Skocz do zawartości


Zdjęcie

POCHWA Z WŁÓKNA SZKLANEGO - zrób se sam


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: POCHWA Z WŁÓKNA SZKLANEGO - zrób se sam
uuuuuuuuu... temat zmartwychwstał po miesiącu :wink:
Zdecydowanie fajnie było na "metalu"

swoja droga stary, fajne plsp konczyles

teraz już podobno coraz mniej rękodzieła w szkołach plastycznych się robi.
Katowickie liceum tez powoli zaczyna się wpuszczać w komputerowe maliny :cry: . w lic. zrobiłem dwa noże i szabelkę, kumpel robił katanę i wakizashi ale ogólnie na odjechane stylistycznie noże patrzano krzywo -
stereotyp bandziora z nożem był żyw w wyobrażni pani derektór.
Co do laminatów - dzisiaj wpadłem na pomysł wykonania ...opraw okularowych z micarty własnej produkcji :) :) :) wiecie - mam dyzajnerskie zboczenie, a od urodzenia okulary na ryju noszę i jakby to powiedzieć - urodziwy to nie jestem nadwyraz wiec taki detal jak patrzały może albo pomóc albo zaszkodzić, a u optyków hujnia stylistyczna i metrosexual że aż miło a ja tam panocki :dupa: prężę pośladki na takie wzornictwo :) :) :)

zużyte nylonowe rajtuzy damskiej części rodziny,ciolem na dlugie paski i wygniatalem[jak ciasto]z epidianem 5+utwardzacz

no - trza spróbować - brzmi rozsądnie - i wyglada na chłopaków z branży :)
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: POCHWA Z WŁÓKNA SZKLANEGO - zrób se sam
ja u mnie w liceum to sie nozami tylko facetowi od rzezby chwale, bo on je docenia (swoja droga, chwalil sie ze za mlodu to z kumplami nozami i siekierami rzucali) ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024