Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polskie walki w klatkach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie walki w klatkach

BJJ to chyba najlepsza sztuka walki w parterze, totez nic dziwnego, ze by byc wszechstronnie wyszkolonym sekcje wprowadzaja skuteczne, sprawdzone elementy z innych systemow. To chyba logiczne?

Pozdrawiam :D


Jak najbardziej logiczne, lecz nazywanie tego caly czas np. moder jj to jest juz zdeczka nieporozumienie :)
  • 0

budo_somesucker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie walki w klatkach
Jednakze zauwaz, ze to nie BJJ pod inna nazwa. To odmienny system, ktory wykorzystuje poszczegolne techniki. Jest takze m.in. wychylenie + kolanko + rzut i dzwignia na staw lokciowy (co chyba w BJJ sie nie pojawia). :) Tak jest chyba w wiekszosci wspolczesnych systemow, ktore chca byc skuteczne??

Pozdrawiam :D
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie walki w klatkach

Jednakze zauwaz, ze to nie BJJ pod inna nazwa. To odmienny system, ktory wykorzystuje poszczegolne techniki. Jest takze m.in. wychylenie + kolanko + rzut i dzwignia na staw lokciowy (co chyba w BJJ sie nie pojawia). :) Tak jest chyba w wiekszosci wspolczesnych systemow, ktore chca byc skuteczne??

Pozdrawiam :D


Kombinacje ze stojki do technik na ziemi? Zdziwilbys sie ile ich.
Jedyne czego sie czepiam to to ze pisze xxxx (dowolna nazwa) a jak jest parter to na ogol podpatrzony z bjj :wink:
  • 0

budo_dżej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 213 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łodź

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie walki w klatkach
no cóż Hast, systemy ewoluują.
Kiedyś w bjj nie było dźwigni na stopy (bo że niby niehonorowe), dzisiaj już są. Kiedyś w zakresie technik i taktyki walki istniały duże różnice pomiędzy bjj a shootwrestlingiem, dzis są znacznie mniejsze.
Skoro bjj ma prawo ewoluować to modern również (niejako nawet jest zobowiązane poprzez swoją nazwę)
  • 0

budo_redd0g
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie walki w klatkach
A ja mam pytanie z innej beczki....
Może laik ze mnie ale niech mi ktoś powie, na wymienionej wyżej stronce klubu trenerzy firmują się czarnymi pasami street-boxingu. Dotychczas miałem tylko i wyłącznie dość "średnie" skojarzenia związane ze słowem street-boxing. Ale te czarne pasy sugerują mi że istnieje jakaś konkretna struktura zajmująca się ich przyznawaniem, i że istnieje wogóle coś takiego jak osobny, jasno określony styl jak street-boxing (bo wydawało mi się ze tego pojęcia używają w celach marketingowych albo różne mixy, albo pseudokompetentne sekcje ). Proszę mnie oświecić. W najgorszym wypadku pójdę się powiesić. :wink:
  • 0

budo_somesucker
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Polskie walki w klatkach
Owszem, redd0g'u, istnieje taki polski system i jest organizacja przyznajaca w nim pasy, jednakze system ten jest dla co najmniej srednio-zaawansowanych, gdyz jest naprawde hardkorowy. Jesli chcialbys uzyskac wiecej informacji -mozesz skontaktowac sie bezposrednio z trenerem -namiary sa na naszej stronie.

Pozdrawiam.

P.S. Co do wieszania sie -zamiast tego mozesz isc do walki MMA np. w Rosji i sie nie bronic :) .. przynajmniej bedzie co ogladac :P !
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024