Skocz do zawartości


Zdjęcie

Coś na zimę??!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Coś na zimę??!
Co sądzita chłopy (& kobitki) o zastosowaniu tych bajecznych rękawiczek do obrony przed ostrzem? [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Po mojemu to fest by się napastnik zadziwił jakby mu wydrzeć argument z łapy chwytem za klingę :)
oczywiście na zimę takie rękawiczki są ...jak to powiedzieć mało ciepłe :(
ale pewnie sie świry znajdą na taki towar spoza rzeźnickiej branży mimo braku walorów ogrzewczych
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na zimę??!
Bodajze Blackhawk Industries juz od dawna takei robi, ale fakt, ciut brzydsze 8)
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na zimę??!
ale takie dziergane z drutu jak kolczuga? czy z włókniną stalową wplataną w dzanine?
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na zimę??!
Kurde po awatarach mi sie myli ktory to ty a ktory ja, styknie absyntu na dzis :)

Jesli mnie pamiec nie myli to z grubsza rzecz biorac cos w ten desen, kapral tutaj nawet linkowal do tych rekawiczek, specyfikacji dokladniejszej juz za bardzo nie pamietam...

Zeby toto wygladalo jeszcz ejak Hellstormy to bym sobie sprawil, do machania balkiem albo do ostrzenia na plaskim :)
  • 0

budo_golmen
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 541 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mysłowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Coś na zimę??!
ostatecznie lalunia jaka jakby wypłaciła liścia na profil z takiej rękawiczuni to by człek wracał do domu z deseniem na ryju jak ufoludy ze Star Treka :) ale dla przyzwoitego samuraja to nie uchodzi - no chyba że jak Waść piszesz do roboty - ale nigdy przy maszynach :!:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024