Skocz do zawartości


Zdjęcie

CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_wysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1649 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1
Co prawda w tej ankiecie nie ma złej czy dobrej odpowiedzi, ale i tak mnie ciekawi:
Kto głosował na CS?

a może ktoś ma i uzywa przez dłuższy czas?
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1
kurcze ja tez głosowałem na F1 :)
mialem w łapce i podobał mi sie choc jak dla mnie za ciężki(jak na ta wielkosć)
  • 0

budo_wojtek22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1
Wysz dobry tekst. Co prawda nie głosowałem bo nie miałem żadnego w łapie, ale ja mam taką małą kupę na oczach - pragnę tego co ma lepszą prasę - nie poradzę. Nie mniej popieram opinię "pierw macaj potem kupuj"
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1
Cholera - coś bym napisał (bo dawno nie pisałem i ręce mnie świerzbią :lol: ).
Ale co.... Odnośnie ergonomii vs. designu - co innego nóż, nazwijmy to "do kolekcji", co innego nożyk użytkowy. Ostatnio wzbogaciłem się o dwa noże. Jeden w ciemno (no dobra - po 400000 maili do Marsa - Pzdr. :) ) - Col Moschin, drugi, który mi się nigdy nie podobał - dopóki nie wziąłem go do łapki - Amphibian (Pzdr. Cynik :) ).
Produkt ER znałem tylko z oględzin w sieci, dziwaczną rękojeść miałem w łapie przy okazji Schrapnela - zagrałem w ciemno - ten sam uchwyt - większa klinga. I o dziwo w kategorii "duży nóż" Moschin strącił z piedestału Green Bereta. Z kolei Amph - kiedy wziąłem go do łapy po prostu powiedział - "jestem TWÓJ" - k.mać - może nie zostałem microholikiem, bo parę sztuk żelastwa tej firmy miałem w ręku, ale w tym nożyku po prostu się zakochałem.
Reasumując to pitolenie (jest sobota wieczór, pora raczej aalkoholowa) - nie ma reguł - dwa noże, które NIGDY mi się nie podobały zostały nagle, w dwóch kategoriach - nr 1.
P.S.
A głosowałem na F1 - bo czemu nie :wink:
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1
Miałem to samo z amphem. Patrząc na zdejcia nie zrobił na mnie żadnego wrazenia. Wyobrazałem sobie go duzo wiekszego niż jest w rzeczywistosci. Dopiero jak wymacałem go w Swiecie nozy to mi sie bardzo, a to bardzo spodobał. Jest już na mojej liscie zakupow tylko czeka na swoja kolej ( czytaj fundusze).
  • 0

budo_kubek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 895 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: CS Steel Pendleton Hunter vs Fallkniven F1
Głosowałem na Fallknivena.
Powód jest prosty. Noży użytkowych mam już sporo i na razie nie mam potrzeby powiększenia stanu posiadania w tym zakresie. Fallkniven, to zupełnie inna bajka. Nóż z klasą, w zasadzie legenda i na pewno nigdy go nie kupię, bo jak tylko spróbuję to dowiem się, że córka potrzebuje zeszyty do szkoły, a żona nie ma na ginekologa.
Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024