Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gołota - Brewster w marcu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
go Andrew !! pokaż ile jesteś wart :) (to niemiało brzmieć sarkastycznie.)
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
Don King dla WP: Gołota jest moim pupilem
WP 08:44

Dołączona grafika

Wirtualna Polska rozmawiała z Donem Kingiem, najpotężniejszym promotorem w zawodowym boksie o Andrzeju Gołocie. Amerykanin zdradza nam dlaczego tak mocno lubi polskiego boksera i daje mu kolejną szansę na wywalczenie zawodowego mistrza świata federacji WBO i to w najbardziej polskim mieście w USA czyli Chicago!

Don King dla WP: Andrzej Gołota jest moim pupilem, jedynym bokserem na świecie, który dostał tyle możliwości walki o pas mistrzowski. Dodam, że jeszcze nigdy nie widziałem takiego dopingu jaki ma Andrzej. Kiedy po walce z Ruizem schodził przegrany do szatni, jego publiczność płakała - oni się z nim utożsamiają. To jest coś, co mnie najbardziej ekscytuje - śpiew, okrzyki, flagi, pomalowane twarze. Który bokser ma taka widownie? Tylko Gołota.
Na konferencji prasowej w Nowym Jorku dziennikarz New York Times zapytał mnie dlaczego właśnie Andrew Gołota? Odpowiedziałem krótko: bo jest najlepszy!

Pamiętam jak po jego walce z Riddickiem Bowe pisały o nim wszystkie gazety, jego zdjęcia w tych gazetach były ogromne, a taśmy video z zapisem tylko tej walki sprzedawały się błyskawicznie. -To jest właśnie Andrzej Gołota. On sam sobie zrobił reklamę walki rewanżowej.

-To nie jest tak, że ja o Gołocie dowiedziałem się rok temu od jego menadżera Ziggiego Rozalskiego. Wielu ludzi mówiło mi spróbuj z Golotą. Sam George Foreman powiedział, że Bowe nigdy wcześniej nie dostał od nikogo takiej lekcji boksu, jaką dał mu Gołota.

Wracając do publiczności, to Andrzej sobie na nią zasłużył i mam nadzieję, że w Chicago, w mieście ,w którym mieszka i trenuje, będzie miał doping warty zawodowego mistrza świata. Miałem różne oferty i propozycje, ale jednak to jest mój krok w stronę polskiego boksera, wspaniałego boksera i mam nadzieje ze 16 kwietnia w United Center w Chicago Andrzej Gołota założy pas mistrzowski federacji WBO. Ja sam znów wyjdę na ring z małą flagą w kolorach biało-czerwonych...

Źródło: WP/B.Węgrzynek/Chicago
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
oby slowa dziadka sie sprawdzily 8)
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
hahahaha..... za kazdym razem gdy slysze ze King daje szanse Andrzejowi to mnie krew zalewa i chce mi sie smiac szanse to daje tu Golota Kingowi a nie King Golocie. Aktualnie w wadze ciezkiej nie ma tak dobrego technicznie boksera jak Andrzej (ktory mogl by kandydowac do tytulu mistrza) a Kinga jak i swiat boksu nie stac na utrate w dzisiajszych czasach takiego zawodnika.

eeh
  • 0

budo_mortaliss
  • Użytkownik
  • Pip
  • 31 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
Jak to powiedział Jerzy Kulej u Kuby Wojewódzkiego jakiś czas temu

Wierzmy w Andrzeja :)
nic innego nie pozostało
Może tym razem Go nie oszukają..
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu

hahahaha..... za kazdym razem gdy slysze ze King daje szanse Andrzejowi to mnie krew zalewa i chce mi sie smiac szanse to daje tu Golota Kingowi a nie King Golocie. Aktualnie w wadze ciezkiej nie ma tak dobrego technicznie boksera jak Andrzej (ktory mogl by kandydowac do tytulu mistrza) a Kinga jak i swiat boksu nie stac na utrate w dzisiajszych czasach takiego zawodnika.

eeh

jednak mi sie zdaje ze tu king stawia warunki :roll:
  • 0

budo_d r a n
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
No na stronie tytułowej w tym kapturze to choopak wygląda dość kozazko:) może Gołota ma się przestraszyć:) Andrzej tym razem da rade. Kibicuje mu już nie tylko ze względów patriotycznych.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
DAWAJ ANDRZEJ DAWAJ!!!
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu

jednak mi sie zdaje ze tu king stawia warunki :roll:


Wiadomo ze King tu wszystko ustawia ale Andrzej jest dla niego niezla perelką na ktorej zarobi sporo kasy. Na nikim w chwili obecnej King nie jest w stanie tyle zarobic jak na Golocie. Andrzej jest w swietnej pozycji wyjsciowej. Dwa razy oszukany a dla pobliki moralny szwyciezca.

W mojej wczesniejszej wypowiedzi chodzilo mi bardziej o to, ze King zawsze wychodzi z perspektywy tego ktory zawsze kazdemu daje szanse. Poprostu dla mnie to gosc ktorego oszukano daje tu komus szanse bo nie bedac pewnosci sprawiedliwego werdyktu stanie w ringu i bedzie sie dawal kolejny raz obijac po glowie.
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu

jednak mi sie zdaje ze tu king stawia warunki :roll:


Wiadomo ze King tu wszystko ustawia ale Andrzej jest dla niego niezla perelką na ktorej zarobi sporo kasy. Na nikim w chwili obecnej King nie jest w stanie tyle zarobic jak na Golocie. Andrzej jest w swietnej pozycji wyjsciowej. Dwa razy oszukany a dla pobliki moralny szwyciezca.

W mojej wczesniejszej wypowiedzi chodzilo mi bardziej o to, ze King zawsze wychodzi z perspektywy tego ktory zawsze kazdemu daje szanse. Poprostu dla mnie to gosc ktorego oszukano daje tu komus szanse bo nie bedac pewnosci sprawiedliwego werdyktu stanie w ringu i bedzie sie dawal kolejny raz obijac po glowie.

nom z tym sie zgadzam :P king dla mnie jest oszustem ktory oszukuje po kolei wszystkich bokserow, przypomne ze na swoim koncie ma jedna odsiadke za spowodowanie smierci ( byl winny jakies pieniadze typowi i nie chcial oddac. w jakims lokalu zaczeli sie bic, uderzyl goscia a ten walna glowa o blat stolu i sie zabil), a raz zostal uniewinniony bo niby dzialal w obronie wlasnej, na swoim koncie ma rozwniez jakies haracze i szantaze, takze on jest oszustem jakich malo
:X
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
ten brewster to ladny kozak musi dostac w ryj i to porzadnie, Andrzej powinien go ostro znokautowac zeby mu poprzestawiac troche w tej czarnej glowce tak jak to zrobil byrdowi ( nie znokautowal go ale byrd nie chcial sie z nim lac 2 raz=== tchorz)
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu

polskiboks.pl/MS/09 lutego 2005 07:05

Przełożona walka Gołoty

Wszystko wskazuje na to, że gala bokserska z udziałem Andrzeja Gołoty, w której Polak miał się zmierzyć o mistrzostwo świata wagi ciężkiej WBO z Lamonem Brewsterem, została przełożona na kolejny termin.

Według najnowszych doniesień Don King nie porozumiał się z władzami hali na której miała odbyć się impreza, co do kwestii finansowych i jako kolejną datę wymienia się 21 maja (pierwotnie pojedynek miał się odbyć 16 kwietnia).

W związku z tym nie zobaczymy również w ringu naszego półciężkiego Tomka Adamka, dla którego jest to piąta zmiana terminu pojedynku z Paulem Briggsem o championat WBC. Jak wiadomo gilowicki góral jest w ciągłym treningu i należy tylko trzymać kciuki aby nie odbiło się to niekorzystnie na jego formie.

Zmianie nie ulega jedynie lokalizacja miejsca gali. Ma ona odbyć się jak wcześniej planowano w Chicago.

Źródło: polskiboks.pl


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:roll: :?
  • 0

budo_dresiarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
qwa ile jeszc ze ten debil king bedzie przekladal ta gale :!: :!: :!: :?: :?: :X
  • 0

budo_zahar
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
kwiecien czy maj niewazne - andrew skop mu dupe i zostan wreszcie mistrzem
  • 0

budo_665bjj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z miejsca gdzie wszyscy znają mnie

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
eh napaliłem się na marzec;/
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu

kwiecien czy maj niewazne - andrew skop mu dupe i zostan wreszcie mistrzem


Andrew nie może skopac mu dupy bo zostanie zdyskwalifikowany i napewno wtedy mistrzem nie zostanie (to boks a nie K1) :)
  • 0

budo_colar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
w K1 tez roznie bywa gdy walczą Japonce.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu

Fakt/MS/04 marca 2005 07:22

Obserwatorzy w szoku: Sosnowski wlał Brewsterowi

Albert Sosnowski wlał mistrzowi świata. „Dragon” jest gotów poradzić Andrzejowi Gołocie, jak ma wygrać z Lemonem Brewsterem w walce o tytuł – czytamy w „Fakcie”.

Sosnowski sparował z Brewsterem w środę. Obserwatorzy sparingu byli w szoku. Obaj pięściarze walczyli na całego. I to Polak dominował, a nie mistrz świata.

- Bałem się, że zrobi ze mną, co będzie chciał. A to ja byłem górą. Nawet ludzie z ekipy Brewstera klepali mnie po plecach i mówili, że byłem lepszy – powiedział Sosnowski.

W trzecim starciu sekundanci Amerykanina lekko się wkurzyli.

- Chłopie weź się do roboty. Co ty taki słaby jesteś? Wali w ciebie jak w bęben. Pokaż, że to ty jesteś mistrzem świata – mówili.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ciekawe czy to kaczka dziennikarska czy faktycznie Sosenka tak się wyrobił pod okiem nowego trenera Laszlo Veresa... ciekawe ciekawe
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gołota - Brewster w marcu
Informacja na 100% sprawdzona że Albert odbył sparringi z Brewsterem ale żeby mu aż tak dobrze poszło.
Mam nadzieję że tak i życzę tego Sosence z całego serca.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024