Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fight Night 2004 na konsole


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Fight Night 2004 na konsole
ktos w to gral? jakies uwagi? warto kupic?
slyszalem ze to jedna z lepszych gier...

btw, widzialem dzis na satelicie prezentacje dwoch gierek
1) Mortal Kombat Mystyfication (to chyba VI czesc, ale glowy nie dam)
2) Fight Club -> niezly real :)

jak ktos wie wiecej na temat tych gierek, to prosze o podzielenie sie wiadomosciami.
ja poki co zatrzymalem sie na etapie tekkena 4 i vf4:e ;)
  • 0

budo_ssiezz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Niezła jest także Fight in NY. Wybierasz jeden z 4 stylów - os streetfightingu po grappling. I walczysz z raperami i postaciami z show biznesu
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Niedawno popełniłem recenzję FN 2004 dla Games Weeka. Jeśli jej tam nie pokażą wkleję do tego tematu.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
git. chetnie przeczytam.

btw, sa jakies dobre Street Fightery na PS2?
ostatnie SFy w jakie gralem na konsolach to SF Alpha 2 (na Saturnie) i SF Ex 2 (na PSX).
bardziej by mnie jednak 2d interesowaly... :roll:
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Na Ps2 jest najlepsza wersja Sf3 bo z Fei Longiem postacią inspirowaną B.Lee. Ale itak najlepszy jest Akuma i mini filmik przed jego walką z Sagatem. Tak się naprzają że aż im wiury z goleni lecą ; )
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Fei Long to cienias, razem ze wszystki postaciami ktore po raz pierwszy znalazly sie w Super SFII Turbo na SNES ;)
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Desing i animacja wszystkie postacie z sf 2 to kicha w porównaniu z jakąkolwiek postacią z sf 3 ; )
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
fight club sredniawka moim zadniem, fight night 2004 JAK NAJBARDZIEJ wlasnie poto czesciowo kupuje pps2, zeby moc w domu pograc( a nie u kolegow siedziec), gra jest bardzo dobra, tytul godny polecenia
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Właśnie się dowiedziałem, że jednak te moje skromne wypociny o Final Fightcie 2004 jednak pojawią się na stronie Gamesweeka. Więc zainteresowanych odsyłam tam. Za prę dni powinno już coś tam być.

W grze Fight club obok genialnych elementów takich jak rentgen przy złamaniach czy uliczne techniki pojawiły się takie shity jak magiczne karate kombosy z kiepską animacją i fizyką które psują całe wrażenie.
A PS2 warto kupić. Na tą konsolę dostępne są dwa najlepsze symulatory walki wręcz FN2004 i Pride a także GT którego nie trzeba przedstawiać. Że już nie wspomnę o mega grywalnym i złożonym VF4. Co ciekawe mimo popularności tych gier raczej na pewno żadna z nich nie pojawi się na pc.

Ps. : szkoda tylko, że na recenzjach gier w portalach nie da się zarobić ; ) Apropo może ktoś szuka pismaka? Ja mam dużo wolnego czasu i chęci więc bardzo chętnie ; ) Tak najchętniej to bym fuchę w fakcie złapał heheh swoją drogą może podeślę im artykuł o vale tudo ( już widzę ten nagłówek: Prawdziwy krwawy sport zabił już dwoje ludzi... hehe )
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
pojawilas ie wersj UFC na pc jest do sciagniecia na jednym z torrentow, nie siedze w tym wiec, nie wiem dokladnie na ktorym
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Miałem na Pc Ufc z PS1 i się zawiodłem bo tam walki były za szybkie i za krótkie.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
GT? co to jest? ;)

btw, sa juz do zdobycia w Polsce jakies gierki na ps2 Pride czy UFC?

te "rentgeny" w fighclubie przy prezentacji gier na satelitowym GameOne calkiem efektownie wygladaly :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
GT - chyba chodzi o Gran Turismo (samochodówka, pomimo że ich nie lubie w tą gram z przyjemnością)

mały offtop: jaki jest wg Was najlepszy horror na pleja dwójke?
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Pewnie cykl Silient Hill. Niestety jak dotąd grałem jedynie w trójkę(a i tak tylko pobieżnie) :cry: Jednakże do tej pozycji nie podchodziłem jeśli nie miałem sześciopaka piwka w zasięgu dłoni.Tak wyposażony mogłem już grać i żadne potwory nie były straszne :wink:

Niech ktoś napisze coś więcej o DEF JAM,zastanawiam się czy aby nie kupić.

A i jeszcze jedno najwięcej czasu (biorąć pod uwagę bijatyki) spędziłem przy Rockym,ale ja lubiłem film(ze względu na klimat).Więc dla fanów "włoskiego ogiera" to jest naprawdę fajna gra(Nie ma to jak obić Apolla,czy też grać Ivanem Drago :twisted: ).

Pozdrawiam
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Fight Night 2004 na konsole
Jak tylko masz kase to bierz stary Wendete w ciemno. Zarąbiste połączenie pro wrestlingu, vale tudo, fight clubu, kung-fu i ekstremalnych sztuka walki. A najlepsze jest to że możesz wybierać jakich technik twoja postać będzie się uczyć że o interakcji w stylu wyrzucenie przez okno nie wspomnę. Zresztą wbijanie butem głowy przeciwnika w ścianę jest już kultowym elementem tej gry Z takich nie symulatorowych innych niż teken czy vf mordobić to tylko warto Rumble Roses ( tak się chyba to nazywa ) . Czyli WOMEN JAPAN PRO WRESTLING z fajnymi laskami z możliwością walk w błocie ; ) to jest dopiero hardcor
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024