparingi były, a nie zawody...ale ambicja sami wiecie :)

Powiem tylko że ładnie wystawiłeś ręce odpychając go gdy był w dosiadzie, aż się prosiło o balachę ;)
Ale widać było że jesteś przyzwyczajony do atakowania w stójce. Nie widziałem z daleko napisu ITF ale od razu powiedziałem że to taekwondowiec, pewnie od Jurasa. I chyba się nie pomyliłem? :)
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparringi amatorskiego MMA - 29 stycznia 2005
Taekwondowiec, ja na Bródnie trenuje w osirze, ale do trenera Jurasa do Legionowa wpadam czasem, dobrze zaprzyjaźnione kluby mamy.Więc w sumie masz rację :D .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024