Skocz do zawartości


Zdjęcie

OKINAWA GOJU RYU KARATE w Warszawie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

budo_pwl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OKINAWA GOJU RYU KARATE w Warszawie
Ja sądzę, że nikt tutaj na podstawie ogłoszenia nie wyrażał żadnych wątpliwości co do umiejętności czy kwalifikacji prowadzących ową sekcję. Jak napisał Gaweł, chodzi o formę informacji. Jeżeli publikujecie informację na temat swojej sekcji na forum dyskusyjnym, to warto się liczyć z ewentualnością taką, że bywalcy tego forum będą chcieli się czegoś dowiedzieć. Tym bardziej, że forma kontaktu przez e-mail jest pod pewnymi względami bardzo zobowiązująca, a zdarzają się ludzie, którzy np. ze względu na obawę przed spamem nie wysyłają żadnych maili pod nieznajome adresy. I prywatność tych ludzi wypadałoby uszanować - weźcie pod uwagę, że są to ludzie, którzy was nie znają i nie mają kompletnie żadnego powodu, żeby wam ufać. Bo, jak bardzo byśmy tego nie starali się zanegować, prawda jest niestety taka, że w dzisiejszych czasach szkolenie karate to jest pewnego rodzaju usługa. I obowiązują tutaj pewne prawa rynku.
  • 0

budo_ninja65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OKINAWA GOJU RYU KARATE w Warszawie
Wnuk...

Zgadzam się z tobą w pełni. Pan Greenbelt ma nie więcej niż 17 lat. I prawdopodobnie nie skończył nawet podstawówki bo nie zna podstawowych zasad ortografii. (A jeżeli nawet skończył to pewnie w tym czasie w owej szkole dyrektorem był jego tata).
  • 0

budo_radek k
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OKINAWA GOJU RYU KARATE w Warszawie
hahahaa..Ninja troszke za ostro,ale nie dziwie Ci sie, czasami naprawde zajezdza tu przedszkolem.
  • 0

budo_greenbelt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: OKINAWA GOJU RYU KARATE w Warszawie

Wnuk...

Zgadzam się z tobą w pełni. Pan Greenbelt ma nie więcej niż 17 lat. I prawdopodobnie nie skończył nawet podstawówki bo nie zna podstawowych zasad ortografii. (A jeżeli nawet skończył to pewnie w tym czasie w owej szkole dyrektorem był jego tata).


do szkol Ja chodzilem, a liter przed nazwiskiem mam wiecej niz Ty, ale pod gorke troche bylo, dzikie temu mam teraz nogi jak deby i kopie niczym bym wyrzucal scudy ;-) bez urazy, dziwia Mnie po prostu ludzie typu pan Szczepanski, ktoremu ambicja przyslonila naszywke kyokushin
  • 0

budo_ninja65
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: OKINAWA GOJU RYU KARATE w Warszawie
Greenbelt...

Prosze cię. Przed nazwiskiem to chyba masz cyfry a nie litery. Ty już sie nie odzywaj. Niedość, że nie rozumię o co ci chodzi to jeszcze masz jakieś dziwne ale do Pana Szeepańskiego którego prawdopodobnie nie znasz. Co ty wiesz na temat tego człowieka i Oinawa Goju Ryu? Coś sie tak do niego przyczepił? A naszywki Kyokushin Karate nie przesłoniła mu duma tylko rozsądek. Tak na marginesie to gdyby nie zrezygnował to nadal w wieku 50 lat skakałby po sali kopiąc Jodan Mawashi Geri jak 12-sto latek i zdobywał dla mamy wszystkie złote pucharki. Więcej szacunku dla starszych stopniem i doświadczeniem.

Ps. Nie odpisuj już bo mam trudności ze zrozumieniem twoich postów.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024