Skocz do zawartości


Zdjęcie

grom go home


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

grom go home
cofaja Grom do domu, Szmajdzinski powiedzial, ze zalsuzyli po 2,5 roku i ze nie mozna naduzywac ich zdrowia itp itd.
Wedlug niektorych- jak podalo TV- chodzi tu o oslabienie pozycji Gromu/ hehe jutro Polko pewnie bedzie sie wypowiadal jak znam zycie :wink: /.

ale najlepsze jest to, ze chca by ONZ przejelo czesc obowiazkow....

boze..ONZ...

pozdrawiam
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
Zrobią w Iraku drugą Srebrenice. Póki trwa wojna, potrzebni są żołnierze. ONZ może co najwyżej komputery do szkół rozwozić.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
A już na pewno nie utzrymywac porządek.
ONZ chowa jebane głowy w piasek, ot co.
NATO nie lepsze. W A-Stanie gdyby nie USmany to tą cała demokracje szlag by trafił.
A co do GROMu, to niech ch kuwa inna grupa zmieni. Niemożliwym jest, zeby cały batalion tam siedział.

A osbałabianie pozycji gromu to inna bajka...
chuje wredne
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
onz zastępuje działania gromu :) ...
bu ha ha ...
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

A już na pewno nie utzrymywac porządek.
ONZ chowa jebane głowy w piasek, ot co.
NATO nie lepsze. W A-Stanie gdyby nie USmany to tą cała demokracje szlag by trafił.
A co do GROMu, to niech ch kuwa inna grupa zmieni. Niemożliwym jest, zeby cały batalion tam siedział.

A osbałabianie pozycji gromu to inna bajka...
chuje wredne

"demokracja" w A-Stanie! :) ....US-demokracja!
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

A już na pewno nie utzrymywac porządek.
ONZ chowa jebane głowy w piasek, ot co.
NATO nie lepsze. W A-Stanie gdyby nie USmany to tą cała demokracje szlag by trafił.
A co do GROMu, to niech ch kuwa inna grupa zmieni. Niemożliwym jest, zeby cały batalion tam siedział.

A osbałabianie pozycji gromu to inna bajka...
chuje wredne

"demokracja" w A-Stanie! :) ....US-demokracja!

a nie ma tam demokracji?
Startuje teraz w wyborach kobieta wyobraź sobie.
A czym się różni demokracja USA od normalnej demokracji. IMHO to najlepsza demokracja na świecie.

Kolejny kurwa lewak.
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
BACZNOŚĆ Kapral! :) US-porządek i US-demokracja jest zawsze w pierdolonym US-interesie bez względu na cokolwiek i kogokolwiek ale zawsze z odpowiednią ściemą dla naiwnych........SPOCZNIJ Kapral!I nie pierdolić mi tu kurwa Kapralu,że jest kurwa inaczej ..... bo będzie karcer! :)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
:) to Cię nie usprawiedliwia :D ...
wytłumacz jak to wygląda "bez ściemy" ...
:) :) :) ...
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
bez ściemy liczy się i wszystkim działaniom przyświeca tylko to: us$ :)
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

Zrobią w Iraku drugą Srebrenice. Póki trwa wojna, potrzebni są żołnierze. ONZ może co najwyżej komputery do szkół rozwozić.

Srebrenica.
Największa kurwa porażka osranego onz.
Zawsze to mówię:
BOŻE CHROŃ IRAKIJCZYKÓW PRZED ONZ!
  • 0

budo_mars
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 425 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

a nie ma tam demokracji?
Startuje teraz w wyborach kobieta wyobraź sobie.
A czym się różni demokracja USA od normalnej demokracji. IMHO to najlepsza demokracja na świecie.

Kolejny kur... lewak.


Eee no Kapral, jak ktoś nie lubi demokracji nie jest wcale lewakiem, mnie demokracja wkurwia a lewaków nienawidzę. Na zachodzie masz lewaków rządzących od ch... a tam demokracja przecież. Jedynym krajem w którym demokracja mnie najmniej wkurwia jest Szwajcaria.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

bez ściemy liczy się i wszystkim działaniom przyświeca tylko to: us$ :)


A co kur*wa? zle ci z tymi dolarami? Jak tak to mi je kurwa oddaj.
Jak taki jestes madry, to kurwa nie rob interesow ze stanami i wypierdalaj do Erytrei, tam nawet nie wiedza co to jest dolar i kotlet mielony.

dzizas, jak mozna takie pierdoly wygadywac :roll:
Widzisz gdzies lepszy system od demokracji? A widzisz gdzies lepsze miejsce gdzie sie ona sprawdza?

Mars, ale istnieje cos takiego jak postawa stonowana. Ci ludzie tam, mimo ze lewica(Dmowski i Pilsudzki tez byli lewica przeca) utrzymuja wszystko na pzryzwoitym poziomie.
Poza tym u mnie slowo "lewak" bylo synonimem postawy takiej jak zwierzu.
A co do Szwajcarii... no coz, slyszalem ze maja partie Faszystowska :wink:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

bez ściemy liczy się i wszystkim działaniom przyświeca tylko to: us$ :)


A co kur*wa? zle ci z tymi dolarami? Jak tak to mi je ... oddaj.
Jak taki jestes madry, to ... nie rob interesow ze stanami i wypierdalaj do Erytrei, tam nawet nie wiedza co to jest dolar i kotlet mielony.

dzizas, jak mozna takie pierdoly wygadywac :roll:
Widzisz gdzies lepszy system od demokracji? A widzisz gdzies lepsze miejsce gdzie sie ona sprawdza?

Mars, ale istnieje cos takiego jak postawa stonowana. Ci ludzie tam, mimo ze lewica(Dmowski i Pilsudzki tez byli lewica przeca) utrzymuja wszystko na pzryzwoitym poziomie.
Poza tym u mnie slowo "lewak" bylo synonimem postawy takiej jak zwierzu.
A co do Szwajcarii... no coz, slyszalem ze maja partie Faszystowska :wink:

A spierdalaj Kapral! żadnych dolców ci nie oddam! :) A ze stanami nie robię interesów :D lewica jak i prawica-chuj mnie obchodzi Kapralu! Tylko niech stany nie pierdolo ,że tak im zależy na "demokrakcji"!...niech mają odwagę i wprost przyznają,że liczą się dla nich tylko strefy wpływów! Jesli amerykańskie lobby biznesowe w coś się angażuje to TYLKO I WYŁĄCZNIE po to aby mieć zysk bez względu na koszty innych (nawet swoich żołnierzy -pearl harbor było dobrym "usprawiedliwieniem" i odpowiednim"bodźcem"dlą us-społeczeństwa aby przystąpić do 2 wojny)....interes był w przystąpieniu do 1 wojny światowej,do 2 wojny światowej,w korei,w wietnamie, w kuwejcie ,w iraku.A zatem niech nikt nie usiłuje pierdolić,że wszystko co czyni poczciwy Wujek Sam to dla dobra innych!owszem-każdy może robić biznes jaki mu odpowiada,ale jedynie wkurwiające jest to ,że próbuje sięto robić za zasłoną ściemy staniana straży demokracji ,którą to ściemę łykają naiwni....a inni (jak Kapral) próbują taką ściemę powielać
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

Jesli amerykańskie lobby biznesowe w coś się angażuje to TYLKO I WYŁĄCZNIE po to aby mieć zysk bez względu na koszty innych (nawet swoich żołnierzy -pearl harbor było dobrym "usprawiedliwieniem" i odpowiednim"bodźcem"dlą us-społeczeństwa aby przystąpić do 2 wojny)....interes był w przystąpieniu do 1 wojny światowej,do 2 wojny światowej,w korei,w wietnamie, w kuwejcie ,w iraku.A zatem niech nikt nie usiłuje pierdolić,że wszystko co czyni poczciwy Wujek Sam to dla dobra innych!owszem-każdy może robić biznes jaki mu odpowiada,ale jedynie wkurwiające jest to ,że próbuje sięto robić za zasłoną ściemy staniana straży demokracji ,którą to ściemę łykają naiwni....a inni (jak Kapral) próbują taką ściemę powielać

Kapral ma rację. Lewak jesteś i tyle.
I frustrat.
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
Zgadza się. Masz najświętrzą rację kapral, najłatwiej jest krytykować Amerykę i być frajersko trendy no nie. Trzeba byłoby Zwierzu pojechać i pomieszkać w Afganistanie, czy Iraku i mieć odmienne zdanie na ten czy inny temat. Plujesz na demokrację, która dała Ci możliwość pisania twoich wypocin np. tu, ale cóż ważne być trendy, nie lubić Ameryki itd. Ja lubię Stany i się tego nie wstydzę i nie popieram bezkrytycznie ich polityki. A jak będziesz miał okazję to pojedż i zobacz jak tam ludzie żyją i wtedy pierdol te kocopały politologu. :wink:
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

Jesli amerykańskie lobby biznesowe w coś się angażuje to TYLKO I WYŁĄCZNIE po to aby mieć zysk bez względu na koszty innych (nawet swoich żołnierzy -pearl harbor było dobrym "usprawiedliwieniem" i odpowiednim"bodźcem"dlą us-społeczeństwa aby przystąpić do 2 wojny)....interes był w przystąpieniu do 1 wojny światowej,do 2 wojny światowej,w korei,w wietnamie, w kuwejcie ,w iraku.A zatem niech nikt nie usiłuje pierdolić,że wszystko co czyni poczciwy Wujek Sam to dla dobra innych!owszem-każdy może robić biznes jaki mu odpowiada,ale jedynie wkurwiające jest to ,że próbuje sięto robić za zasłoną ściemy staniana straży demokracji ,którą to ściemę łykają naiwni....a inni (jak Kapral) próbują taką ściemę powielać

Kapral ma rację. Lewak jesteś i tyle.
I frustrat.

Cmokaj mnie w samą główkę! :)
  • 0

budo_zwierzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home

Zgadza się. Masz najświętrzą rację kapral, najłatwiej jest krytykować Amerykę i być frajersko trendy no nie. Trzeba byłoby Zwierzu pojechać i pomieszkać w Afganistanie, czy Iraku i mieć odmienne zdanie na ten czy inny temat. Plujesz na demokrację, która dała Ci możliwość pisania twoich wypocin np. tu, ale cóż ważne być trendy, nie lubić Ameryki itd. Ja lubię Stany i się tego nie wstydzę i nie popieram bezkrytycznie ich polityki. A jak będziesz miał okazję to pojedż i zobacz jak tam ludzie żyją i wtedy pierdol te kocopały politologu. :wink:

A ty się wal na sam ryj! :)
  • 0

budo_piotr7
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
Widzę, że zabrakło Ci argumentów tumanie, ale może kiedyś powiesz mi to prosto w oczy.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
osobiscie uwazam ze polityka stanow co do iraku i afganistanu jest do dupy
jak chcieli sie wziasc za terroryzm to powinni sie wybrac do southern arabia
ale zdygali dupe bo mieli by caly muzulmanski swiatek na karku...

no cuz ale to wojne walcza dobre chlopaki a nie kutafony z bialego domu
sam mam kilku kolesi rangersow w a-stanie
i oni wiedza czego im z calego serca zycze:
zajeb wroga zanim on zajebie ciebie
no bo co innego mozesz zrobic jak jestes zolniezem?
  • 0

budo_ravage
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: grom go home
Co wy "smarki" wiecie o wojnie ????
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024