Skocz do zawartości


Zdjęcie

ŚRRRUUBYYY


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

ŚRRRUUBYYY
PO BYKU PROBLEM stanowi dla mnie dotarcie do interesujących śrub.
Chcę zakończyć prod. folderka który męczy mnie już od o.m.c. roku.
potrzebne mi nierdzewne (gatunek już naprawde pierd...ę z bezsilności) M5~M6 z powiększonym płaskim łbem (do tulei osi) i M3~M4 z płaskimi łbami do łączników. Gniazda - IMBUS lub TORX - inne to badziew :twisted:

myślę że to nie tylko mój problem - podawajcie linki do polskich producentów po sprawdzeniu czy są w stanie puścić krótką serię np 1000 sztuk.

To co sam przekopałem - wrzucę jutro albo pojutrze na topic (na 200 stron polskich prod. nadzieję dają 2~3 firmy)
Moim zdaniem trzeba szukac niezbyt dużych firm. Jeśli ktoś znajdzie, ale zamówienie będzie wymagało wysokich kwot ( poj. względne) to zrobimy listę zainteresowanych i zrzutę - jak u Gaba na D2 np. :wink:

Szacuken dla współpracujących z góry!!!


P.S.
Facet z Tychów co go ktoś namierzył w kwestyji TYTANU jest O.K.
Zarezerwowałem u onego 4mm blachu Grade niestety nie 5 (6A l4V ) tylko Russkie OT 4 ( 0.4-1.4 Al : 0.5-1.3 V ) ciut miętksze ale i tak nastojaszcze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚRRRUUBYYY
sruby nierdzewne czesto gesto mozna w sklepach zeglarskich dostac. ile ich potrzebujesz?

a co do tytanu to ile placisz za niego?
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚRRRUUBYYY
ŚRUBY - w żeglarskich są tylko konwencjonalne imbusówki których łby w przekroju mają proporcje kwadratu - tzn średnica łba = jego wysokości.
Takiego łba za hujaszka nie schowasz w rękojeści bo przy śrubie M5 łeb ma wysokość 7mm 8O :!:
najlepsze byłyby śruby meblowe z szerokim (przy M6 fi łba to 12mm) i niskim łbem (wys. 2.5mm) ale tych nie produkuja z nierdzewki

O.T. Tytan - arkusz 800/2000/2 = 180 Euro
800/2000/4 = 720 Euro i jeden skurwysyn wie dlaczego dwa razy grubszy tytan jest 4 razy droższy
:cry: ale nie trzeba brać całego arkusza
  • 0

budo_bigmathias
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚRRRUUBYYY
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

jakby co moge po coś ci tam skoćzyć i wysłać, sam do foldera używałem śrub z tej firmy
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚRRRUUBYYY
No - powiem że na 10 wysłanych maili z zapytaniami do firm śrubiarskich odezwały się dzisiaj dwie - dam czas reszcie na reakcję i jutro/ pojutrze wsadzam tu kontakty jeśli coś będzie rokować nadzieję...
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚRRRUUBYYY
A myślałeś o tym żeby iść do tokarza ??
Dasz mu jakąś flaszeczkę i masz takie jakie chcesz i z tego co chcesz (przyniesiesz ze sobą) ???



pozdrawiam



mlodyradh
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: ŚRRRUUBYYY
byłem u dwóch - ale nie biorą się za takie "malizny".
tu trzeba prec. małej tokary+ każ tokarzowi zrobić gniazdo imbusowe albo choćby krzyżowe bo te zwykłe z nacięciem jakoś przyznasz dupowe są nieprawdaż?!

chyba żeby kuuuurteczka przerobić produkcyjne imbusiary... 8O gniazdo płyciejsze ale odkrecalne wciąż!!!! madafaka :!: eee... tzn eureka ... czy jakoś w ten deseń?! :!: poklon
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024