Skocz do zawartości


Zdjęcie

VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
Jarek Rutkowski jest przy tobie nikim hehehhehe pogratulowac twojej fantazji jak masz je w łózko to daj odpocząc raczką :)
whoiswho- asystencie shihan odpisz co z tym 2 kyu i kasą ile co i jak bo czas ucieka ? a ty ciagle fantazjujsze a miałeś być fachowcem i domagałes się żetelnej dyskujsi .

A co po nitce to nie ma prawa prawo czeka chyba tak się to teraz nazywa !!

Panie Jarku ze Świdnicy ?

PS. Sprzedam dany promocja 50%
fajnie jak jeden gra przeciw wszytkim tak trzymac :(
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
szczerze mówiac można było do tego dojść czytając parę najstarszych postów karateki1 (m. in. to ze w 2002 miał jeszcze 2 dan a teraz ma 3 itp)
no i poczytać historię klubu gdzie pisze jak dobrze zauważył greenbelt:

W grudniu 1996 roku następuje rozłam w klubie z powodu trudnej do wytłumaczenia decyzji Włodzimierz Rygiert 2 kyu i Roman Zielonka 3 kyu , którzy skuszeni łatwym zdobyciem stopni mistrzowskich / czarnych pasów / zakładają swoja grupę karate pod nazwą oyama i już po 6 miesiącach od wystąpienia z kyokushin i trenowania tego systemu otrzymują stopnie mistrzowskie / czarne pasy - niespotykany przypływ nagłych umiejętności , których brakowało kiedy uprawiali karate kyokushin


chyba wiadomo czemu sensei karateka1 tak bardzo zjeżdża oyama karate i przenoszenie się na kyoka do oyama no i jak dobrze w innym temacie zauwazył Jarek:

No niby nie, ale skoro okres między jego 2 kyu a 1 danem był 3 lata to ja nie widzę problemu. Oyama i Kyokushin są tak podobne, że transfery były zawsze symboliczne - nie wiem o co walka tutaj.


(pochodzi to z tematu "zegnamy sie z ojamas karate"
http://budo.net.pl/v...er=asc&start=15 )
  • 0

budo_whoiswho
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
Nie pojmuję jak można w ten sposób pisac o swoim własnym klubie

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jedyne logiczne wytłumaczenie to:


paranoidalne wręcz samoniedowartościowanie


pomieszane z niesamowitą wręcz złością i złośliwością

+

totalny brak honoru
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
[quote name="karateka1"]Panie Jarku ze Świdnicy ?quote]
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
Panie Darku, akurat wszelkie dane na mój temat są jawne. Można je znaleźć na mojej stronie albo spytać. Nie jest również żadną tajemnicą, że zdałem uczciwie na 1 dan w kyokushin parę lat temu u sense Kucyfira, wraz z innymi 3 osobami. Nie jest też tajemnicą, że później poinformowałem sensei Kucyfir, że moja droga z kyokushin się rozminęła, na co on zaproponował, że w wykazie czarnych pasków napisze, że jestem nieaktywny.

Masz tyle odwagi, żeby poinformować innych o sobie ? Nie wstyd Ci szydzić z ludzi ukrytym za komputerem ?

Tobie, posiadaczowi 3 dana, i pracownika służb mundurowych, który winien świecić przykładem ? Nie wstyd Ci przez Bogdanem Jeremiczem, że robisz takie bagno. Nie wstyd Ci przez kyokushin, gdzie obrzucasz gnojem swoich byłych kolegów z IKO1. Nie wiem co myśleć, inni też pewnie nie.
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"

Panie Darku, akurat wszelkie dane na mój temat są jawne. Można je znaleźć na mojej stronie albo spytać. Nie jest również żadną tajemnicą, że zdałem uczciwie na 1 dan w kyokushin parę lat temu u sense Kucyfira, wraz z innymi 3 osobami. Nie jest też tajemnicą, że później poinformowałem sensei Kucyfir, że moja droga z kyokushin się rozminęła, na co on zaproponował, że w wykazie czarnych pasków napisze, że jestem nieaktywny.

Masz tyle odwagi, żeby poinformować innych o sobie ? Nie wstyd Ci szydzić z ludzi ukrytym za komputerem ?

Tobie, posiadaczowi 3 dana, i pracownika służb mundurowych, który winien świecić przykładem ? Nie wstyd Ci przez Bogdanem Jeremiczem, że robisz takie bagno. Nie wstyd Ci przez kyokushin, gdzie obrzucasz gnojem swoich byłych kolegów z IKO1. Nie wiem co myśleć, inni też pewnie nie.


a kto to jest Kucyfir ? bo google nie wyszukuja, a pali Mnie ciekawosc
8O
Karateka 1 alias karateka 2, wychowanek ZSMP i posiadacz munduru
w III Rzeczpospolitej po weryfikacji ;-) nie jest godzien noszenia miana senseia, bo to miano przysluguje ludziom, ktorzy sa nauczycielami i wzorem dla innych, osobiscie dojo w Turku to bym omijal z daleka
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
a juz znalazlem Jarek, kucfir-Szydlowiec-Matsushima
czy 4 dan moze nadac 1 dana ? jak to jest, bo np. Dyduch ma 7 dana i nie nadaje 1danow..... 8O
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
A takie pytanie do już zadaj Dyduchowi...
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"

A takie pytanie do już zadaj Dyduchowi...


a jakie byly Twoje motywy odejscia od kyoka, i robienie cos tukiego udziwnionego jak pnakration, czy duzi chlopcy w duzych rekawicach uderzaja sie po kickboxersku w podkoszulkach ? :roll:
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"

a juz znalazlem Jarek, kucfir-Szydlowiec-Matsushima
czy 4 dan moze nadac 1 dana ? jak to jest, bo np. Dyduch ma 7 dana i nie nadaje 1danow..... 8O


4 dan , nie mozne nadawac danow :wink: ...moze natomiast egzaminowac na stopnie mistrzowskie dan ( do stopnia o jeden nizaszy niz sam posiada) Wszystko jest kwestia pełnomocnictw otrzymanych od Kancho-BC jest swegorodzaju przedstawicielem Kancho w danym panstwie.
Sensei Kucfir jest BC i CR na Polske (jest rowniez v-ce prezydentem IKO Matsushima w Europie) i ma takie uprawnienia do egzaminowania na stopnie mistrzowskie. W jednym panstwie moze byc kilku BC(aby nim zostac trzeba spełnic okreslone warunki) i własciwie kazdy z BC moze przeprowadzac egzaminy na stopnie dan.

Zdaje sie ,ze pan Drewniak tez nie egzamniuje na dany pomimo tego ,ze ma tytul shihan.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
Drogi sympatyczny kolego mylisz fakty prowkujesz bo jestes wielce obrażony na mnie i już chyba pisalismy czy było pisane ,że się obraziłes na ten dział forum karate i masz przeciez swój Pankration.

Więc osobiste zemsty dla karateki 1 zostaw sobie na pózniej , bo szkoda klikać. Co do IKo 1 to szybko się zapomina ,że to własnie te drudy jakie tam były skłoniłuy Cię do odejścia i robienia Oyama krate i inne ,a nawet zadania egazaminu u sensei Romana Kucfira w Kyokushin.

Tak więc głowa do góry i mniej domysłów a więcej realności bo to nudne.....
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
Rzecz w tym, że ja się nie obrażam, tylko podziwiam w negatywnym tego słowa znaczeniu. Obaj odeszliśmy od IKO1 z tą jednak różnicą, że ja nie mówię złego słowa na temat innych organizacji i ludzi tam trwających.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
Nie wybielaj sie ok! z tego co wiem mój klub nadal jest PZK i robi dobrą robote w karate tylko z ta róznica ,że współpracujemy ze wszytkimi i chyba nie bawem bedzie trzeba wybierać.

Nie zarzucaj komuś złej roboty bo samemu trzeba byc ok ! a zbyt szybkie wyrokowanie ................

OSu !
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: VII międzynarodowy Puchar Polski "Oyama Top"
sensei karateka1 to ostatnie zdanie napisz sobie na monitorze i czytaj zawsze jak bedziesz chciał wysłać posta....
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024