Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najlepszy uderzacz VT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT

Zgadza sie .Dlatego nie moge powiedzieć o Crocop,ze jest najlepszy I .Vovchanchyn jest od niego lepszy ,ta walka przegrana przez Igora to pomyłka ,troche zaspał ,normalnie to by w niego wjechał :) jak to ma w zwyczaju no a jesli juz by go obalił to wtedy chorwat płacze i kwiczy :wink:

Może to Ty byś kwiczał z zachwytu jak byś to widział ale nie Mirek. Co do walki z Igorem to jak pomyłka o czym ty mówisz?
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
tu nie ma watpliwosci , Igora i Mirka chcialbym jeszcze raz kiedys w pojedynku zobaczyc , i bylbym za Igorem
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
mówie o zawodniku który powinien z zostac w K1 .Gdyby nie te jego kopniaczki to Igora nawet by nie drasnoł piacha a odwrotnie jak najbardziej no i wreszcie, to cienias jest :lol:
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT

mówie o zawodniku który powinien z zostac w K1 .Gdyby nie te jego kopniaczki to Igora nawet by nie drasnoł piacha a odwrotnie jak najbardziej no i wreszcie, to cienias jest :lol:

Ciekawe czy choć przez chwilę zastanowiłeś sie nad tym co piszesz. Bo z Twojego postu wynika, iż wiedza Twoja wiedza na temat MMA jest mizerna
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
No wiesz takie rzeczy, npisałem to tak jak ja to widze ,kazdy se inaczej postrzega walke ,jeśli tego nie rozumiesz to z toba cos nie tak. Prawdopodobnie to ja pierwszy widziałem VT, nie przykładam sie do wyników tylko do akcji ,czy kto i w której minucie zrobił bardziej grożna mine aha ,ja jestem zawodnikiem nie pisownikiem :wink: Przemcio.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Tylko, że Mirko Cro-Cop nie bez powodu jest nazywany jednym najlepszych zawodników Pride FC. To że ma swoją charakterystyczną technikę i dzięki niej wygrywa to chyba zasługa a ne chańba. I to inni(chodzi o przciwników Mirka) powinni się martwić, iż przegrywają walki przez technikę którą Mirek zawsze wykonuje.
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT

ale tak samo można powiedzieć o Crocopie niby najlepszy uderzacz a przegrał z Randlemanem przez uderzenie. :idea:

Zgadza sie .Dlatego nie moge powiedzieć o Crocop,ze jest najlepszy I .Vovchanchyn jest od niego lepszy ,ta walka przegrana przez Igora to pomyłka ,troche zaspał ,normalnie to by w niego wjechał :) jak to ma w zwyczaju no a jesli juz by go obalił to wtedy chorwat płacze i kwiczy :wink:


mozna rowniez powiedziec ze cro-cop przegral z Randellmanem bo zaspal i kazdy inny przegral z kazdym innym bo rowniez zaspal :)
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT

Tylko, że Mirko Cro-Cop nie bez powodu jest nazywany jednym najlepszych zawodników Pride FC. To że ma swoją charakterystyczną technikę i dzięki niej wygrywa to chyba zasługa a ne chańba. I to inni(chodzi o przciwników Mirka) powinni się martwić, iż przegrywają walki przez technikę którą Mirek zawsze wykonuje.


Zgadza sie!!! WSZYSCY wiedza ze mirek skonczy walke highem i mimo to i tak wciaz konczy, to jest szczytem perfekcji!!!
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Az dziwne ,ze prawie zawsze ta mawacha gasi. Niewiem dlaczego do tej pory sie ludzie (zawodnicy) na to nabieraja.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Pojedź do Chorwacji i sprawdź :wink:

Właśnie w tym jest cały jego geniusz. Ma do tego stopnia opanowaną technikę, że bardzo często wchodzi a jak wchodzi to już kaplica.
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Ernesto Hoost powiedział, że Mirko to najmocniej kopiący zawodnik.
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Moi faworyci na mistrzów w swoich wagach to :Igor Vovchanchyn i Fedor Emalianenko,wracajac do tematu najlepszych uderzaczy...
  • 0

budo_przemcio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1076 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT

Pamiętasz walkę Fedora z tym dużym japończykiem za cholerę nie mogę sobie przypomnieć jak on się nazywa gdzie tamten prawie go znokautował??
A japończyk był typowym chwytaczem z naprawdę nędznym przygotowaniem bokserskim. Poza wszystkim najlepszy uderzacz musi też bardzo dobrze kopać, czego Fedor chyba praktycznie nie robi.


P.S. Nie zmienia to faktu, że jest to mój ulubiony zawodnik.

Ogawa nazywa sie ten japoński zawodnik , lecz mogę sie mylić ,jesli wchodził do ringu w koszulce z kurczakiem to ten , kurde ale z niego jest cieniak. Fedor faktycznie nie kopie .Wydaje mi sie ,ze to wynika z wielkiego zasiegu jego ramion nie musi kopac zresztą w vt to ryzykowne :twisted:
  • 0

budo_faust
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Ogawa cieniak .... tak poprostu ..... no tak chyba najłatwiej :D :D :D
  • 0

budo_smook
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Fedor kopie(fujita) ,ale rzadko faktycznie, chyba częściej już wali z kolana, a łapami wymiata przepięknie.
  • 0

budo_olaff
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 515 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Edinburgh / Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
jak dla mnie Mirko jest najlepszym uderzaczem
  • 0

budo_zly
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
To zalezy czy 1: w stujce czy 2: uderzacz ogulnie (stujka + Ground and Pound).

1. Jest kilku bardzo dobrych: Silva, Mirko, Takaya (w shooto, kat. -68kg), KID, Pulver. Jakby kazdy z nich zacza walczyc tylko k-1 albo MT, mirek zaszedl by najdalej. ale uderzanie w VT to nie to samo co w walce czysto w stojce. W VT trzeba byc mocnym na ziemi i w obronie przed powalaniem, by zaufac w uderzenia w walic bez obawy o sprowadzenie. Dlatego silva jest najleprzy. I bylo widac w walce z crocopem. silva dominowal. W samym k-1 mirek by go rozwalil.
  • 0

budo_randori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 552 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
Dla mnie bogami uderzania są Silva i Emalienko-taki chcę właśnie być!:D
Niezle uderzał rowniez Bas Rotten
poz.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
numero uno - zdecydowanie Cro Cop.
pozdrawiam
ps. zauwazyliscie ze zawsze jak kopie mawahe to sie odslania? a najlepsze jest to ze go wtedy po pysku nikt nie bije, bo kazdy jest zbyt zajety zaslanianiem sie :)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: Najlepszy uderzacz VT
W stójce Cro Cop
Na ziemi zdecydowanie Fedor :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024